Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok, es meg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz? Lent.

Figyelt kérdés

Baratnom meg soha nem volt, de nagyon vagyok egy nore. Gondoltam arra is, hogy elmenjek egy fizetos csajhoz, talaltam is a neten akihez elmennek, de nem birom felhivni, mindenem remeg.


Ha most elmegyek ehhez, milyen lesz majd az elso igazi szerelemnel? Azt jobban fogom elvezni elsore mint ezt a csajt?


Mit csinaljak a gyomorideggel?



2015. okt. 24. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:

Kurvéhö ne menj! Igaza van annak a lánynak, aki azt írja hogy olyan kiábrándító!

Menj az utcára, és csajozz!

2015. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:

28,29-re egy utolsó válasz, aztán nem offolok. Az a baj, hogy ez csak a mesevilágban működik, amúgy nagyon szépen elmenne egy női magazin szerelmi rovatában. Csak épp rettenetesen káros a férfiaknak ilyeneket tanácsolni, mert ez nem működik. Maximum nagyon leszűkítve nagyon szerencsés esetekben.


"Harmónia

Nekem megvan.

a párkapcsolatnak nem ez a CÉLJA, hanem ez a KIINDULÁSI ALAPJA, amiRE lehet építeni a kapcsolatot.

Ha nem áll ez rendelkezésedre, .rvanagy bajban vagy. "


Hát ha te megbízol vakon rövid ismeretség után bárkiben is így, akkor barátom iszonyatosan naív vagy. Te dolgod. Majd amikor sorozatban átvernek mint a szart, akkor térjünk vissza a kérdésre. A nők igazi énje kb 1-2-3 hónap után fedi fel magát. Addig csak egy szép álarc mögött lévő homály bármelyik nő. Én már egy szavukat sem hiszem el :D 1-2 hónapig inkább távolságtartónak kell lenni, és max utána engedheted közelebb a nőt. Addig vasfegyelemmel ki kell zárni a belső zónából.


Ez hasznos lehet a kérdezőnek is, ha az igaz szerelmet keresi majd:


Mi igazol mit? Hát olvasd el amit írtam. A 20 nővel akivel kapcsolatban voltam eddig (ebből 5 volt a barátnőm) a nagyrészük egyáltalán nem érdekelt, teljesen leflegmáztam velük, nem érdekeltek az érzéseik, abszolút szartam bele a harmóniába, meg a gondjaikba, görcseikbe. Imádtak, piedesztálra emeltek, félistenként tiszteltek.

Ahogy beengedtem valakit az intimszférámba, és elgyengültem egyből végem lett. Sokszor emiatt múlt el a vonzalom a nőnél.

A megoldás: El kell érni, hogy akkora önbizalma legyen az embernek, hogy a jó nőkkel is meg tudja ezt a dominanciát valósítani - nem csak kiskutya csajokkal, akik futnak az ember után :D

Ez így bunkón hangzik, pedig ez a valóság. Van egy dobos menő srác ismerősöm, na őneki a "kiskutya" kategória azok olyan csajok, akikért én lehoznám a csillagokat. És imádják, pedig amúgy szerintem nem egy nagy szám a srác, csak olyan piszok férfi aurája van, hogy vonzódnak hozzá :D Hol érdekli őt a harmónia? Meg hogy mivel mit és kit bánt meg és mire épül a kapcsolat? :D Semmire, arra hogy önző... én nem akarok ilyen lenni, de az a vicc, hogy működik! Engem igazol az egész.

A jó nőknek főleg olyan férfi kell, aki lerántja őket a fellegeből és keményem megmondja mi van. Még ha látszólag bántó és bunkó is, Lassie mindig hazatalál, és hűséges :P

Minél önzőbb valaki, sajnos annál jobban működik ez. Jó nőknél is...

