Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok, es meg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz? Lent.

Figyelt kérdés

Baratnom meg soha nem volt, de nagyon vagyok egy nore. Gondoltam arra is, hogy elmenjek egy fizetos csajhoz, talaltam is a neten akihez elmennek, de nem birom felhivni, mindenem remeg.


Ha most elmegyek ehhez, milyen lesz majd az elso igazi szerelemnel? Azt jobban fogom elvezni elsore mint ezt a csajt?


Mit csinaljak a gyomorideggel?



2015. okt. 24. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok kedves, intelligens és gyönyörű lány ismerősöm van, akik egyszerűen vonzódnak a szemét férfiakhoz. Sok-sok szakítás és visszakönyörgés után ez a helyzet"


Más: Ők más szituban látják az adott fiút és más perspektívából, mit te. Lehet, hogy ők nem is tanúi azoknak a viselkedéseknek, ami alapjén te tudod, hoyga fiú bunkó. Sőt ez nagyon valószínű.

Te ismered a fiú igazi énjét, a láyn előtt azonban a fiú titkolja az igazi énjét. Ezért idő kell, míg rájön a leány, kiféle, miféle a fickó.

2015. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:

Aha. és miért kell 1-2-3 év mire rájönnek? :D Ezek szerint minden nő sérült akivel én találkoztam? 15 azért sérült, mert én voltam a Farkasuk... 5 meg azért mert én voltam a bégető bárány, és más a Farkas.


A másik probléma, hogy 27 vagyok. Nekem 22-26 éves nők kellenek, és nem idősebbek akik végre valahára kinőtték a szenvedésvágyukat. Kérdezőnek meg mégpicibbek kellenek. Nekem volt 17-18-19 éves barátnőm is, na azok mégilyenebbek.

2015. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:

47: Én egyáltalán nem tudok kapcsolatba kerülni olyan emberekkel, akik alá-főlérendelt viszonyok közt értelmezik magukat és másokat.

Én nem értem ezt, hogy ez micsoda, és nincs dolgunk egymással.

Ezért aztán fogalmam sincs, miféle harcot vívnak egymással.

De azt látom, hogy számukra a párkapcsolat is harc, tehát nincs benne szeretet, nem ismerik a szónak még a jelentését sem.

Nem az én világom.

2015. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
Legutóbb végre találtam egy érett csajt, 25 éves volt... Na őneki meg a "középkorú megalomániás vezető férfi" típus volt a fétise. El is mondta, de velem megpróbálta legalább, hát ennyi nem jött össze :)
2015. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:

Te sem nőtted ki a szenvedésvágyadat - ugyanazon okokból.

Ha kinövöd, akkor látod meg azokat a nőket, akik szintén kinötték.

Ha kinövöd, nem lesz neked megfelelő a szenvedésvágyas nő, nem fogsz benne látni potenciális partnert.

Ugyanúgy, ahogy most látod, hoyg bunkók, akiket beválasztanak, fogod látni, hogy mi a HIBÁJA azoknak a nőknek, miért nem jók neked, akiket most kinézel magadnak.


Még más energetikád van, mint nekik.

2015. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
Az utsó mondat véletlenül maradt ott, rossz helyen van, ne vedd figyelembe4
2015. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy a párkapcsolat eleje színtiszta háború. Gennyes politikai cselszövés. Manipuláció, megvesztegetés, hamis álca. Harc egymásért, harc magunkért, a határok próbálgatása, mit tehetünk meg és mit nem. Inkább hidegháború, mint totális...


Aztán ha már lecsendesedett a harctér, akkor jöhet az a szó, hogy szeretet, bizalom, gyengédség, intimitás...

2015. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ezzel azt javaslod, hogy hunyászkodjak meg. Legyek én a birka, birka türelemmel és várjam amíg rendbejön a "Jóság szenzorom"... miközben a farkasfalka felfalja a dögöket.


Ugyan... inkább nevelem magamat Farkassá, tépem el a láncaimat mint a pénztelenség, a nyeszlett test, szociális szorongások stb... és akkor én választok szabad akaratból. Bárkit akit akarok. Akkor nem számít, hogy szenvedésvágyas-e vagy sem, mert mindenhogyan működni fog. A fogaskerekek dolgoznak ígyis-úgyis.

Különben meg én képtelen vagyok a nagy böszmeségekre, amiket ezek a férfiak tesznek. Maximum egy tökös határozottság, és kis csomagokban kimért kedvesség/romantika/szeretet. Annak úgyis nagyobb a tisztelete, mintha nyálgépként lesném a kívánságait és bókolnék mint egy talpnyaló.

2015. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:

57: Sosem volt ilyenben részem!

sőt, veszekedni se veszekedtema választottaimmal soha.:)

Ha igen, az a kapcsolat végéhez vezetett.

De voltak csendes, konfliktusmentes elválások is - tehát egy egész kapcoslat hangos szó nélkül.


Az, hogy kiválasztok valaki kedvesemnek, ezt jelenti: PONT ILYEN FIÚT szeretnék! MINDEN tetszik benne! Nem képes oylat tenni, ami ne tetszene!

Ha nincs ilyen fiú, nem "jut eszembe", hogy kedvesemnek kívánjam.:)

2015. okt. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:

"akkor én választok szabad akaratból. Bárkit akit akarok. Akkor nem számít, hogy szenvedésvágyas-e vagy sem, mert mindenhogyan működni fog."


De nem érted, hogy nem avgy kompetens egy szerelmi kapcsolathoz? Ha nem tudsz szerelmet adni, nem fog téged választani egy oylan nő, aki szerelmet akar és nem fogadja el sem a dominanciát, se a bántást.

Azt magyarázom, hogy mi kellene hozzá, hogy potenciáls partner lehess.

27 év alatt mire mentél evvel a filozófiával? Volt valaha egyetlen beteljesült szerelmi kapcsolatod, amire azt mondtad: ez az, ezt akarom, ezt szeretném megélni hosszan, minél hosszabban ?

2015. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!