Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ekkora tapló (szőrtelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora tapló (szőrtelenítés)?

Figyelt kérdés

Mondjuk alapból tud tapló lenni, elvileg nem annak szánja, de nálam kimeríti a tuskóság fogalmát.

Megyünk strandolni, mondta h megborotválkozik. Én mondtam h én el is viszem a borotvámat, mert több napra megyünk. Erre azt mondta h a bikinivonalat is borotváljam le. Valamit válaszoltam, erre azt monta h ne nézzek ki úgy mint egy öregasszony, de tőle aztán be is fonhatom.

Persze felcsattantam mert nyilván nem fog kikandikálni semmi a bikiniből. Meg be is szóltam neki visszakézből h ő se felejtse el a hájas hasát megedzeni. Aztán persze neki állt feljebb. Annó azt mondta, soha nem gondolta volna hogy egy ilyen csinos barátnője lesz. Hát én sem gondoltam volna, hogy ilyen tapló lesz belőle. Mert nem ilyennek indult.

Legszívesebben el se mennék vele nyaralni, kipakolnám a cuccainkat a kicsiét meg az enyémet és itthon maradnék.

Ezekkel a hülye megnyilvánulásaival elveszi az ember életkedvét is.

Nyilván nem fogom ezeket a végtelenségig eltűrni neki, ezt mondtam is. Úgy fog járni mint az apja, kirakta a szűrét az asszony..

Szerintetek miért ilyen tuskó???



2023. júl. 29. 21:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
56%

Mert nem szeret, nem tisztel.

Hagyd el!

2023. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
21%

Minden rosszindulat nélkül...egyébként nem szoktad borotválni, alapból hosszú vagy akár dzsungel van?

Vagy azért karbantartod?

2023. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
31%

Csak poenkodott volna

Igy meg már gáz az egész hogy te meg felszivtad magad

2023. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
84%
Ez lesz, ha a ronda pasiknak jó nőjük lesz. Leépítik az önbizalmát, hogy ne merjen lelépni.
2023. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem Te tolod nagyon túl. Nem érzek semmi bántót abban, amit a párod mondott, csak Te csattantál fel rá.

Miből vagy, hogy nem lehet neked semmit szólni? 🥴

2023. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell megbántani a másikat? Ez valami legyőzhetetlen inger a férfiakban?
2023. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
14%

Hát igen elég sértődékeny vagy.


Amúgy meg ha bikinit veszel fel, azért az egy alap , hogy ne legyél körülötte szőrös , vagy ne vegyél fel bikinit.

2023. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
85%
Bármibe lefogadom, akiket megölt, vagy meg fog ölni a párjuk, férjük, azoknak a barátai is ezt mondták. "Túlreagálod", "nem érted a viccet".
2023. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem poén hanem tuskó. A poén az bocs nem így néz ki, valaki írta poén

ha---ha. A poén az olyan amin nevetni lehet.

2023. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
A jó vicc ismérve: confuse, don't abuse.
2023. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!