Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért várja el minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el minden pasi, hogy a nő cseléd legyen?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, a pasi 38. Tudni kell róla hogy gyereket szeretne, tőlem messze áll, még nem akarok.

Állandóan nekem kell elmosogatni, én porszívózok stb, ő semmit nem csinál. Önálló, süt, főz, de amióta nála lakom 2 hónapja azóta elvárja hogy én csináljam munka mellett. Mindent felesben fizetünk.

Mit gondoltok erről? Felesben fizetünk mindent és még cseléd is legyek?


2023. júl. 13. 22:25
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
61%
Ismerek egy házaspárt, egyszer megyek hozzájük, mondjak hogy képzeljem el a hapsi elmosogatott, na mit szólok hozzá! Mivel meg az eletben nem mosogatott, kifolyatta a fel flakont par tanyerert es ezen röhögtek a feleséggel! Van aki úgy élte le az életét, hogy a férfi szó szerint be nem lepett a konyhaba csak enni, amit a felesége a elebe tett. Nem fiatalok, hanem 40-50 esek rengetegen élnek még ma is így, hagyományos család modellben, mert ezt látták a szüleiktől is.
2023. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
3%
Attól még nem vagy cseléd, hogy neked is kell valamit csinálnod otthon. Csak feministákkal ne kezdjen az ember!
2023. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
97%

16/42# és akkor az normális, hogy egy nő 12 órázik fizikai munkát végezve akár egy gyárban, főz, mos, takarít, gyereket nevel, a férfi meg befekszik a tv elé, mert férfiak építették az utat vagy bármit?

Nekem nem lenne pofám végig nézni egy életen át a kanapéről, hogy a másik csinál mindent.

Innen is látszik, hogy nektek nem társ kell, hanem anyu pótlék meg ingyen prosti.

Tisztelet a kivételnek, akiből egyre több van, szerencsére.

2023. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
83%

"Rájönnétek, hogy a körülöttetek lévő világ nem magától működik"


Persze hogy nem magától. Ezeket az épületeket vagy rendszereket, bármit meg kell tervezni, felkutatni a beszállítókat, megtalálni a legjobb ár/érték arányút, munkaerőt szerezni, lepapírozni, könyvelést rendben tartani. Az sem árt ha a felépült valamit reklámozza, értékesíti valaki és így tovább. Ezeket mára nők is ugyanúgy végzik. Vagy pl gyárban ahol a fizikai munka folyik, ott is rengeteg mindent biztosítani kell hozzá. Azért tudja az ember legyártani az adott dolgot, mert az értékesítő eladta és sorolhatnánk. Fontos dolog a fizikai munka, de egyik folyamat sincs meg a másik nélkül. Ha holnap eltűnnének a nők(vagy férfiak) , összeomlana a gazdaság, kiesne a munkaerő fele, eltűnne az ápolók, nővérek, tanárok nagy része, mert ez inkább női munka a mai napig nálunk. De pl még a gyártosorok se tudnának működni. Ne tegyünk már úgy mintha szívességet tennének a férfiak a nőknek azzal, hogy megengedik nekik, hogy létezzenek. Hogy működteted a társadalmat ha eltűnik a munkaerő fele?

2023. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
93%

42 És te személy szerint hány hídat/utat/stb-t építettél? Mit találtál fel? Meg jelenleg is gondolom bányában dolgozol, ugye? Hagyjuk már, de tényleg. Pont leszarom, hogy mit építettek és találtak fel MÁS férfiak (afelől ugyanis kétséged ne legyen, hogy az ilyen lusta herék döntő többsége - akik elvárják a cseléd szerepet - lófszt sem találtak fel és messze nem bányában meg útépítésben dolgoznak) attól még nem vagyok egyiknek se a cselédje és nem fogom ugyanannyi meló után még az egész háztartást egyedül vinni, plusz nevelni a KÖZÖS gyereket.

Valaki előadná ezt a szánalmas, szexista dumát nekem, elsőnek körbe röhögném, utána pedig úgy reptetném, mint macskát szarni. Akinek személyes bejárónő kell, az szépen fizessen egyet magának, ha már nagy feltaláló, keményen dolgozó férfiként kiporszívózni is derogál, az viszont egyáltalán nem járja, hogy a nő is dolgozik, plusz otthon is ő gályázik. A hátsódat azért ki tudod törölni vagy abban is egy nőre szorulsz? Szánalmas tényleg.

2023. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
16 🤣🤣🤣
2023. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
31 ezeket magam is megcsinálom...nem kell ehhez egy lusta pasi.
2023. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
73%

42 most akkor Nekem nem kell ezeket csinálni, mert áru fuvarozással foglalkozom (igaz most már elő állat...pl hasonlók mint Te).

Most már marha ritka, aki állatokat tart xd. A legtöbb pasi nem végez olyan munkát, amit egy nő ne tudna.

És a nők többségének abszolút nincs szüksége pasira (hagyjuk az érzelmi részt most)...már a gyerek nemzés is...ahhoz se kell egy pasira se takarítani lassan, bőven jó a spermabank 🤣.

Egy csomó ember meg nem kettesbe lakik, ergo egy nyamvadt füvet nem kell lenyírni.

Nők is sokmindent feltaláltak. Azért mert volt sok okos férfi, aki feltalált ezt azt még nem Neked jár a "hozadéka"...ugyan olyan élvezője vagy csak. Annyi, hogy az ilyen lusta herék szégyent hoznak csak a férfi nemre.

Te szeretnéd hinni, hogy nagy szükség van Rátok...holott az ilyen egyszerű buta pasikra semmi szükség.

Az a baj, hogy itthon ezt láttátok, apátok nem nevelt és ezért lettetek ilyen nyomik....tisztelet a kiveteleknek, szerencsére sok van.

2023. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
kertesbe*
2023. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Szokásos általánosító butaság...
2023. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!