Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ekkora tapló (szőrtelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora tapló (szőrtelenítés)?

Figyelt kérdés

Mondjuk alapból tud tapló lenni, elvileg nem annak szánja, de nálam kimeríti a tuskóság fogalmát.

Megyünk strandolni, mondta h megborotválkozik. Én mondtam h én el is viszem a borotvámat, mert több napra megyünk. Erre azt mondta h a bikinivonalat is borotváljam le. Valamit válaszoltam, erre azt monta h ne nézzek ki úgy mint egy öregasszony, de tőle aztán be is fonhatom.

Persze felcsattantam mert nyilván nem fog kikandikálni semmi a bikiniből. Meg be is szóltam neki visszakézből h ő se felejtse el a hájas hasát megedzeni. Aztán persze neki állt feljebb. Annó azt mondta, soha nem gondolta volna hogy egy ilyen csinos barátnője lesz. Hát én sem gondoltam volna, hogy ilyen tapló lesz belőle. Mert nem ilyennek indult.

Legszívesebben el se mennék vele nyaralni, kipakolnám a cuccainkat a kicsiét meg az enyémet és itthon maradnék.

Ezekkel a hülye megnyilvánulásaival elveszi az ember életkedvét is.

Nyilván nem fogom ezeket a végtelenségig eltűrni neki, ezt mondtam is. Úgy fog járni mint az apja, kirakta a szűrét az asszony..

Szerintetek miért ilyen tuskó???



2023. júl. 29. 21:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
96%

"Lehetne rosszabb is: megcsalhatna, elszórná a pénzt, részegen menne haza és verne téged meg a gyereket stb."


A gond az hogy ha nem ér célba a beszólogatással gonoszkodás maximálisan, ezekkel is be fog próbálkozni. A romboló hatást akarja elérni.

De amúgy a beszólogatás is célba ér, sőt az neki semennyire sem fáj, még erőfeszítésébe se kerül mintha csajozna.

2023. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
21%
31-nek van igaza,a férfigyűlölő kérdés kb. arra jó,hogy gyűlést szervezzen a férfigyűlölőknek és gyűlöletet keltsen.Nem is értem,hogy mit foglalkozunk vele,egyértelmű már,hogy csak megerősítést akart a férfigyűlöletére,már szólni sem lehet neki.
2023. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
97%
34, ne izgulj, nők is csinálnak ilyeneket. Ez nem férfigyűlölő kérdés, csak a taplók elleni határok meghúzása.
2023. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
22%
Az a komoly,hogy az itteni nők? nagy része már látatlanban kielemez egy ilyen kérdést és érdekes módon mindig a férfi lesz a tahó,paraszt,nőverő,gyerekes,stb.,stb..,a nők sosem hibáznak,ők mindig csak áldozatok,kicsit sem egyoldalú a válaszok nagy része.
2023. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
97%

Tehát egy nő nem írhat ki a tapló férjéről/barátjáról kérdést, mert az egyből “férfi provokáló” lesz? Ez aztán a logika. Talán, ha nem lenne egy rakat paraszt, tahó pasi, akkor nem írodnának ki ilyen kérdések. 🤷‍♀️

Ellenben ez a kérdés nem zárja ki azt, hogy ne lennének nőkben is ilyenek (mert vannak), tehát nem értem a felháborodást. Mivel most egy tahó pasiról van szó, így értelemszerűen ezt fogja a többség írni és nem a nőket áll neki szidni!

2023. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
21%

37,de,kiírhat,itt a példa,de mit ér el vele azon kívül,hogy gyűlést szervez a feministáknak?

Igen,semmit.

Lehet,hogy egyszerűbb lenne megbeszélnie a problémáját,akár a férfi szüleit bevonva,de nem,inkább legyen a "pasim egy bunkó" típusú önigazoló kérdéskiírás.


Én is panaszkodhatnék arra,hogy mennyi nő flegma,ostoba,hisztis,magamutogató,parázna,mégsem csinálom,mert semmi értelme.

2023. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
97%

Miért az incelek a napi 10 “minden nő gonosz/felszínes/anyagias/válogatós, osszuk fel őket újra, iktassuk alaptörvénybe a szexuális jogokat, klónozzuk a jó nőket” típusú kérdésbe burkolt rinyával mit érnek el? Igen pontosan, semmit, mégis napi szinten itt vergődnek, de gondolom azzal semmi baj.

Bezzeg, ha egy nő írja ki a férjével kapcsolatos problémáját, akkor muszáj hőbörögni, hogy hogyan merészelik a szent férfiakat szidni, sok femcel, feminista gyűlés blablabla. No komment.

2023. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem, de az egyik barátnőmmel ugyanez volt. Bár a pasi nem volt túlsúlyos, korán sem volt jóképű. Volt egy kis hasa, tipikus okostojás feje volt, buzzcut-tál és a mintás pólóival. A barátnőm meg női szemmel is csinos lány, arcra és testre is.

Mindenki a barátnőmet kérdezte, hogy mi fogta meg a srácban, és a pasinak mondták, hogy becsülje meg magát, mert ilyen barátnője van. És akkor hetekig hallgatta a barátnőm, hogy ezeket nehogy elhiggye magáról, mert pattanásos a háta, van egy kis narancsbőr a combján.

2023. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
96%
#39 mindig voltak alacsony önbecsülésű lábtörlő csajok, az ilyenekre könnyen rámennek az igénytelen, sokat pofázó általad is leírt faszok
2023. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem azok az "igénytelen, sokat pofázó ....faszok" ill pcsák akik egy emberi lényre ráteszik a lábtörlő jelzőt. Aztán te meg azt hiszed szent vagy, tükör van otthon?
2023. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!