Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok, es meg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz? Lent.

Figyelt kérdés

Baratnom meg soha nem volt, de nagyon vagyok egy nore. Gondoltam arra is, hogy elmenjek egy fizetos csajhoz, talaltam is a neten akihez elmennek, de nem birom felhivni, mindenem remeg.


Ha most elmegyek ehhez, milyen lesz majd az elso igazi szerelemnel? Azt jobban fogom elvezni elsore mint ezt a csajt?


Mit csinaljak a gyomorideggel?



2015. okt. 24. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ne menj! Úgyis max 1 percig fogod bírni, azért meg nem éri meg. Meg a leendő barátnőd értékelni fogja, h ő lesz az első.

F

2015. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
Még ne. Csak majd ha még 27 évesen sem sikerült összehozni a dolgot
2015. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
41%

Menj ki az utcára szólíts meg egy lányt, és beszélgess vele, ha nem ő, a kkor a következő!

Bátorság!

2015. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
60%

A problémádat úgy hívják, hogy szorongás. Angolul anxiety.

Keress rá milyen szorongásoldó módszerek léteznek.

A szorongás lényege, hogy az őskorban (meg már előtte is), mikor valami nagy feladatra készültünk, vagy támadás ért minket, akkor a szervezet vészriadót fújt. Felment az adrenalinszintünk, elkezdett verni a szívünk, gyomrunk görcsbe rándult. Így ha jött a kardfogú tigris, akkor futottunk mint a nyulak, vagy megküzdöttünk.

A modern világban a szorongáshoz már nem kötődik valós fizikai veszély általában (csak ha az utcán megtámadnak pl) A kardfogú prosti nem harapja le a fejedet :D


Biokémiailag az a probléma, hogy míg az őskorban elfutottál, vagy leverted a tigrist, addig a modern világban NEM kell fizikailag megerőltetned magadat. Ezért a szervezetben rengeteg stresszhormon marad, és nem termelődik elég "ellenszérum". Ráadásul ez beidegződik, beleég a tudatodba, és olyan dolgok miatt is szorongani kezdesz ami miatt nem kéne. Ennek rosszabb verziója a pánikroham. Sajnos átéltem párszor.


Tehát az egész lényege, hogy mozogni kell fizikailag valamit. Nem feltétlenül élsport, hanem kondizás is jó. Vegyél kézisúlyzókat, csinálj hasprést, fekvőtámaszt akármit, napi rendszerességgel. Ez nekem állati sokat segített a szorongásaim leküzdésében. Hosszabb távon a test edzése nagyon fontos az idegrendszer stresszhormonjainak kezelésében.


Másik megoldás, az instant szorongásoldók:


Ha prostihoz mégy, akkor bizony kelleni fog instant szorongásoldás, mivel úgy nem lehet szexelni! Nem fér össze biológialag a szorongás, és a szex :) bár izgulni mindig fogsz, ez normális.


Az alkohol a legismertebb instant szorongásoldó. Szex előtt ha lenyomsz egykét felest, vagy megiszol pár deci bort, megjön az önbizalmad. A szorongásért felelős idegpályáid leblokkolódnak, gátlásaid feloldódnak. Viszont ne rúgj be, mert az alkohol ugyancsak szexuális funkciókat is gátolja.


Amit én javasolnék igazából, az egy gyógyszer. Én amúgy is elmennék a helyedben egy jó pszichológushoz. Nekem sokat segített a beszélgetés, és időnként a gyógyszer is. Akár a háziorvos is tudna segíteni. A gyógyszer neve Frontin. Vagy másnéven xanax. Általában minden háztartásban van, mert simán felírják a háziorvosok mindenre. Ez tulképp egy nem túl erős nyugtató, rövid távon semmi problémát nem okoz. 0.25-0.5 mg-nak kb olyan hatása van, mintha piáltál volna kicsit, és tök megnyugszol. Elernyed a görcs a hasasdban, és tök nyugisan besétálsz és megrépázod a csajt :D ahhoz tudnám hasonlítani, amikor egy prezentációt kellett tartanom angolul híres emberek előtt. Rettentően féltem, remegtem, aztán bekaptam 0.5 mg-ot, és olyan f..sza előadást tartottam, hogy széttapsoltak :) Másodjára már ismerős volt a szituáció, és xanax sem kellett. Nem is voltam ideges. Na így van ez a szexnél, prostinál is. Ha az elsőt előadod frankón, akkor sok önbizalmat szerzel, és a rohadt szüzességet is elfelejtheted (mert az bizony egy átok, és egyre nagyobb átok lesz ahogy idősebb leszel. Saját tapasztalat.)


