Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért várja el minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el minden pasi, hogy a nő cseléd legyen?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, a pasi 38. Tudni kell róla hogy gyereket szeretne, tőlem messze áll, még nem akarok.

Állandóan nekem kell elmosogatni, én porszívózok stb, ő semmit nem csinál. Önálló, süt, főz, de amióta nála lakom 2 hónapja azóta elvárja hogy én csináljam munka mellett. Mindent felesben fizetünk.

Mit gondoltok erről? Felesben fizetünk mindent és még cseléd is legyek?


2023. júl. 13. 22:25
1 2 3 4 5 6
 11/57 Kitana. ***** válasza:
97%

Nem mindenki várja el, én az ilyet elhagynám elég gyorsan. Szerintem ne akarj nagyon gyereket vele később sem :D

Tudom, hogy sok ilyen van, de nekem pl jó tapasztalataim vannak ilyen téren, szóval lehet azért találni normálisakat.

2023. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
91%
3as vagyok és a pasira értettem!!!
2023. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
88%

Én férjem is ilyen, csak 20 éve vidéken még nem volt divat nagyon ágálni ez ellen. Ebben nőttem fel, hogy anyu csinál mindent, mellette 12 órázik a gyárban, eszembe sem jutott, hogy lehetne másképp.

Ma már nem mennék férjhez, megmondom őszintén, pedig nem rossz ember a férjem.

Nekem már reszeltek ebből a szempontból, de baromira örülök, hogy változik a világ és a lányaim már másképp látják ezt a dolgot, nem lesznek ingyen cselédek, bébiszitterek, kertészek főállás mellett.

2023. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Nem maradok vele, eléggé idegbeteg amúgy is. Abba is beleszól hogy melyik gombbal húzom le a wct.
2023. júl. 13. 22:57
 15/57 anonim ***** válasza:
90%

13 vagyok. Jól teszed, Kérdező ha még idegbeteg is.

Érdekes dolog ez. Az én korosztályom ha összefutunk nők az utcán, 2 mondat után ott kötünk ki mindig, hogy ki mit főzött, mennyit kapált tegnap, mit főzött be, mennyire elfáradtunk, mennyire melegünk volt, fáj a derekunk. Mintha valami verseny lenne, hogy ki dolgozott többet, ki fáradt el jobban, győzünk licitálni a másikra, mintha ez valami nagy dicsőség lenne.

Néha elgondolkodom, hogy a többieknek is feltűnik e, vagy csak én szoktam merengeni rajta.

Végzek a munkahelyemen. Még haza sem értem, férjem már hív mi lesz a vacsora, olyan legyen, ami gyorsan kész, mert nagyon éhes. Beugrom a boltba, rohanok haza, gyorsan teszem fel főni az ételt. Közben rendbe teszem a konyhát, vagy amit kell. Eszünk, elmosogatok. Megyek a kertet rendbe tenni, mindig van mit csinálni. Most érik az uborka, leszedem, befőzöm, csinálok kovászost. Este mosok, vasalok ha kell. Zuhany, TV, reggel előről. Most már mondjuk legalább nagyok a gyerekek, régen több munka volt míg őket is rendben kellett tartani, ellátni, tanulni velük, észben tartani mit kell bevinni, befizetni a suliba.

És én csak azt nem értem, hogy egy életerős férfi hogy tudja ezt TV nézés közben végignézni és eszébe nem jut, hogy esetleg segítsen.

Persze, dolgozik, ha az ember megkéri, megjavítja ami elromlik, permetez, stb, de napi szinten nem kell ezekkel foglalkozni. Viszont nyugodtan nézi, ahogy a fele annyi kilós nő, akit elvileg szeret reggel hattól talpon van és nem áll meg. Mos, főz, takarít, befőz, kertet rendez, mikor mit. Hogy nem kellemetlen ez neki?

Persze vannak kivételek, én is ismerek, de nem ez az általános, sajnos. Olyan kíváncsi lennék a többi asszony a korosztályomban szokott e ezen elmélkedni, megkérdezni nem merném, mert hülyének néznének.

2023. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
11%

Mi férfiak évezredek alatt felépítettünk egy viszonylag jól működő, modern, kényelmes, tiszta, biztonságos társadalmat, melynek ti nők is haszonélvezői vagytok.

Falakat építünk körétek, tetőt a fejetek fölé. Feltaláltuk az elektromosságot, bevezettük a házakba. Feltaláltunk mellé egy csomó elektromos háztartási gépet, hogy könnyebb legyen a házimunka elvágzése.

Kitaláltuk, hogyan lehet megtisztítani a vizet, majd azt is bevezettük a házakba, hogy ne kelljen a folyóra járni mosni, meg mosakodni.

A települések alá csatornarendszert építettünk ki, hogy ne kelljen a pöcegödörbe végeznetek a dolgotokat.

Feltalátuk az autót és a többi közlekedési eszközt, hogy kényelmesebben tudjatok mozogni.

Felfedeztük a földgázt, és egy egész kontinenst behálózó vezetékrendszert hoztunk létre, hogy mindenhová eljusson, így mostmár kényelmesen tudtok meleget csinálni magatoknak ha fáztok.

Feltaláltuk az internetet, hogy tudjátok hol szidni a férfiakat, és egymást uszítani mikor unatkoztok!

És ezenkívül még hosszasan tudnám sorolni, hogy mi mindent tettünk mi férfiak, aminek ti csak a haszonélvezői vagytok.


Hát legyen már bennetek annyi, hogy kitakarítjátok azt a k.rva lakást!

2023. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
92%
Nő találta fel a körfűrészt, az autó ablaktörlőjét, az elektromos hűtőszekrényt, mosogatógépet, ott van Marie Curie felfedezése és alapos kutatása a radioaktivtásról, ami az életébe került. Nő találta fel a számítógépes szoftvert, ami az utasításokat kódokká alakította, tehát a tényleges szoftvert, ami a maiak alapja is. A hosszú életciklusú nikkel-hidrogén akkumulátort, amit űrálomásokon használnak és még rengeteg mindent... és csak azért nem többet, mert nem engedték nekik korábban.
2023. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
90%

És még egy, amit én sem tudtam:


A golyóálló mellényekhez is használt extra erős kevlárt Stephanie Kwolek vegyész fejlesztette ki. A DuPont cégnél dolgozó asszony 1963-ban jött rá, hogyan is erősítheti meg az eszköz anyagát. Innovációját ma már nemcsak a mellénynél, hanem többek között függőhídkábeleknél és fékbetéteknél is alkalmazzák.

2023. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ha ez neked gondot okoz ne pasizz, legyél leszbikus inkább és nem lesz ilyen gondod .
2023. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg keressen normális férfit és máris nem lesz ilyen problémája. Normális pasinak ugyanis nem esik le a gyűrű az ujjáról, ha neki is porszívózni, mosogatni vagy épp főzni kell. Ő is eszik, ő is koszol, alap, hogy a részét is kiveszi a háztartásból.
2023. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!