Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért várja el minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el minden pasi, hogy a nő cseléd legyen?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, a pasi 38. Tudni kell róla hogy gyereket szeretne, tőlem messze áll, még nem akarok.

Állandóan nekem kell elmosogatni, én porszívózok stb, ő semmit nem csinál. Önálló, süt, főz, de amióta nála lakom 2 hónapja azóta elvárja hogy én csináljam munka mellett. Mindent felesben fizetünk.

Mit gondoltok erről? Felesben fizetünk mindent és még cseléd is legyek?


2023. júl. 13. 22:25
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
28%

"Aham és a kérdező miért is nem normális? Mert nem kívánja a továbbiakban egy nagyra nőtt óvodás seggét kinyalni? "


Hm, lássuk csak...

Kérdező összejön egy selejt faszival ----> "MiNDeN FéRfI"

Ez azért nem vall egészséges gondolkodásra. Az ilyen emberekkel vitatkozva szoktak részükről előjönni az olyan ultimate érvek, mint a "te mindig..." "te sosem..."

Ha pl. egyszer késel a vele való találkozóról, akkor három évig hallgathatod, hogy "te SOSEM tudsz időbe' jönni, MINDEN FÉRFI ilyen".

2023. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
84%
50#, az fáj az ilyen mrntalitású fétfinek, hogy ma már a nők is ugyanúgy dolgoznak, pénzt keresnek, egyetemet végeznek, tájékozottak, így nem igen nyalják már be ezt hídépítős dumát, amivel be akarják őket kényszeríteni a tűzhely mögé. Érzik, hogy csúszik ki az irányítás a kezük közül, ezért kapálóznak. Nem kell velük foglalkozni. A következő generáció már nem ilyen lesz, az azutáni még még úgysem. Lassan kikopik ez.
2023. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
54 igen. Egyet értek. Szerencse Enegem ilyen felfogású pasik nem találtak meg sose..
2023. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%

Így lesz valakiből anyuka. Aha. Az ő anyukája leginkább.

Nem így lesz valakiből anyuka, csak rádtolja az egész munkát.


Amúgy ezt messze nem várja el minden férfi, ne gondold!

2023. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
77%
Ha már ilyen öreg palid van, legalább ő szolgálna ki tèged.
2023. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%
Mert megcsinálod :D ennyi a nagy helyzet.
2023. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
30%

van az a vicc, hogy az amerikai, a nemet es a magyar feleseg beszelget, panaszkodnak, hogy a ferjuk nem csinal semmit, majd kitalaljak, hogy mostantol betartnak nekik es ok sem csinalnak otthon semmit

1 honap mulva talalkoznak, hogy megbeszeljek a tapasztalataikat:

Amerikai:

-hazamentem es kozoltem vele, hogy mostantol nem mosom ki a ruhait.

-es mit lattal?

-elso heten semmit, masodik heten semmit, harmadik heten elfogyott a tiszta ruhaja, ugyhogy nekiallt kimosni oket

Nemet:

-en hazamentem es kozoltem vele, hogy mostantol nem takaritok

-es mit lattal?

-elso heten semmit, masodik heten semmit, harmadik heten elovette a porszivot es kepes volt felporszivozni

Magyar:

-hat en hazamentem es kozoltem vele, hogy mostantol akkor lesz vacsora, ha megfozi maganak

-es mit lattal?

-elso heten semmit, a masodik heten semmit, a harmadik heten mar a bal szememre lattam foltokat.


na eddig a vicc, de sajnos ez volt a nagy magyar valosag sokaig.


ha nem tudjatok felosztani egymas kozt a feladatokat, akkor eleted vegeig cseled maradsz.

2023. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!