Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok, es meg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz? Lent.

Figyelt kérdés

Baratnom meg soha nem volt, de nagyon vagyok egy nore. Gondoltam arra is, hogy elmenjek egy fizetos csajhoz, talaltam is a neten akihez elmennek, de nem birom felhivni, mindenem remeg.


Ha most elmegyek ehhez, milyen lesz majd az elso igazi szerelemnel? Azt jobban fogom elvezni elsore mint ezt a csajt?


Mit csinaljak a gyomorideggel?



2015. okt. 24. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
71%

Értsétek már meg, hogy nem ezért lépnek le, KONKRÉTAN, mert szűz vagy. Hanem ez egy öngerjesztő folyamat. Ha elmondod az is baj... Ha nem mondod el, és fogékony vagy rá (túlérzékeny, szorongó) akkor előbb utóbb olyan pszichológiai gátat okoz a szüzesség, hogy sugárzod az önbizalomhiányt, mint egy leolvadt paksi fűtőelem. Menekülnek a csajok az ilyen pasik elől... Ha meg lesz.rod ki mit gondol, akkor meg simán lesz csajod, és simán megoldod a problémát. Csakhogy ez a leszarom, ez mélyen gyökerező személyiségjegyekből fakad, és nem lehet csak úgy leszarni a dolgokat. Ha ezt leszarnád, akkor már rég lenne csajod, és rég dugtál volna, mert ha leszarod a dolgokat, akkor azon nyomban lesz csajod, ezt garantálom :D


A férfi szüzességnek olyan erős a szimbóluma, hogy azt el kell veszteni 18 alatt. így vagy úgy, barátnővel, fesztiválon, kocsiban, sátorban, prostinál, akárhogy de el kell. Ha ez nem történt meg, akkor egyre jobban rádül nyomasztó súlyként, mint egy óriási kövér fekete varjú.

2015. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg ha ezért lelép, akkor örülj, hogy megszabadultál tőle még időben."


Erre reflektáltam az előbbi kommenttel. Nem ilyen egyszerű...baromira nem. Majd ha életed nője lelép (átvitt értelemben) emiatt, akkor rájössz, hogy sokkal bonyolultabb a kép. Egyébként meg simán lehet szerencséje, belefut egy normális csajba, aki mellett önmaga lehet parák nélkül....


Utóbbi 17 évben nem találkoztam ilyennel szorongó jellemként. Mind az 5 csajomnál komolyan volt megfelelési kényszer, úgyhogy vagy "genetikailag" leszarod, vagy elmégy prostizni és eltemeted a titkot. Sok-sok kellemetlenségtől és érzelmi szenvedéstől, fog megkímélni a dolog. Nekem az a két szakítás annyira összetörte az önbizalmamat, hogy fél-1-2 év alatt jöttem csak helyre.

2015. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:

7: Ilyen félelmekkel az a legkézenfekvőbb, ha az ember nem mond a korábbi tapasztalatairól semmit, amíg szűz.

De ha megismersz valakit annyira, hogy össze is jöttök, addigra már nyilván minden gondolatát ismered, így tudod azt is, mit gondolna a szüzességről. Ha pedig ő elmondja, hoyg szűz, akkor mi értelme Neked is hallgatnod a magadéról?

Vicc, amit itt előadtok erről!

2015. okt. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
47%

11: Ez egy nagyon korai kamasz korban elakadt személyiségfejlődés leírása.

Kapcsolatra, szexualitásra akkor leszel lelkileg érett, ha az ezzel kapcsolatos témáról beszélgetésben nem pusztán arról írsz, hogy: "én, én, én! Mert az én férfiasságom, mert az én szüzességem, mert az én önbizalmam, mert az én kudarcom!"

Mindezeken TÚL feljődve lépsz majd abba az érzelmi stádiumba, amikor már nem EGYEDÜL TE leszel a kapcsolatodban, hanem képes leszel kapcsolódni, és meglátod, és mindne pillanatban ÉRZED a MÁSIK embert is! Hogy ő mit érez, ő mit gondol, ő mire vágyik!

Mert a kapcsolat NEM arról szól, hogy TE mit akarsz megélni. Nem csak a Te görcseidről, hanem az övéiről is szól.

És nem külön-külön, hanem abból valami közöset gyúrtok.:)

2015. okt. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:

"20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz?"

Az a verzió mért nem jut eszedbe, hogy szerezz egy barátnőt?

2015. okt. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:

Utolso kettô valaszra:Tipikus nôi bla-bla, szerelemrôl meg, érzésekrôl... bocs én már kinôttem ezekbôl a mesékbôl... Amirôl én beszélek, azok való életben is mûködô dolgok, tapasztalatok. Garantálom, hogy a szüzességelvesztés után, egy csomó görcstôl szabadul az illetô.

Önmagad kell adni egy kapcsolatban. Ha ez egy önbizalomhiányos valami, akkor cseszheti szerencsétlen férfi. Ezek evolúciós törvënyek.

2015. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen találtam rá az első szerelmemre. Ő 17 volt és tök véletlen, de egymásra találtunk. Mindketten szüzek voltunk. Szóval ne add fel. Bármi megtörténhet, csak nyisd ki a szemed kicsit és ne ezen görcsölj.
2015. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:

"Csak ugy nem szoktam senkit sem megszolitani, nagyon kulonlegesnek kell talaljam azt a lanyt, hogy odamenjek hozza, es leszolitsam. "


Én sem szoktam mindenféle nőkkel szóba állni! Csak olyannal akinek vélhetőleg van puncija!

F/60

2015. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:

:DDD Remélem én is ilyen vidám 60-as leszek :)

Apám most lett 72, és még nagyon fiatalos. Többet bulizik mint én. Bár 35 év házasság után nemhiszem, hogy melléknunira vágyna :)

2015. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 A kérdező kommentje:
En is gondoltam arra, hogy talan rengeteg gatlasom feloldodna ezekuta, es utana konnyebben menne a nokkel valo beszelgetes/kapcsolatteremtes. Egy ellenervem pedig az, hogy sokkal jobb lenne egy olyan novel elvesziteni szuzessegem, akit szeretek, es o is szeret.
2015. okt. 26. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!