Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az együttélő párok egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együttélő párok egy része miért nem házasodik meg?

Figyelt kérdés
Csak egy papír, de sok esetben előnyt jelent (kórház, öröklés stb.).
2023. júl. 10. 20:24
 61/91 anonim ***** válasza:
Én sajnos sokat voltam kórházban, na meg a három szülés is stb. Soha nem volt ilyen esetünk, hogy igazoltattak volna, hogy házasok vagyunk e. Ha lett volna ebből gond, valószínű tényleg megejtjük 2 tanúval. A házunk közös, gyerek csak közös van, egymás éltbiztosításának vagyunk a kedvezményezetjei, az egyik kocsi az én nevemen van, a másik az övén. Ilyen szempontból nem hiszem, hogy sokat számítana a házasság nálunk. Lehet, majd idős korunkra elkap minket. Két ilyennis van a családban. Az egyik pár 27 év után nyugdíjasan házasodott. Másik 35 év után, mondjuk ezen meglepődtünk :)
2023. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, miért szeretnek plusz köröket járni az emberek, élvezik, ha direkt szívathatják magukat? Az egyik inkább kedvezményezettként jelöli meg a párját, a másik végrendeletet ír, hogy az örökléssel ne legyen gond, a harmadik meg beképzeli magának, hogy "férjem", "feleségem", de azért sem házasodnak.


Pedig azzal ezek mind alapból járnának, nem kellene trükközni, meg a nővér jóindulatára, szerencsére hagyatkozni, hogy beengednek-e majd a párodhoz.

2023. júl. 11. 13:35
 63/91 anonim ***** válasza:
77%

62.


Váláskor viszont kőkeményet zakózol majd, ha házasság is volt. Csak az ügyvédek sarcai felérnek egy kisebb vagyonnal.

2023. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, de mit zavar az téged ki hogy él? Ha te házasodni akarsz, házasodj, senki nem szól meg érte. Akinek jó így, az meg nem házasodik. Nem kell ezen felhúzni magad. Amúgy is sokan házasodnak most csok és társai miatt, biztos javult a statisztika.
2023. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
69%
63. Ja hogy te esélyesnek látod, hogy elválnak útjaitok? Akkor minek vagy vele?
2023. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
22%

65.


Nem mondod komolyan, hogy van olyan naiv, ostoba ember, aki elhiszi, hogy "örökké" tart majd? Ugyan már, nőjünk fel gyerekek. Ilyen irracionális gondolkodást... Mesevilágban él, aki ezt elhiszi.

2023. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem... különben miért házasodtam volna meg.
2023. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
0%

67.


Mekkorát fogsz zakózni pár év múlva :)

2023. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
52%
"Ja hogy te esélyesnek látod, hogy elválnak útjaitok? Akkor minek vagy vele?" Nem nekem szólt a kérdés, de hogy hogy minek? Mert jól megvannak éppen és ha minden jól alakul így is maradnak. Vagy már első randin be kellene kérni egy házassági szándék nyilatkozatot, különben nincs több randi? És akkor hova soroljuk a tini szerelmeket, azok minek vannak? Vagy a hosszabb szexkapcsolatok akár... Csak az lehet kapcsolatban, aki 70+ évre tervez a másikkal? És aki házas, az nyeljen le mindent, nem baj ha a másik mondjuk alkesz lesz, szenvedélybeteg, megcsaló... akkor így jártál, maradj vele, mert a házasság sérthetetlen? Ugyan már...
2023. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
100%
68, miért vagy ilyen rosszindulatú? Attól még, hogy neked nem sikerült, másnak miért ne lehetne boldog házassága?
2023. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!