Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok, es meg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz? Lent.

Figyelt kérdés

Baratnom meg soha nem volt, de nagyon vagyok egy nore. Gondoltam arra is, hogy elmenjek egy fizetos csajhoz, talaltam is a neten akihez elmennek, de nem birom felhivni, mindenem remeg.


Ha most elmegyek ehhez, milyen lesz majd az elso igazi szerelemnel? Azt jobban fogom elvezni elsore mint ezt a csajt?


Mit csinaljak a gyomorideggel?



2015. okt. 24. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
...és még annyi, hogy az igazi viszonzott szerelmet egy olyan tapasztalt férfiként sokkal könnyebb megtalálni, mint egy éretlen önbizalomhiányos fiúként. Ezt te nem értheted, mert te biztos rendben voltál önmagaddal. így persze baromi könnyű a harmónia meg hasonló filozófiai baromságok elérése.
2015. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
41: Ezt nem tudom alátámasztani, mivel feltűnő, hogy hozzám tipikusan az első szerelmet jönnek megélni a fiatal fiúk, első csók, első barátnő, stb. Úgy látszik, nagyon alkalmas vagyok erre.
2015. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:

Jaaa hogy nő vagy? Úristen, teljesen hülyét csináltam magamból :D Nekem a hozzászólásaidból totál az jött le, hogy egy középkorú sokmindent megélt férfi vagy, aki megélte a tökéletes harmóniát egy barátnőjével/feleségével és a boldogság felé vezető tapasztalatokat akarja most ráültetni a 20-25 körüli fiatal férfiakra.


Így már teljesen érthető a véleményed, és bocs hogyha lehurrogtalak valamiért... Fura is volt, férfiak nem szoktak harmóniáról meg érzésekről 'így' beszélni :D Mi egyszerűen máshogy gondolkozunk.

2015. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:

???

Ezt írtad nekem elsőre:

"Utolso kettô valaszra:Tipikus nôi bla-bla"

Ez baromira nem arról szól, hogy férfinek nézel.. ez arról szól, hogy nőnek néztél, és krvára leértékeled, de még le is szarod, hogyan éli meg a női fél azt, amit művelsz, és cskaácska ragaszkodsz a s..rságaidhoz, bármennyire is kritizálja azt.

a nő egy ideig kritizál, tanítgatja a férfit arra, hoygan legyen neki megfelelő szerelmi partner, aztán fájó szívvel, de kidobja. Vagy össze se jön vele. Mert egy iylen személyiséggel, amilyen mellett érvelsz, nem lehet mit kezdeni, egyszerűen nem partner.

Akivel össze lehet jönni, teljesen másként érez, gondolkodik, és reagál a nőre, mint te.

2015. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
Jav: cskaácska = csak-csak
2015. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:

"Nekem 25 éves korom alatt nem is volt egyáltalán, akkoriban még úgy gondolkodtam részben, mint te."


Ebből következtettem, hogy mégis férfi vagy, szólhattál volna közben, nyilvánvalóan utaltam rá, hogy férfinak írok választ: " ...belédszeretett az a lány anno. ", "és lehet te megtaláltad a nagy szerelmet, életed kapcsolatát, feleséget, gyermeked van..." Mindegy...


A lényeg, már korábban is írtam, nőknek nem releváns a válasza ilyen kérdések alatt. Egyszerűen olyan mintha én adnék tanácsot a gyerekszülésről, meg a fájásokról. Semmit nem tudnak a nem tinikorban elvesztett férfi szüzességről, és hogy mit jelent. A lakásos lányhoz való elmenetelről sem.


"a nő egy ideig kritizál, tanítgatja a férfit arra, hoygan legyen neki megfelelő szerelmi partner, aztán fájó szívvel, de kidobja. "


Csak az a bökkenő, hogy ez egyáltalán nem igaz :D Mondjuk a nők 5%-ára igen. Nagyon sok kedves, intelligens és gyönyörű lány ismerősöm van, akik egyszerűen vonzódnak a szemét férfiakhoz. Sok-sok szakítás és visszakönyörgés után ez a helyzet. A "kedves" fickók labdába se rúghatnak gyakran, és mindig a sor végén állnak. Ez a valóság.


Vegyük csak az én egyik példámat. Éva gyönyörű, intelligens, virgonc lány. Egy társaságban voltunk, nem érdekelt igazából, mert a helyzet az volt, hogy kegyetlenül beleszerettem egy jóbarátom nőjébe. Eszemben nem volt ráhajtani, de volt köztünk valami megmagyarázhatatlan vonzalom. Ugyanis Lili barátja, avagy az én barátom (Zoli) egy szemétláda volt. Direkt besunnyogta a közös bulikat, bunkó volt vele általában, teljes mértékben leszarta mit akar a lány és mit nem. Néha inkább PC játékokkal játszott mint a lánnyal volt, és ezt meg is mondta neki. Egy bunkó érzéketlen macsó volt - pedig amúgy átlagos srác. Persze Lili nem szakított, mert szerelmes volt, imádta, kiskutyaként pórázon követte. Gyakran beszélgettem Lilivel erről, ha közös esemény volt, szinte mindig hozzám jött, és néha sírt is a vállamon. Borzasztó érzés volt végignézni ezt az otrombaságot. Titkon reméltem végre kidobja Zolit, és akkor én a bolygó legkedvesebb férfijaként mindent megadnék neki ami egy kapcsolatban kell.

