Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatot kéne kérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kéne kérnem a szexpartneremtől? Szerintetek fog még szexelni velem ezután?

Figyelt kérdés

Szóval egy nőcivel összejárunk szexelni, de én nem akarok tőle semmi komolyat. Viszont néha úgy látom, hogy ő talán igen, mert sokszor szex előtt/után is rajtam csüng. És épp ezen gondolkodtam mikor jött és rögtön meg akart csókolni. Én ellöktem magamtól és mondtam, hogy nem akarok tőle semmit szexen kívül, jó lenne ha észben tartanám. De ő meg majdnem elbotlott ahogy meglöktem (de amúgy nem) és csak annyit mondott ilyen síráshoz közeli hangon, hogy mi a f@szt kell lökdösődni és elment. Rögtön letiltott minden honnan,ha hívom nem elérhető (sztem hívásblokkolást állított be) úgyhogy sehogy nem tudom elérni. Csöngettem nála, nem jött ki senki.


Mit tegyek? Ideges voltam és sajnálom, és én még folytatnám is vele a szexkapcsolatot.



márc. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 Grizesteszta ***** válasza:
94%
#10: Reméljük, hogy nem! És ez jó mindkettőtöknek, mert legalább neked sem kell izgulnod, hogy a 'nyakadon marad' meg ő is talál jobbat!:)
márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
97%

Persze, hogy nem. Nem hülye.

(Azért nem kell lepontozni, mert nem tetszik a válasz. Nem én lökdösődtem.)

#9

márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 Palcsi71 ***** válasza:
98%
Azért egy nővel nem viselkedünk így. Mégha csak szexpartner is. Teljesen jogos hogy mindenhonnan le tiltott!
márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.
márc. 25. 15:47
 15/73 anonim ***** válasza:
98%

Nálam szóba nem jöhetnél többet. Már csak azután se, hogy nem csókolhattalak volna meg. Ha meg fel löktél volna, lehet vissza kaptad volna ugyanezt tőlem is. Hogy lehetsz ennyire tuskó ne is haragudj?!

Remélem a csaj soha többet nem áll veled szóba. :(

márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon bunkó vagy. A szexkapcsolat nem azt jelenti hogy bejön az ajtón, megdugod aztán ki is rakod. Úriember ugyanúgy gyengéd, figyelmes, közös program sem kizárt. Annyiban kevesebb egy párkapcsolatnál, hogy a felek nem tartoznak egymásnak elszámolással, nem ígérnek hűséget, nem terveznek közös jövőt. Te nem férfi hanem egy hülyegyerek vagy, amíg ennyire képtelen vagy normális felnőtt ember módjára viselkedni, alap dolgokkal emberileg megtisztelni a másikat, addig inkább vedd elő a kezed, azt használd és a nőket.
márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
95%
* és KERÜLD a nőket
márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Nem löktem fel, vagyis meglöktem, de nem esett el, csak majdnem.
márc. 25. 16:02
 19/73 anonim ***** válasza:
71%

"egy nőcivel összejárunk szexelni, de én nem akarok tőle semmi komolyat"

Érdekel, mire gondol valaki, aki ilyen mondatot leír.

Mi létezik a szexnél komolyabb? Mi az a "komoly dolo", amit már nem szeretnél tőle?


(Bemész egy másik ember testébe, egészségileg egyek vagytok. Testileg egyek vagytok. Energetikailag egyek vagytok. Territoriálisan egyek vagytok. Ennél jobban nem tudtok közelebb kerülni egymáshoz. Ennél több csak az van, ha közös gyereketek lesz. De afölött meg ugye nincsen 100%-os hatalmad, ha dugtok, szóval ez orosz rulett már ahhoz is, hogy közös gyereketek legyen. Mi létezik annál több?... )

márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot nem akarok tőle.
márc. 25. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!