Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kéne kérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kéne kérnem a szexpartneremtől? Szerintetek fog még szexelni velem ezután?

Figyelt kérdés

Szóval egy nőcivel összejárunk szexelni, de én nem akarok tőle semmi komolyat. Viszont néha úgy látom, hogy ő talán igen, mert sokszor szex előtt/után is rajtam csüng. És épp ezen gondolkodtam mikor jött és rögtön meg akart csókolni. Én ellöktem magamtól és mondtam, hogy nem akarok tőle semmit szexen kívül, jó lenne ha észben tartanám. De ő meg majdnem elbotlott ahogy meglöktem (de amúgy nem) és csak annyit mondott ilyen síráshoz közeli hangon, hogy mi a f@szt kell lökdösődni és elment. Rögtön letiltott minden honnan,ha hívom nem elérhető (sztem hívásblokkolást állított be) úgyhogy sehogy nem tudom elérni. Csöngettem nála, nem jött ki senki.


Mit tegyek? Ideges voltam és sajnálom, és én még folytatnám is vele a szexkapcsolatot.



márc. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudnálak megkívánni ezek után undorodnék.
márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 A kérdező kommentje:
Ennyire gáz ez az egész? És ha beismerem, hogy én hibáztam nem ő, és bocsánatot kérek akkor is?
márc. 25. 17:56
 33/73 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha van olyan idióta megbocsájt neked, remélhetőleg van esze és kihajít ha felkeresed személyesen.
márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 Grizesteszta ***** válasza:
95%
#32: Igen, akkor is... A legjobb verzió: elfogadja a bocsánatkérésedet, megmutatja, merre van a kijárat, majd keres egy FÉRFI-t, még ha csak szeretőnek is.
márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
38%

27: Eddig 2x kérdeztemmeg és te nem tudtad elmondani, mi neked a párkapcsolat, mert én nem értem, hogy mi az neked, teljesen más fogalmakban gondolkodzs, mintha nem magyar lennél.

De nem baj, lehet bármi nagyon speciális elképzelésed a világról, csak elkéne tudnimondnai, MI AZ.

Most akkor harmadszpr is megkárdezem:

Mi az, amit nem szeretnél vele csinálni, ami neked párkapcsolat?

(Nekem mikor van szerelmi kapcsolatom, heti 3-4 napot szerelmeskedünk, ez a kapcsolat netovábbja nekem.)

márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
82%
Miert nem akarsz vele parkapcsolatot? A vonzalmat mi tartja fent nalad? Mitol vonzodsz hozza?
márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szexen kívül időt tölteni vele, nem szeretnék sehol együtt mutatkozni vele, nem szeretném ha ha megismerné az ismerőseimet és barátaimat,nem szeretnék vele csak úgy beszélgetni, elég szex előtt és szex után vagy amikor megbeszéljük mikor és hol szexelünk. Nem szeretném beavatni a magánügyeimbe és az övéi sem érdekelnek, nem szeretnék neki beszámolni semmiről, nem szeretném bevonni a döntéseimbe. Nem szeretnék neki ajándékot venni, vagy mondjuk részt venni a szülinapi, névnapi buliján és ő sem vehet részt az enyémen. Nem szeretnék vele lelkizni, mert abszolút nem érdekel a lelke, és soroljam még? Ezek jelen vannak egy párkapcsolatba, amit nem szeretnék kedves ufó úr, aki nem tudod mi az a kapcsolat a 21.században.
márc. 25. 18:47
 38/73 anonim ***** válasza:
86%
De őt többet szeretne kérdező. Engedd őt el.
márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
Ugyan mi tartaná fent a vonzalmat, hát az, hogy jó nő. Szép arca van, jó teste, nagy mellekkel, vékony derékkel, lapos hassal, hosszú combokkal, kerek fenékkel, valamint jó az ágyban, szereti a f@szt. De kapcsolatra nem kéne.
márc. 25. 18:50
 40/73 anonim ***** válasza:
49%

37: Köszönöm, értem . Én kérdeztem, és nő vagyok.

Ezek minden emberi kapcsolatban megvannak, amiket felsorolsz, felszínes ismeretségekben is, nem párkapcsolat jellemzői. Normális emberi gesztusok.

(Akivel nem csinálom, annak az anyám gyilkosává kéne válnia.)

márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!