Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kéne kérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kéne kérnem a szexpartneremtől? Szerintetek fog még szexelni velem ezután?

Figyelt kérdés

Szóval egy nőcivel összejárunk szexelni, de én nem akarok tőle semmi komolyat. Viszont néha úgy látom, hogy ő talán igen, mert sokszor szex előtt/után is rajtam csüng. És épp ezen gondolkodtam mikor jött és rögtön meg akart csókolni. Én ellöktem magamtól és mondtam, hogy nem akarok tőle semmit szexen kívül, jó lenne ha észben tartanám. De ő meg majdnem elbotlott ahogy meglöktem (de amúgy nem) és csak annyit mondott ilyen síráshoz közeli hangon, hogy mi a f@szt kell lökdösődni és elment. Rögtön letiltott minden honnan,ha hívom nem elérhető (sztem hívásblokkolást állított be) úgyhogy sehogy nem tudom elérni. Csöngettem nála, nem jött ki senki.


Mit tegyek? Ideges voltam és sajnálom, és én még folytatnám is vele a szexkapcsolatot.



márc. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
82%
Ez a keménykedés hogy ő mennyire kell egy csajnak, tuti hogy egy incelfantázia 🤭
márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 Grizesteszta ***** válasza:
72%

#56: ugyan már! Ha ennyire bővében lennél a jelentkezőknek, akkor nem itt tépnéd magad ezzel az okos kérdéssel: 'Mit tegyek? Ideges voltam és sajnálom, és én még folytatnám is vele a szexkapcsolatot.'


Nem kellene vele folytatnod, ha fürtökben lógnának a potenciális jelöltek.:):):)

márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
Tényleg elszúrtam és nekem épp megfelelt a szexkapcsolat vele, arra tökéletes, sőt kifejezetten ínyenc falatnak számít😏
márc. 25. 19:56
 54/73 Grizesteszta ***** válasza:
81%
#59:Erről beszélek: elszúrtad, mert nem tudtál uralkodni az indulataidon olyan ügyben, ami nem is létezett, csak te vizionáltad, miszerint lehet, hogy többet akar tőled a nő... És most itt a gond, amikor megmutatta, hogy az eddigit sem akarja tőled.:)
márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
33%
eddig úgy dugtatok hogy nem csókolóztatok, hát még alkalmi partnerrel is csókolózik az ember, úgy nem jobb?
márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
De, volt,hogy csókolóztunk eddig is, nem most akart először. Tényleg elszúrtam.
márc. 25. 20:07
 57/73 anonim ***** válasza:
94%
És mért a párkapcsolatokba tetted a kérdést, mért nem a szexualitásba?
márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
90%

Elrontottad.

Csak szexre fog találni mást, de elvárható hogy ne lökje meg ha már olyan jó a szex….

Jól tette hogy letiltott.

márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Jól tetted, hogy ellökted, semmi joga nincs téged megcsókolni. Ha letiltott, hát így járt, majd találsz nála sokkal jobbat. Hülye pitsa. 😂
márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
92%
#59! És nem érted, miért nem volt soha csajod🤣
márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!