Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 eves vagyok, es meg sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves vagyok, es meg sosem voltam egyutt novel, de sokszor eros vagyat erzek a szex es no utan. Menjek prostihoz? Lent.

Figyelt kérdés

Baratnom meg soha nem volt, de nagyon vagyok egy nore. Gondoltam arra is, hogy elmenjek egy fizetos csajhoz, talaltam is a neten akihez elmennek, de nem birom felhivni, mindenem remeg.


Ha most elmegyek ehhez, milyen lesz majd az elso igazi szerelemnel? Azt jobban fogom elvezni elsore mint ezt a csajt?


Mit csinaljak a gyomorideggel?



2015. okt. 24. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 A kérdező kommentje:

Ma eldontottem, elmegyek egy nohoz es elvesztem vele a szuzessegem. Hazajottem, kineztem a neten, egy szimpatikusabb csajt, es gondoltam, hogy felhivom, penteken meg is latogatom. Elkezdtem hivni telefonon, de mielott csengetett volna leraktam. Utana arra, gondoltam, hogy nem akarok egy idegennel, erzelmek nelkul elvesziteni a szuzessegem.

Szeretnem megtenni, hisz ez egy lepes lenne ahhoz, hogy nyitottabb/gatlastalan legyek a nokkel szemben, es baratnot szerezzek.

Egyelore neheznek bizonyult a feladat.

2015. nov. 18. 19:19
 72/90 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok már ezzel komolyan, hogy hogy akartok csajozni, hogyha még egy prostit se mertek felhívni és elmenni hozzá? Nem utasíthat vissza, sőt még jófej is általában, kedves aranyos csaj aki azért van, hogy jólérezd magadat. Ehhez képest élőben egy idegen csajjal, vagy akár egy randin minden 100x nehezebb és parább. Ha ennyire parázol egy telefonon, akkor mi lesz majd első randi előtt egy igazi csajjal, akiben ottvan, hogy elküld/megaláz/lesajnál stb...


Szerintem berezeltél, hogy szexelned kell, egy csajjal. Megfogni a seggét, megmarkolni és betenni neki a répát. Vagy csak szopatni és élvezni a dolgot, nézni ahogy lovagol a kolbin. Ennyi. Berezeltél, és nincs itt szó érzelmekről, meg morális bullshitről már, hogy "majd azzal akit szeretsz"...

2015. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:

Különben meg mi a szüzesség? Definiáld nekem... miért szereted, dédelgeted ennyire mint egy plüssállatkát.

Te nem nő vagy, akinél becsületesség és ártatlanság jelképe, ráadásul még fizikailag is ott van egy hártyaként.

A te pö..csödön nincs hártya, max pókháló :D A szüzességnek NULLA jelentősége van egy férfi életében, olyan mint egy bárányhimlő, amit babakorodban nem kaptál el, és most fosol ha viszkető babákat látsz.


Megsúgom, az első szeretkezés egy szerelmeddel teljesen más lesz. Az az igazi. Az az amire mindig emlékezni fogsz, főleg ha jó is. Nem az ami előtte volt, sátorban bénáztál egy fesztiválon valami punk pi..ával, vagy egy jófej prosti szabadított meg tőle... édesmindegy :)

2015. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
44%

Nekem soha nem kellett volna olyan fiú aki prostihoz fordult.

Én a vőlegényemmel a nászéjszakán vesztettem el (mindketten szüzek voltunk), és ez a legjobb dolog mindkettőnk számára, hogy nincs a múltunkban olyan, ami zavarna, ha tudná a másik. A házasság előtt megismertük egymás gondolkodásmódját, és ha a szerelem megvan, akkor a testi dolog miatt nem kell aggódni. Ráadásul az tanulható, és elsőre úgysem lesz tökéletes.

2015. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:

"ha a szerelem megvan, akkor a testi dolog miatt nem kell aggódni."


Nyilvánvalóan a te egyetlen példádból következik az, hogy a világon az összes kapcsolat, és összes 20-25 körüli csaj így gondolkodik. Nemtudom milyen puritán egyházközösség tagja vagy, de én 20 felett nem találkoztam még szűz lánnyal. Pedig vagy 500 csajt ismerek. Vagy olyanok akiket bottal se piszkálnék.