Összegezve: Piálj előtte, vagy kérj egy kis xanaxot a dokitól, hogy nagyon izgulsz a vizsgák miatt, és fosol mondjuk. Tuti ír :D de piával soha együtt! Vagy-vagy. Utána már menni fog barátnővel is később. Az más világ, ott az érzelmek és a szerelem az úr... de nagyon fontos, hogy soha ne mondd el neki, hogy prostiztál. Első barátnőddel elvesztetted, ennyi. A szüzesség bevallása sem jó ötlet sohasem, ilyen korban már. Higgy nekem, sok szakítás, szenvedés a szüzesség miatt, és sok év tapasztalata beszél belőlem.


Szóval hajrá csődör! Megcsinálod! :)

2015. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
93%

Ja és mégegy tipp! A rosszlanyok.hu és a beszamolok.hu-n nem kell telefonálnod mindenáron. Lehet nekik üzenetet is írni, csak regisztrálj. Én is utálok telefonálni, bár ezt is csak úgy lehet legyőzni, ha felveszed a telefont, és tárcsázod :D aztán majd valamit mond.


Lehetőleg olyanhoz menj, aki vállal szüzességelvételt is.

2015. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
42%

Ne kerlek ne menj el! Undorodom az olyan pasiktol akik mar voltak prostinal. Szerintem ennel nincs is kiabranditobb!

Varj amig lesz egy normalis baratnod! Hidd el egyaltalan nem ciki szuzen menni egy kapcsolatba!

Remelem meggyoztelek.:))

18/l

2015. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem ilyen minden nő, mint te. Ezért ne pontozzatok le, csak a tapasztalataimat írom le.


20 felett már visszatartó erő a szüzesség, és leblokkolsz tőle. Engem két lány hagyott ott a szüzességem miatt, kedves aranyos értelmes lányok voltak, mégis. Papíron marha jól hangzik a szüzesség, meg te vagy az első stb. Aztán a való életben elmondja a srác félénken, és elveszti a férfibecsületét. A nőknél gyakran ilyenkor omlik össze a férfikép akibe beleszerettek, és huss az érzelmeknek, vonzalomnak lőttek.


NEM mindenki ilyen, de saját tapasztalataim alapján nagyon sok lány ilyen. Én számtalan kudarctól menekültem volna meg, hogyha elmegyek lányhoz 20 évesen... bárcsak vissza tudnám pörgetni az időt :(


Persze 18-20 évesen még nem gáz, annyira nem kell sürgetni... és ezt tényleg nehéz felfogni, megérteni 18 évesen :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


Itt is egy kifejtése a témának

2015. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:

3-as: Csak ugy nem szoktam senkit sem megszolitani, nagyon kulonlegesnek kell talaljam azt a lanyt, hogy odamenjek hozza, es leszolitsam.

4-es: Sportolok rendszeresen, illetve a hideg honapok kivetelevel. Biciklizem nagyon sokat, szinte minden nap megteszek minimum 20-30km-t. Az alakommal nincs baj, tokeletesnek mondanam.

2015. okt. 24. 20:07
 9/90 anonim ***** válasza:

Akkor azért van gyomorideg mert még nem csináltál ilyet. Normális ez...


Amúgy ha nehezen megy az ismerkedés, akkor tedd fel a Tindert okostelefonra. Próbáld ki, főleg ha tökéletes az alakod, akkor hangsúlyozd ki hogy sportos vagy a képeken. Csinálj pár előnyös fotót, írj valami kreatív dumát és kész is...


Cimbimnek 140 match összejött, és nem szállnak le a nők róla :D Illetve akinek írogatott, az gyakran nem válaszolt, de volt pár aki meg igen. És eléggé jó nők. Most randizik eggyel éppen.

Neki aztán nincs sportos alakja, bár rendben van fejre, meg volt már sok nője és tapasztalt a szexben.

2015. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:

#7 akkor kamuzz be neki valamit, aztán mikor megdugtad elmondhatod, hogy ő volt neked az első.


Amúgy meg ha ezért lelép, akkor örülj, hogy megszabadultál tőle még időben.

2015. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!