Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok, es meg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz? Lent.

Figyelt kérdés

Baratnom meg soha nem volt, de nagyon vagyok egy nore. Gondoltam arra is, hogy elmenjek egy fizetos csajhoz, talaltam is a neten akihez elmennek, de nem birom felhivni, mindenem remeg.


Ha most elmegyek ehhez, milyen lesz majd az elso igazi szerelemnel? Azt jobban fogom elvezni elsore mint ezt a csajt?


Mit csinaljak a gyomorideggel?



2015. okt. 24. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:

"Visszakanyarodva Évára... Szóval elhívtam pár bulira, de semmit nem akartam tőle az elérhetetlen Lili miatt. Igazából baromi jó nő volt, de stílusra nem jött be, eléggé idegesítő és gyerekes volt nekem. Mondhatni flegmáztam vele, egyáltalán nem érdekelt ha pár sör után mondtam neki valami félbunkó dolgot, amivel esetleg megbántom. Pedig sok hódolója volt, akik folyton dícsérték, bókoltak neki stb. ÉN a magányos farkas SOHA. Talán kedves sem voltam vele, sőt meg is mondtam neki egyszer hogy idegesít a stílusa. Ez olyan szinten bosszantotta, hogy mi az hogy én nem vagyok belé szerelmes, nem imádom, nem fürdetem tejben vajban mint a többi hódolója?! Én voltam az egyetlen, aki kicsit letörte a jócsaj egóját. "


De EZT számolod párkapcsolatnak??? EZ a 20 közül az egyik?

Ez NEM párkapcsolat! Ez egy még csak nem is haveri, csak ismerősi kapcsolat, párszor ittatok és kiakasztottad!


Hogy definiálod a párkapcsolatot?

2015. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:

Félreérted, 5 hónapig élete férfija voltam neki, mondom modell srácokat zavart el miattam.

Aztán összejöttünk, 3 hónapig voltunk együtt. Eleinte nagyon jól is ment, azthittem végre megtaláltam az igazit. Aztán elromlott... dehát ez ilyen. 3 hónap amiben igencsak volt erotika és szexualitás, szerintem igen is kapcsolat. (Lehet félreérthetően írtam)


A lényeg, hogy Éva a jónő - aki addig szeretett, amíg farkasként viselkedtem vele. Ennyi a tanulság.

2015. okt. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:

Nekem az a párkapcsolat, amikor kimondjuk hogy együtt vagyunk. Kézenfogva járkálunk, szerelmesen nézünk egymás szemébe, kedves velem és én is vele, közös programokat csinálunk... és a legfontosabb, tudom hogy a legjobb barátom is egyben. (na ez nem mindig ment az tuti) Ilyenből 5 volt, tény, hogy nem volt sokéves kapcsolatom...

a többi meg csak lány (barátom), ismerősöm akikkel bármi történhetett volna csak csettintenem kell. Soha nem feküdtem le egyikkel sem, és nem szórakoztam az érzéseikkel. Ennek ellenére soha nem koptak le :) csak már sok-sok önmarcangolás után.

2015. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:

.... és azt is elismerem, hogy egy éretlen nagy gyerek vagyok. Nincs rendes melóm még, anyáméknál lakom hivatalosan 27 évesen, ők fizetik az albimat amíg tanulok. Szégyen.

és sokáig, nagyon sokáig szűz voltam emiatt depressziós, szorongó, félénk és kapcsolatfóbiás.


Ha elmegyek prostihoz 20 évesen, lehet mostmár vezető projectmenedzser lennék, feleségem lenne, 2 gyermekem, golden retriever kölykök szaladgálnának a SAJÁT nyírt pázsitomon. :D 27 évesen... ahogy pár kortársamnak sikerült.

2015. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
53%

Remélem nem mentél prostihoz! A normális lányok nagyon örülnének ha ők lennének az elsők, hidd el.

És én rosszul lennék ha megtudnám hogy voltál prostival. Fúj. Még ha gumival is, a fenébe, ilyen tömegszálláson jártál, csupa mocsok lettél, így az én gondozott tiszta lakásomba be nem jössz :D

Hidd el érdemes várni. És aki emiatt otthagy, azért hálás lehetsz hogy nem kellett több időt vele töltened

2015. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
88%

Ó ha tudnád hány férfi prostizott már életében :D Jaj naív virágszálam! :D Intelligens, nemeslelkű(nek tűnő), értelmiségi férfiak. Diplomások, vállalkozók, kísérletező kedvűek stb...


Te azt hiszed útszéli qrvák ezek. A nagy része tisztább, higiénikusabb és értelmesebb vállalkozó nő, mint a bárokban található táncolgató egyéjszakás buta ribik többsége. Ha ezt is idevesszük, akkor nagyon kevés olyan férfit fogsz találni, aki nem volt vagy prostinál, vagy a sokkal aljább egyéjszakás ingyenribiknél.

2015. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:

Na voltál a prostinál?

Én úgy tervezem holnap megyek, az itteni hozászolások meg győztek. Aztán persze lehet hogy reggelre inamba szál a bátorságom, mint eddíg mindig.

Igazábol a női válaszok amelyek meggyőztek hogy mennem kell. Ez ”lányokat nem érdekli hogy szűz vagy, megtalálod a szerelmet, az igazival kell elvesziteni, meg bla bla. Akkora érzelmeskedő női kamuk, mintha valami béna csajos magazint olvasnék, amelynek annyi köze van a valósághoz, mint a gyűrűk úrának. Hiszen a szüzességemmel úgy is csak a hátrányokat kapom, és az elutasítást vagy a lenézést a nöktől, vagy ezt a valóságtol teljesen elrugaszkodó érzelmeskedős képmutatást. Úgy hogy inkább a harmadik rosszat választom.

25f

2015. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:

High-five :D Teljesen egyetértek, annyira tudnak bosszantani a "megtalálod a szerelmet" dumák.


Ne add fel most már, menj el. Ez egy első bátorságpróba. Hogy rászánod magadat.

Pont indexen van egy cikk, hogy a Cseh állam támogatott egy szervezetet, ahol mozgássérült férfiak kaphatnak szexet "szexuális asszisztensektől". Érted állami támogatás... A "Szex mindenkinek jár" mottóval.

A szüzesség is ugyan úgy hátrányos helyzet, mozgáskorlátozottság kb.


Szóval nem kell ezt szégyellni. Képzett lányok ezek, tudják mit csinálnak.

Te meg csak menj el, nyugodj meg nem kell csinálnod semmit. Fürödj le, nyugdasd le magad egy felessel vagy egy fél frontinnal. Csak elterülsz az ágyon, nem kell csinálnod semmit a csaj fog dolgozni. Lényeg, hogy lazulj el, aztán úgyis felbátorodsz ha egy kicsit lovagolt. Kipróbálhatsz más pózokat is... de ha nincs kedved, akkor lovagoltasd végig. A szüzességed már elvesztetted.

2015. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
#67 küldtem privátban infókat. Majd olvasd el, lehet hasznos.
2015. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
Legyél kényszermeleg. Olcsóbb és manapság nagyon divatos.
2015. nov. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!