Visszakanyarodva Évára... Szóval elhívtam pár bulira, de semmit nem akartam tőle az elérhetetlen Lili miatt. Igazából baromi jó nő volt, de stílusra nem jött be, eléggé idegesítő és gyerekes volt nekem. Mondhatni flegmáztam vele, egyáltalán nem érdekelt ha pár sör után mondtam neki valami félbunkó dolgot, amivel esetleg megbántom. Pedig sok hódolója volt, akik folyton dícsérték, bókoltak neki stb. ÉN a magányos farkas SOHA. Talán kedves sem voltam vele, sőt meg is mondtam neki egyszer hogy idegesít a stílusa. Ez olyan szinten bosszantotta, hogy mi az hogy én nem vagyok belé szerelmes, nem imádom, nem fürdetem tejben vajban mint a többi hódolója?! Én voltam az egyetlen, aki kicsit letörte a jócsaj egóját.


Aztán a sors úgy hozta, hogy Lili elérhetetlen is maradt, mivel kb megbeszéltük, hogyha szakít is Zolival, nem lenne helyes hogyha összejönnénk. Túl sok szál köti hozzánk, arról nem is beszélve, hogy Zoli kb kinyírt volna. Ekkor gondoltam, jó lesz a banán is, Éva. Végül is baromi jó csaj, ha már fél évig konkrétan modell srácokat zavart el miattam, akkor miért ne? Próbáljuk meg. Aztán amikor először szagoltam a nyaka illatát, akkor megérintett. Hoppá. Érzések... a magányos farkas harcosból? Nemár. Innentől meg egyértelműen a vesztembe haladtam. Elérzékenyültem, úgy éreztem harmónia van közöttünk. Pedig próbáltam a földön maradni, de csak egy angyalt láttam magam előtt. Teljesen összezavart a lila köd. Hát így történt, hogy kidobott mint egy kutyacsontot. Ő nem ebbe a nyálas fiúkába szeretett bele fél évig, hanem A Farkasba, aki különb volt a sok takonygerinc talpnyalónál.

Lili esete meg a másik példa, hogy mi a jó istenért vonzódnak annyira a gyakran intelligens nők a szemétláda férfiakhoz.

2015. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:

Mi ebből a tanulság? Nem az, hogy szemétládának kell lenni. Nem ehhez toborzom a férfiakat. Hanem A Farkas léthez! Ahhoz, hogy őszinte farkas szemekkel meg tudja mondani a jó nőnek is a véleményét, az akaratát őszintén. Nem kertelve, nem talpnyalva, nem kiszolgálva. Ha kell keményen le kell törni azt a felsőbbrendű jónő egót, ami az általam ismert jónők nagyon nagyrészében durván ott van. Komoly határokat szabva a lánynak, amiket nem léphet át. Igen is tiszteljen a nő minket! és ami a legfontosabb vívja ki ő is a mi tiszteletünket. Sok fiatal nőnél ez baromira nem triviális, eszméletlenül felsőbbrendűnek képzelik magukat... nem ám egyenrangú fél... Pff...

Lehet TE nem ilyen vagy, de attól még akikkel a kérdező, én vagy akármelyik fiatal férfi összefut az ILYEN nagyrészt. Durva világot élünk, ahol egy férfinak iszonyat talpán kell lenni, különben elevenen felzabálják a nők.

Ennyi az egész, és ott kapcsolódik a kérdéshez... hogy ezért qrvára nem szerencsés a szüzesség. Egy láncravert Farkas lehetsz maximum, de nem szabad.

2015. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:

"utaltam rá, hogy férfinak írok választ: " ...belédszeretett az a lány anno.2


Az egyes szám 2. szem. általános alanyként is használandó.

Sokszor használja az ember, amikor saját magáról beszél.

Ennek tudtam be.

2015. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok kedves, intelligens és gyönyörű lány ismerősöm van, akik egyszerűen vonzódnak a szemét férfiakhoz. Sok-sok szakítás és visszakönyörgés után ez a helyzet"


A 20-es korosztályban még sokan vannak.

Ez úgy nevezik: sérülésre választás.

Ez azért van, mert férfi családtagjaik ilyenek, és csak ez a fajta férfi ismerős nekik.

Megkeresik a szitut, amiben sérültek (egy másik, pl. az apjukkal azonos személyiségű fiú segítségével), és próbálják ezúttal más vég felé terelni az eseményeket, amiben nincs sérülés. Ettől remélve a gyógyulást.

De ez nem sikerülhet.

Miért: mert ugyanzpk az erőviszonyok, ugyanolyanok a résztvevő személyiségek, és ennek egyetlen törvényszerű kinemet van: pont az, amit már átéltek annyiszor a családban is.


Azután kinövik.


:)


Akinek sikerül.

2015. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:

Pontosan azért, mert minden szorongás egy lánc. Az egyik ilyen a szüzesség. EL KELL szakítani ezt a láncot, és máris távolabbra tudunk harapni. Hogy is tudna Farkasként viselkedni egy szűz kisfiú, ha szemben áll egy harcos amazon nővel? :D Sehogy...


És légyszíves ne próbáld meg bemesélni nekem, hogy az összes nő olyan mint te, hogy szexnagyiként várja az első csókos első szerelmes fiúkákat. Ez maximum a te Andersen meséd...

2015. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!