Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért várja el minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el minden pasi, hogy a nő cseléd legyen?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, a pasi 38. Tudni kell róla hogy gyereket szeretne, tőlem messze áll, még nem akarok.

Állandóan nekem kell elmosogatni, én porszívózok stb, ő semmit nem csinál. Önálló, süt, főz, de amióta nála lakom 2 hónapja azóta elvárja hogy én csináljam munka mellett. Mindent felesben fizetünk.

Mit gondoltok erről? Felesben fizetünk mindent és még cseléd is legyek?


2023. júl. 13. 22:25
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
16%

Nem mind ilyen. Az én ex csajom pld. egy normális kaját nem tud főzni, nem mosogat mert a műkörme tönkemegy, takarítani sem akar, a mosás annyi hogy berakja elindítja, kiszedni teregetni már lusta. Ha nem csinálom meg 2 napig ott áll a gépben a ruha.

Ezért ex.

2023. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
90%
Ezt csak azzal lehet megtenni, aki hagyja. 4 éve éleka párommal (férfi), de még soha nem csicskáztatott. Felesben végezzük a házimunkát. Sőt! Állítom, ő többet végez el, mint én. Tudod mi a titok? Még a legelején nem hagytam, hogy beleszokjon a "jóba".
2023. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
39%
Mi van utolsó, unatkozol így estére és nekiállsz idegenekbe beleállni? Jobb muri nem volt?
2023. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted is igazam van, látod?
2023. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
22: igazad van. Én sem akarom hagyni. Vagy elfogadja vagy elmegyek.
2023. júl. 14. 01:02
 26/57 A kérdező kommentje:
21: ezért nem kell a külsőre menni
2023. júl. 14. 01:03
 27/57 anonim ***** válasza:
92%

23

Szerencsètlen kérdező mit tehet arról hogy egyetlen nő sem akar veled szóba állni?

Tipikus lúzer.

2023. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

16-ra

Ez hülye, ez úgy tesz mintha ő építette volna a házunkat, meg ő találta volna fel az autót. Hát elárulom, a férfiak egy kis százaléka feltalált valamit, a nők is feltalátak volna ha hozzájutottak volna tűzközelbe korábban is. A többi férfi meg ugyanúgy robotol valamit mint a nők is, elég sokan nemhogy hasznosat "dolgoznak" hanem mondjuk tök káros hülyeségeket találnak fel. Most nehogymár az x értelmes férfi jó tettei miatt mindegyik hőbörögjön hogy neki minden jár ezekért, amiben semmi szerepe nem volt.

2023. júl. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
6%

Nem minden pasi ilyen. Viszont aki ezt teszi, az kihasználja az helyzetet. Nem kell megalkudni ilyen dolgokban. Legyen tartásod.

Másik oldalról megközelítve, ha nem egy elveszett a pasi, tehát nem csúszik ki, sem a csavarhúzó, vagy a vízpumpafogó a kezéből, minden férfias munkának nevezett dolgot meg csinál a ház körül, akkor nem hiszem, hogy elvárná, hogy Te cseréd ki a villanykapcsolót, vagy cseréld le a csöpögő csapot.

2023. júl. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
Mi felesben vègezzük a házi munkát, pedig már közèpkorúak vagyunk. Ha nem ìgy lenne, nem is mentem volna hozzá a fèrjemhez 15 évvel ezelőtt.
2023. júl. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!