2015. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
100%
Engem se hiszem, hogy zavarna egy fiú szüzessége mondjuk 20 évesen. Afelett sem, de megfordulna a fejemben azért, szerelem ide-oda, hogy miért is az? Mi volt a problémája?Teljesen megértem, hogyha emiatt elvesztené az önbecsülését. A férfiaknak ez nagyon lényeges dolog, amolyan becsületkérdés. Ez tényleg pszichológia...szerintem jó az ha a férfinak van önbizalma, hite magában. Ha ettől lesz valaki kevésbé szorongós, akkor felőlem menjen prostihoz, vagy szexeljen fesztiválon, vagy valami ronda csajszival :D csak ne tudjak róla, engem nem érdekel egy percig sem a múlt. Mikor kapcsolatba kerülök valakivel, akkor tiszta lappal indulunk és kész.
2015. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:

(Sőt még az se zavarna hogyha elmondaná szépen, miért vetette el a szüzességét prostival. Megértő lennék... de ez én vagyok, eléggé szabad gondolkozású. A többi nő ebben nem ismer kegyelmet, szerintem azonnali szakítóok lenne a prosti megtudása. Úgyhogy NEHOGY elmondjátok srácok! Nem éri meg, hogy pszichopata hárpia rib...nc legyen a barátnőtökből, egy ilyen apróság miatt :D

Találjatok ki valami szép mesét aztán kész. Mindenkinek jobb így)

2015. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:

"Nyilvánvalóan a te egyetlen példádból következik az, hogy a világon az összes kapcsolat, és összes 20-25 körüli csaj így gondolkodik."

Egy szóval sem mondtam, hogy mindenki így gondolkodik. Szerintem itt bárki véleményt nyilváníthat. ;)


"Nemtudom milyen puritán egyházközösség tagja vagy, de én 20 felett nem találkoztam még szűz lánnyal. Pedig vagy 500 csajt ismerek."

Nyilván más körökben mozgunk. Én ismerek több 20 év feletti szűz lányt, és ez nem egyetlen egyházhoz köthető. Az tény, hogy az erkölcs nagyon leromlott, és ez még egyre rosszabb lesz, de ettől függetlenül vannak még olyanok, akiknek vannak erkölcsi értékrendjük. Keresd azokat, akik komolyan veszik a Bibliát, és nem csupán "vallásosak", nem az a lényeg számukra, hogy eljárjanak templomba/gyülekezetbe, hanem hogy meg is éljék azt, amiben hisznek. Enélkül semmit sem ér a hit, ha vizet prédikálok és bort iszok.


"szerintem azonnali szakítóok lenne a prosti megtudása. Úgyhogy NEHOGY elmondjátok srácok!"

Milyen szép is az, amikor egy kapcsolat nem az őszinteségen alapul... ;)

2015. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:

"Egy szóval sem mondtam, hogy mindenki így gondolkodik. Szerintem itt bárki véleményt nyilváníthat. ;)"


Ez rendben van, csakhogy itt most próbáljuk felkészíteni a való életre az emberkénket, ahol farkastörvények uralkodnak. A nők kikaparnák egymás szemét bármiért, a férfiak pedig alfahímként harcolnak a nőkért. Nem békés ámis közösségekről van szó. Tehát nem mindegy mit tanácsolunk... A erkölcs... nem attól lesz valaki erkölcsös, hogy mikor veszti el a szüzességét. Ez csak egy vallás által mesterségesen diktált szabályrendszer. A Koránban meg más van. Az, hogy a modern világban nem veszik komolyan, és lefekszel a barátoddal 18 évesen még nem jelent erkölcsi fertőt. (Nem ez a baj a világgal...)


"Milyen szép is az, amikor egy kapcsolat nem az őszinteségen alapul... ;)"


Ezen mindig jót nevetek :). Az őszinteség egy szép eszmény, semmi több. Természetesen én is mindig szigorúan elvárom, hogy a jelen dolgaiban őszinte legyen valaki. Egy megcsalást nagyon nehezen tudnék megbocsájtani, és én sem csaltam még soha meg senkit. Ugyanakkor olyasmik, amikkel feltehetőleg megbántanánk a másikat, és tudjuk, hogy felesleges feszültséget okoz, miért is gyilkolnánk a kapcsolatot?

Csak egy példa, mész a buszon, és meglátsz egy gyönyörű igéző szemű férfit, egyből benedvesedsz öntudatlanul, és parázna gondolatod támad. Egyből hazamész és elmondod a férfjednek - minden részletről beszámolva, akinek nyilván baromi rosszul esik, bármennyire szereted őt. Vagy volt egy pajzán álmod, hogy szexeltél a főnököddel. Ugyanmár emberek vagyunk, sokszor a lefojtott vallásos emberekben keletkezik a legerősebb vágy. Ja vagy ezt nem is kell, mert legyónod a papnál, 3x miatyánk és rendben vagyunk?

Ha végigveszed, rengeteg ilyen apróság van az ember életében, amit nem osztunk meg feltétlenül a másikkal. A múltban is lehet néhány pici foltocska, ami amúgy lerombolna egy gyönyörű működő kapcsolatot. Ez teljesen normális.

2015. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
Ja és nekem semmi kedvem hallgatni, kivel kefélt előttem X éve. Ez maradjon az ő dolga. Nyilván ha nagyon szeretne mesélni az első szexuális élményeiről, akkor tessék...de nekem végülis mindegy, hogy sátorban szexelt-e valami csajjal, vagy az ex-barátnőjével, vagy befizették a cimborák egy lakásos lányhoz, hogy végre érjen már férfivé :D
2015. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!