2015. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:

és lehet te megtaláltad a nagy szerelmet, életed kapcsolatát, feleséget, gyermeked van... de ettől még a férfiak nagyrésze meg nem. Ugyan úgy szenved ettől az egész férfi-női hercehurcától, amit a modern feminista gondolkozásmód váltott ki. A nők karrieristák lettek, a férfiak pedig félénk papucs szarok. Na off, off


ON: Menj el prostihoz ne szarakodj. Ez csak egy hülye szimbólum, nem szabad túlgondolkozni. El kell veszteni aztán szevasz, ha sátorban fesztiválon dugsz, akkor ott... ha cserediák csajszival a buli után akkor úgy, ha prostival akkor meg prostival. Semmi extra nincs ebben. Csak egy punciba belemegy a fütyid és férfivá érsz végre :D

Ha örökké vársz akkor semmi nem lesz az egészből... Túl sokat agyalsz...

2015. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit tenyleg kiabrandito egy prostihoz elmenni, talan nem is jellemzo ram, de hiaba varok meg Isten tudja meddig. Olyan szemelyiseg vagyok aki az utcan "csak ugy" nem tud ismerkedni. Az atlagnal zarkozottabb vagyok/voltam, sajnos ritkan jarok tarsasagba. Egy olyannak aki minden hetvegen elmegy bulizni haverokkal nem tudja megerteni milyen ez.

Inkabb banjam meg, hogy megtettem, mint azt, hogy nem.

2015. okt. 29. 21:30
 35/90 anonim ***** válasza:

Majd meseld el milyen volt :) ha akarod kuldhetek privatban olyan csajokat akik szerintem aranyosak es vallallnak szuzet.


en a helyes arcu, vekony baratno feelinges lanyokat birom. Mar regota figyelem a ket nagy oldalt, es elegge kiismertem a hirdetoket.

2015. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
Ne menj el, nem éri meg k*rvára költeni a pénzt. 10-15 ezer forintból sok értelmes dolgot lehet venni, egy lányt meghódítani sokkal nagyobb élmény!
2015. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:

Helyett valami jótanács? :D


Csak annyit mondok, hogy a legutóbbi hódításomra simán ráment 10-15K, egy hónapom, nem tudtam koncentrálni a dolgaimra most kell bepótolnom mindent kb... és ennek tetejében még egy szex se jött össze. Kicsit magam alatt is voltam 1-2 hétig emiatt. Kijött rajtam minden nyavaja, takonykór, stresszes tikkelés stb... Ráadásul nem is igazán rajtam múlt, inkább azon, hogy kiszámíthatatlanok a nők érzései. A tapasztalat miatt megérte, amúgy egy kurvâhoz képest óriási mínuszban zártam.


Szóval a hódítás is akkor jó, hogyha bejön, működik és meg is tudod tartani a csajt.

Egy félénk, zárkózott, keveset bulizó szűznek mit tanácsolnál elvesztéshez? Csak mert aki ilyen válasszal túráztatja a billentyűket, annak már rég fogalma nincs a szüzességről, vagy szimplán női válaszoló :)

2015. okt. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:

"Mi igazol mit? Hát olvasd el amit írtam. A 20 nővel akivel kapcsolatban voltam eddig (ebből 5 volt a barátnőm) a nagyrészük egyáltalán nem érdekelt, teljesen leflegmáztam velük, nem érdekeltek az érzéseik, abszolút szartam bele a harmóniába, meg a gondjaikba, görcseikbe. Imádtak, piedesztálra emeltek, félistenként tiszteltek.

Ahogy beengedtem valakit az intimszférámba, és elgyengültem egyből végem lett. Sokszor emiatt múlt el a vonzalom a nőnél.

A megoldás: El kell érni, hogy akkora önbizalma legyen az embernek, hogy a jó nőkkel is meg tudja ezt a dominanciát valósítani - nem csak kiskutya csajokkal, akik futnak az ember után :D "


Az igazolás az lenne, ha ezzel a módszerrel elérted volna, amit akarsz. De baromira nem az jön le, hogy evvel a módszerrel megteremtetted azt a kapcsolatot, ami kielégít.

Igazából szexuálisan ennyire frusztrált ember kevés van, mint te.

