Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kéne kérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kéne kérnem a szexpartneremtől? Szerintetek fog még szexelni velem ezután?

Figyelt kérdés

Szóval egy nőcivel összejárunk szexelni, de én nem akarok tőle semmi komolyat. Viszont néha úgy látom, hogy ő talán igen, mert sokszor szex előtt/után is rajtam csüng. És épp ezen gondolkodtam mikor jött és rögtön meg akart csókolni. Én ellöktem magamtól és mondtam, hogy nem akarok tőle semmit szexen kívül, jó lenne ha észben tartanám. De ő meg majdnem elbotlott ahogy meglöktem (de amúgy nem) és csak annyit mondott ilyen síráshoz közeli hangon, hogy mi a f@szt kell lökdösődni és elment. Rögtön letiltott minden honnan,ha hívom nem elérhető (sztem hívásblokkolást állított be) úgyhogy sehogy nem tudom elérni. Csöngettem nála, nem jött ki senki.


Mit tegyek? Ideges voltam és sajnálom, és én még folytatnám is vele a szexkapcsolatot.



márc. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:
Jó, te felszínes ismerettségekkel töltöd a napod, meg bemutatod a családnak, értem, nem tudod mi az a kapcsolat, nem is csodálkozom, mert ennyi ésszel kinek is kellenél,lapozzunk rólad, másnak irogasd a hülyeséged.
márc. 25. 18:57
 42/73 anonim ***** válasza:
82%

#39:


Miért nem kéne kapcsolatra? Más nő se amúgy?

márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
71%

41: Én már leírtam neked, hogy nekem a szerelmeskedéstól lesz valami párkapcsolat, az összes többi felsorolt dolgot pedig, amiket te nem akarsz csinálni, én minden emberrel csinálom. Azzal is, aki nem a párom, és azzal is, aki a párom.

Ez elég extra, hogy neked a sima hétköznapi dolgoktól lenne egy emberi kapcsolat párkapsolat.

Köszönni köszönsz neki vagy azt sem?:)

márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
44%

#43:


Hagyjad már őt. Teljesen igaza van. Ha nem akar párkapcsolatot akkor ugyan miért viselkedne úgy mintha azt szeretne? Szexet akar és kész. A nő is azt akart!

Amúgy meg ha te az összes kollégáddal programozol, vagy szexelsz az a te életed.


A szeretkezés szerelmesek történik, de lehet "szerelmeskedni" érzések nélkül is a másik iránt - mármint vágysz szerelmeskedésre, lágyabb szexre és a másik ugyanúgy, de attól nem vagytok egymásba szerelmesek.

márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
43%

44: Nem, pont az, hogy a nőnek is más a szex, mint aKérdezőnek, és ebben köztük a félreértés.

Mert olyan dolgokat nevez meg a Kérdező párkapcsolatnak, ami nem szex, ami másnak meg szex. Itt van a kutya elásva.

Én csak tudni akartam ezt, mert nem értettem a fogalmait, nekem máshogy van. Nekem szex= párkapcsolat.

márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
89%

Direkt múlt időben írtam, hogy a nő szexet akart, most úgy tűnik, hogy már nem, többet szeretne és pontosan azért kéne elengedni őt a kérdezőnek.


De a szex akkor se egyenlő párkapcsolattal. A szeretkezés már annál inkább, de még az se feltétlenül egyenlő vele.

Az érzések számítanak.


Lehetsz te szerelmes kapcsolat, szex nélkül is a másikba. Meg lehet hiába bújsz ágyba vele 1000x is akkor se fogsz belészeretni soha!

márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
24%

"Direkt múlt időben írtam, hogy a nő szexet akart, most úgy tűnik, hogy már nem"


Szerintem nem változott nála smemi, hanem ez neki is a szexbe tartozik, ahogy nekem is.



"Az érzések számítanak."

De az érzések megelőzik a szexet, mint írtam.

Ezér tmár csak a szex, szexualitás az, amvel több nekem a párkapcsolat, mint máskapcsolatok.

Komolyan ilyen bonyolult ezt elfogadni, hogy ilyen vagyok? Az emberek többsége ilyen, még cska nem is mondok speckó dolgot.

A Kérdező meg más.

Azért kellett, hogy elmondja nekem, mire gondol, mert már a kérdését se értettem.

márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
82%

Az érzések nem mindig előzik meg a szexet, van úgy, hogy a szex után essel bele a másikba ("szerelem" hormon oxitocin és hasonlók), lehet a beszélgetések tesznek rá, vagy a magány.


A csók nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy valaki többet szeretne, de ha bújik, vagy beszélgetne, programozna nemcsak szexelne LEHETSÉGES, hogy többet is szeretne.

Bár igazából teljesen mindegy, hogy a nő mit akar mert a kérdezőnek nem fér bele még akkor se ha a nő nem érez iránta semmit se. Érted végre?

márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:
Írogassatok már privátba, itt mindenki fogyatékos vagy mi van már?
márc. 25. 19:31
 50/73 anonim ***** válasza:
89%
Te is az vagy ha feltettem kétszer kérdést és még annyit se írtál vissza, hogy semmi közöd hozzá. Nah de jó nem muszáj. A lényeg, hogy hagyd a nőt békén, nem hiszem, hogy van nála esélyed tovább nemhiába vagy letiltva.
márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!