Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kéne kérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kéne kérnem a szexpartneremtől? Szerintetek fog még szexelni velem ezután?

Figyelt kérdés

Szóval egy nőcivel összejárunk szexelni, de én nem akarok tőle semmi komolyat. Viszont néha úgy látom, hogy ő talán igen, mert sokszor szex előtt/után is rajtam csüng. És épp ezen gondolkodtam mikor jött és rögtön meg akart csókolni. Én ellöktem magamtól és mondtam, hogy nem akarok tőle semmit szexen kívül, jó lenne ha észben tartanám. De ő meg majdnem elbotlott ahogy meglöktem (de amúgy nem) és csak annyit mondott ilyen síráshoz közeli hangon, hogy mi a f@szt kell lökdösődni és elment. Rögtön letiltott minden honnan,ha hívom nem elérhető (sztem hívásblokkolást állított be) úgyhogy sehogy nem tudom elérni. Csöngettem nála, nem jött ki senki.


Mit tegyek? Ideges voltam és sajnálom, és én még folytatnám is vele a szexkapcsolatot.



márc. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
93%
De egy rohadt bunkó vagy. Nővel akkor sem viselkedünk így. Szerencséd hogy nem velem csináltad, mert nem hogy letiltalak mindenhonnan ,hanem még a fejedet is betöröm. Remélhetőleg lesz esze, és többet szóba sem áll veled.
márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
8%
#60 És én érted, miért nem lesz soha normális pasid, aki nem csak a szexre használ! 😂
márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
4%
#61 Vagy inkább ő törné be a te fejedet...
márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
89%
#62! Ki mondta, hogy nincs, te nagyon értelmes?🤣 Nem én szoktam itt siránkozni.
márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
56%
Ez a vitatkozás teljesen fölösleges.
márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kéne olyan férfi, aki ellök, mert hülye.


Ennyi a nagy helyzet és nem, nem érdekelne a picsogása, találnék jobbat nála, az fix.

márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém te ritka nagy tahó vagy.


Az elmúlt lassan két évben volt több tartós szexpartnerem is. Az összessel csókolóztam, többel szex után összebújtunk és beszélgettünk. Egyikük sem akart többet. Nem kéne így bánni egy nővel. Teljesen érhető, hogy ezt tette, ha ilyen bunkó gyökér voltál vele.

Egy jó nagy tökönrúgást még megérdemeltél volna.

márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
97%

Istenem,ilyenkor jön rá az ember,mennyire jó dolog a szingliség.

Mert akkora undorító férfiak vannak már,kb mint egy hatalmas szemétdomb.

De azt se értem ilyen csak szex dolgokba egy értelmes nő hogy mehet bele.Pofán is vágtalak volna a helyében..

márc. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, kérdező, remélem, megvan, hogy itt te nyávogsz és reméled, hogy visszajön hozzád.


Nem gondolod, hogy rhadtul szánalmas vagy? :D

márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem azért kéne bocsánatot kérni tőle hogy még legyen a jövőben szex, hanem mert mondjuk a kérdésre kapott 70 válasz után elszégyellted magad és a bocsánatkérés a minimum a történtek után.
márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!