Te viszont ezt pozitív eredménynek tartod, hogy ide jutottál.

Hát, nem lehet segíteni azon, akinek az a terve, hogy bele akar fulladni a sárba, mert azt gondolja, hogy az neki a jó...

Ez addig rendben is van, amíg csak magadat teszed tönkre, de másokat NE TOBOROZZ!!!

Tényleg normális dolognak tartod, egy 20 éves szűz fiút rávenni a prostizásra?!

És komplex érvrendszered van mellé, hogy miért az a legjobb egy férfinak??

2015. okt. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:

30: Arról beszélünk végig!

A kedves 27 éves fiatalember a prostizás mellett érvel, én meg azokat a tulajdonságokat sorolom, amiket ki kell fejleszteni egy szerelmi kapcsolathoz.

2015. okt. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:

"Az igazolás az lenne, ha ezzel a módszerrel elérted volna, amit akarsz."


Viszont bármelyik csajt, akit pórázon vezettem kiskutyaként röhögve megfektethettem volna, hogyha azt akarom. Ha csak szex kell, akkor sima ügy. Sajnos a hülye elveim miatt nem tettem, pedig jó tapasztalat lett volna. Manapság pedig már bánok nem is egy "kiskutyát" ezek közül, mert igazából semmi gond nem volt velük, csak finnyás voltam.


Másik oldalról megközelítve, pontosan rájöttem, hogy miért nem működik sokszor az igazán jó nőkkel a kapcsolat. Ők addig találnak vonzónak amíg nincsenek kiszolgálva, és egy karakteres, határozott, izgalmas férfi van mellettük. Nem egy nyálas romantikus fiúka aki lesi minden érzésüket, meg harmónia, kapcsolódás meg bla bla... baromság. Ez nem működik.


Harmadrészt pedig pont ez a lényeg, hogy nem értem még el a férfi fejlődésem során oda, hogy ezt a férfijellemet megvalósítsam olyan nőkkel akik engem érdekelnek. Ehhez sok önbizalom kell, amihez pedig nem árt pár segítség. Karrierem eléggé jól halad, de gyakornok vagyok még, ez nulla. Igen nehezen találtam meg a megfelelő egyetemet, és hivatást de szerencsére sikerült. Most elkezdtem keresni pár jólfizető melót is. Albérletben lakom a haverjaimmal, és egy nyeszlett vézna szar vagyok, egész életemben a ezzel csúfoltak. Ezen most változtatok éppen, már 1 hónapja edzek keményen, fizakailag és szellemileg is sokkal jobban érzem magamat.

Azt hiszem elindultam azon az úton, amikor lehet annyi önbizalmam, hogy tudjak lazán viselkedni egy olyan nővel is, akibe szerelmes vagyok. Nem fogom azt érezni, hogy "úristen, minek jár velem ez a gyönyörű lány, én csak egy vézna kis szar vagyok...bármikor szakíthat"

Hiába, a sportos külső, némi egzisztencia nagyon sokat számít az önbizalomban is.


A LÉNYEG: Az aranyközéputat kell megtalálni a bunkó, laza, határozott férfijellem és a kedves romantikus férfi között. Ennyi. Az biztos nem vezet semmire, hogyha állandóan a másik érzelmeit lesem, meg bizalom meg hasonló marhaságok. Ráér az majd 1-2-3 hónap után.

Én már nem vagyok szűz, de sajnos későn vesztettem el. Viszont utána sokkal magabiztosabb lettem. Semmit nem jelentett a szüzesség, mert olyannal vesztettem el végül akibe nem voltam szerelmes. Sokkal jobban jártam volna ha 20 évesen elmegyek prostihoz, és hagyom a francba a hülye elveimet. Elkezdem művelni a szellememet, edzeni a testemet a határozottságomat és tapasztalatot gyűjtök a nőknél. Ezeket a begubózással, szomorkodással és fantáziálgatással telt az éveket már semmi nem adja vissza nekem :(

2015. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!