Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért várja el minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el minden pasi, hogy a nő cseléd legyen?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, a pasi 38. Tudni kell róla hogy gyereket szeretne, tőlem messze áll, még nem akarok.

Állandóan nekem kell elmosogatni, én porszívózok stb, ő semmit nem csinál. Önálló, süt, főz, de amióta nála lakom 2 hónapja azóta elvárja hogy én csináljam munka mellett. Mindent felesben fizetünk.

Mit gondoltok erről? Felesben fizetünk mindent és még cseléd is legyek?


2023. júl. 13. 22:25
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
90%
Én az elején megmondtam a pasimnak: Ha ő SEGÍT a házimunkában, akkor én SEGÍTEK a számlák fizetésében: rendszertelenül, egy-egy kicsit, amikor eszembe jut. Szerintem megértette a lényeget, és kérés nélkül odaáll. Ezért nem szabad egyébként olyan férfival összejönno, aki (1) anyuci örök pici fiaként 30 évesen is otthon lakik, (2) konzervatív családban nőtt fel. Az ilyenektől hiába várod, hogy felnőtt emberkéng megmozduljon a házban.
2023. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
96%
16. Amit MÁS férfiak találtak fel és alkottak meg, azért neked és a többi hímneműnek ma nem jár takarítás.
2023. júl. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
23%

A " minden nő" kezdetű kérdésekre ugrik a gyk-s háziasszonyhorda, hogy " NiNcS oJaN h mInDeN Nő!!!4!4".


De az ilyen kérdéseknél bezzeg egymást nyalják körbe, hogy "jajj, igen, minden férfi..."

2023. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
14%
20 normális pasi viszont normális nőt akar, a kérdező itt bukna el 😂🤣
2023. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok? Azt, hogy Jó nagy hülye vagy, hogy megcsinálod, és az ilyen meg is érdemli a sorsát. Ha ennyire igénytelen vagy, akkor legyél csak ingyenrabszolga. Értelmes nő nem lenne egy percig se egy ilyen lusta farokkal. Egyébként pedig nem, nem minden pasi ekkora gyökér.

Én pl férjnél vagyok 12 éve. 13,5 éve együtt vagyunk. Soha nem csináltam egyedül a házimunkát, akkor sem, amikor még nem voltunk házasok . Mindig mindenből kivette a részét a férjem is ugyanúgy.

2023. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
85%
16# az én dédanyám meg szüzen ment férjhez. Legyen már benned annyi, hogy engem is tisztelsz érte!
2023. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyébként ez a fajta faszi a gyereket csak csinálni szereti. A nevelése is majd a " te dolgod" lesz, ha megszületett csak szólok. Ennek tudatàban csináltasd fel magad vele, hogy ez lesz a hozzáállása.
2023. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
93%
36 Aham és a kérdező miért is nem normális? Mert nem kívánja a továbbiakban egy nagyra nőtt óvodás seggét kinyalni? Mondjuk eddig sem kellett volna, szóval…
2023. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
96%

Jaja, az ilyenek naponta egyszer fleveszik a gyereket öt percre, aztán kérik az év apja címet.


De amúgy hülyeség, hogy minden férfi ilyen. Csak a konzervatívok. A többi képes felfogni, hogy a nő nem ingyencseléd.

2023. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
13%

A 16-os vagyok!


A társadalmat 90%-ban ma is a férfiak működtetik. Szóval amíg nem veszitek ki a részeteket legalább felesben a bányászatból, útépítésből, építkezésekből, közúti árufuvarozásból, nem mentek el burcsázni a földekre, állattartó telepekre, és még sorolhatnám, addig szépen takarítsatok, és foglalkozzatok a gyerekkel!


Könnyű ám úgy dumálni, hogy az egész életeteket tutorial módban élitek.


Egyébként könnyen meg lehetne oldani ezt a kérdést. Csak kéne egy év nemek közötti teljes apartheid, utána térden állva könyörögnétek a férfiak után.

Rájönnétek, hogy a körülöttetek lévő világ nem magától működik.

2023. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!