Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok, es meg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz? Lent.

Figyelt kérdés

Baratnom meg soha nem volt, de nagyon vagyok egy nore. Gondoltam arra is, hogy elmenjek egy fizetos csajhoz, talaltam is a neten akihez elmennek, de nem birom felhivni, mindenem remeg.


Ha most elmegyek ehhez, milyen lesz majd az elso igazi szerelemnel? Azt jobban fogom elvezni elsore mint ezt a csajt?


Mit csinaljak a gyomorideggel?



2015. okt. 24. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy itt írta is valaki, a férfi szüzesség semmi tényleg. (Inkább pszichológiai teher a férfiaknál) Nincs ilyen. Csak, férfi szexuális tapasztalat van. Járt-e már nuniban a kukija vagy nem. Akivel szeretik egymást, majd azzal lesz az "igazi" első. Minden más teljesen lényegtelen és erkölcsi humbug...
2015. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:

Foxy szerintem te férfi vagy :D Vagy álmaim nője :D

Bár ismertem egy aranyos csajszit, ő szerintem így gondolkozott mint te... baromi jól nézett ki, imádta a Pulp Fictiont, iszonyú jó cickói és alakja volt, kedves hangja és tök szabadon gondolkozott.


hülye haverom nője volt.. :'( ez a fhhasz meg nem becsülte, és végül szakítottak is. Azóta persze évek óta hallgatom, mennyire visszasírja. Ilyen nő ritka mint a fehér holló! :)

2015. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
"Vagy olyanok akiket bottal se piszkálnék." - ilyet egy nő nem írna nőkről. Ha Foxy tényleg nő, akkor nagyon ki van csavarodva.
2015. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:

Hátjó, férfinek még nem nézett senki :D én csak kuncogok ezen.


A "bottal sem piszkálnék" lehet félreérthető volt bocsi. Csak mint kifejezés értem, fiúkra és lányokra is lehet mondani :) bár elismerem elég bunkóság. Arra értem, hogy van pár olyan lány ismerősöm, aki szerintem totál esélytelen, hogy 30 éves kora előtt valaki is hozzájuk nyúlna. Sajnálom őket, de róluk tudom csak elképzelni hogy szűzek. Pedig lehetne tenni nekik is, egy kis sport, edzés, diéta és már le is fogynak könnyen. Én is kövér voltam kicsinek, és kemény munka volt lefogynom...akkor kezdtem el tetszeni a srácoknak, szóval nem értem egyszerűen. Ehelyett sírnak a sarokban Jabbaként, és zabálják a dupla csokitortát...

2015. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
Legalább te őszintén kimondod, hogy utáljátok egymást mint a sz.rt :D A nők tényleg kikaparnák egymás szemét, persze csak a hátuk mögött... élőben meg kedveskedve bókolnak a másiknak :D
2015. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság? Mennyire szedted össze a bátorságot? Illetve mennyire gyötörnek a vágyaid (ugyanis ettől függ a lelkiismereted is.) Sejtem hogy cikinek érzed, de azt is érzed hogy nagyon jól esne egy kis szex.
2016. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim válasza:
Na mostmár 2017-et írunk.Biztosan sikerült !
2017. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:

12: Én nem hiszem el valakiről, hogy én vagyok élete nője, ha előttem már fűvel-fával lefeküdt.

Mert akkor mindről azt hitte, hogy ő élete nője?

Vagy ha nem, akkor egyáltalán mi van köztünk, ami mással nem volt neki?

????

2017. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:

75: ""ha a szerelem megvan, akkor a testi dolog miatt nem kell aggódni."


Nyilvánvalóan a te egyetlen példádból következik az, hogy a világon az összes kapcsolat, és összes 20-25 körüli csaj így gondolkodik."


Én is így gondolkodtam, és gondolkodom.

20 éve fórumozok és még régebben beszélgetek párkapcsolat és szexualitás témában, és majdnem minden lány így gondolkodik, akivel sikerült erről beszélnem.

Sőt, a férfiak is.

2017. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan a legostobább, bárgyúbb gondolat amit valaha olvastam szerelem témában.


Nekem kb az összes ismerősöm és tapasztalatom azt mondja, hogy általában pont azzal nincs meg a tökéletes, vad és élvezetes szex, akivel nagyon szerelmesek vagytok és minden másban tökéletesen jólműködik a kapcsolat.


Hiába fórumozol 20 éve, ideje lenne felébredned ebből a kis női álomból. Mert ezt csak a nők gondolják így ez ezermillió százalék.

2017. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!