Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kéne kérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kéne kérnem a szexpartneremtől? Szerintetek fog még szexelni velem ezután?

Figyelt kérdés

Szóval egy nőcivel összejárunk szexelni, de én nem akarok tőle semmi komolyat. Viszont néha úgy látom, hogy ő talán igen, mert sokszor szex előtt/után is rajtam csüng. És épp ezen gondolkodtam mikor jött és rögtön meg akart csókolni. Én ellöktem magamtól és mondtam, hogy nem akarok tőle semmit szexen kívül, jó lenne ha észben tartanám. De ő meg majdnem elbotlott ahogy meglöktem (de amúgy nem) és csak annyit mondott ilyen síráshoz közeli hangon, hogy mi a f@szt kell lökdösődni és elment. Rögtön letiltott minden honnan,ha hívom nem elérhető (sztem hívásblokkolást állított be) úgyhogy sehogy nem tudom elérni. Csöngettem nála, nem jött ki senki.


Mit tegyek? Ideges voltam és sajnálom, és én még folytatnám is vele a szexkapcsolatot.



márc. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, a pofám leszakad, komolyan... Ilyen bunkón viselkedsz vele, de arra csak jó, hogy megfektesd. Ne aggódj, én nem, hogy letiltottalak volna a csaj helyében, hanem kaptál volna a pofádra akkora medvepuszit, hogy nem, hogy itthon, Dél-Koreában sem tudták volna helyrehozni...
márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
17%
LOL, azért ne essünk már túlzásba. A nő belement a szex kapcsolatba, a kérdező nem tehet róla, hogy többet nem akar tőle, arról se tehet a nő, hogy nem akar tőle többet a kérdező. Kettő ember döntése volt és most remélhetőleg vége lesz mert a nő nem hagyja, hogy tovább folytatódjon a szexkapcsolat.
márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
97%
Szexkapcsolatra bárhol találni férfit. Erre ne várj. Keress másik nőt.
márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
96%
Szexkapcsolatnal ennyit erdemelsz. Magyarazat nelkuli letiltast,ha nem tetszik a viselkedesed. Ha meg megis fontosabb volt neked,akkor nem kellett volna bekategorizalnod szexkapcsolat cimkevel es megsertened . Majd massal fogod tudni,h nem viselkedhetsz igy. Mindenki tanul a sajat karan,ha nem tanitottak meg viselkedni.
márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
97%
Legalább igy nem akar majd csókolgatni.🤣
márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
70%

20: Ha szexelsz vele, akkor VAN vele kapcsolatod, még pedig a létező legintimebb.

Azzal nincsen kapcsolatod, akivel nem találkozol soha és sem telefonon, sem írásban, sem telepatikusan, sem más módon nem kommunikáltok, nem érzékelitek egymást, nem is tudtok egymás létezéséról.

márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatról beszélek te nagyon hülye.
márc. 25. 16:40
 28/73 anonim ***** válasza:
67%

#26:


Szexkapcsolat nem egyenlő párkapcsolattal. Nem kellett volna meglöknie, nagyon gáz viselkedés, de ha mondta, hogy többet nem akar mint szex és a nő belement az nemcsak a kérdező hibája. Keressenek mást maguk mellé, akivel egyformák a célok, érzések.

márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, te nagyon hülye, a szexkapcsolat nem azt jelenti, hogy megd&god a csajt, neked tök jó, ő meg le van tojva, aztán berakod a szekrénybe. Amivel ezt lehet tenni, az a guminő. A szexkapcsolatba azért kezd bele az ember - nő és férfi is - hogy mindkettőnek jó legyen. Te nagyjából úgy bántál ezzel a csajjal, mint egy rossz k.urvával, és még azt várod, hogy majd megdughatod újra...
márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire unatkozni, hogy napi 30 kamu sztorit kreálj, basszus..
márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!