Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ekkora tapló (szőrtelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora tapló (szőrtelenítés)?

Figyelt kérdés

Mondjuk alapból tud tapló lenni, elvileg nem annak szánja, de nálam kimeríti a tuskóság fogalmát.

Megyünk strandolni, mondta h megborotválkozik. Én mondtam h én el is viszem a borotvámat, mert több napra megyünk. Erre azt mondta h a bikinivonalat is borotváljam le. Valamit válaszoltam, erre azt monta h ne nézzek ki úgy mint egy öregasszony, de tőle aztán be is fonhatom.

Persze felcsattantam mert nyilván nem fog kikandikálni semmi a bikiniből. Meg be is szóltam neki visszakézből h ő se felejtse el a hájas hasát megedzeni. Aztán persze neki állt feljebb. Annó azt mondta, soha nem gondolta volna hogy egy ilyen csinos barátnője lesz. Hát én sem gondoltam volna, hogy ilyen tapló lesz belőle. Mert nem ilyennek indult.

Legszívesebben el se mennék vele nyaralni, kipakolnám a cuccainkat a kicsiét meg az enyémet és itthon maradnék.

Ezekkel a hülye megnyilvánulásaival elveszi az ember életkedvét is.

Nyilván nem fogom ezeket a végtelenségig eltűrni neki, ezt mondtam is. Úgy fog járni mint az apja, kirakta a szűrét az asszony..

Szerintetek miért ilyen tuskó???



2023. júl. 29. 21:05
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
97%
Messze nem vagyok szent. De nem is hordtam le eddig egy barátnőmet sem minden szarnak, nem húztam le az önbizalmát főleg úgy, hogy én sem vagyok messze tökéletes. Ez egy párkapcsolat? Ne vicceljünk már.
2023. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
92%

#30


“Lehetne rosszabb is: megcsalhatna, elszórná a pénzt, részegen menne haza és verne téged meg a gyereket stb. Beszólogatás miatt biztos nem hagynám el, pláne hogy ott a gyerek, őt nagyon megviselné.”


Ez valami vicc? Ne haragudj, de ez rohadt ijesztő és nem kellene elbagatelizálni. Ez nem olyan nehézség, hogy valamelyikük beteg lesz pl és úgy kell kitartani egymás mellett.


Itt az egyik fél nyíltan egy primitív fasz, ráadásul úgy, hogy ő meg egy hájas gyökér. Nagyon nem kellene félvállról venni a verbális bántásokat sem. De persze ha valakinek erre van igénye (elég sok csajnak sajnos), nekem mindegy, de nehogy már ezt egy párkapcsolati bökkenőnek hívjuk.

2023. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
2%
42 aktuális barátnődet nem, mert kell a szex, vagy valami tőle, de idegen embereket nyugiban lábtörlőzöl. Szerintem ilyen alapon a barátnőid se érezhetik biztonságban magukat, pl hasonló felfogásúak általában nem ismerik a jóban rosszban fogalmát, meg általában csak mennek az érdekeik után.
2023. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de aki ezt elviseli a párjától, arra milyen kifejezést ajánlasz így, hogy kiválóan tudsz mindenkiről mindent? A verbális bántalmazás a jóban-rossz fogalomkörébe illik? Ez egyszerre ijesztő és rohadt szomorú hozzáállás. De mondom, nekem mindegy, csak beszédes.
2023. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
97%

Miért ilyen tapló? Mert hájas, és van egy nem hájas barátnője, aki még szülés után se lett elhízott. Ha gyerek mellett adsz a külsődre, csinosan öltözködsz, akkor szerinted hányan mondják azt, hogy "de jó nőd van, te Petigyerek"? És neked hányan mondják, hogy "Kriszti, te nagyon szerencsés vagy ezzel a Petigyerekkel nagyon jól jártál ám!"?


Na látod. És ezzel nem legitimálni akarom a viselkedését, csak válaszolok a kérdésre. Egy lusta disznó, aki ráadásul komplexusos is.

2023. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
67%

Felőlem leszavazhattok, de szerintem az hogy az áldozatokra "lábtörlő" érted LÁBTÖRLŐ kifejezést használnak sokan, az konkrétan verbális bántalmazás. Nem tudom melyik állat terjesztette el valami mémeken valami hülye influenszer.

Mindenesetre azt nézném meg a lábtörlő rámondása helyett, hogy mi a konkrét probléma, hogy került ebbe a helyzetbe és hogy tud kijönni belőle, nemhogy még én is megbélyegezzem.

2023. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos nem egy jò modorù pasi, de ha szereted el fogod fogadni a hibàival egyûtt!
2023. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Családom szerint is túlreagáltam... engem csak kvázi erőszak ért, nem megöltek, mint sok másik nőt.

Ja, AZT is túlreagáltam (oké).

2023. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék együtt ekkora bunkóval. A saját szőre mindenkinek a maga dolga. Én senki kedvéért nem szedném le..csak azt, ami engem zavar. És nem, odalent pl nem szőrtelenítek mert én természetesen szeretem, és amúgy a párom is. Strandra is járunk nyáron oda lehet olyasmit is felvenni alulra amiből nem látszik ki a bunda, ha nem akarod leszedni.
2023. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
ha mar most ilyen akkor idovel egyre durvabb es sertobb lesz. kivulallokent ugy tunik nemigazan szeret teged de ha szeret is a "maga modjan" semmifele tisztelet nincs benne irantad. A gyerek miatt sose aggodj. aki megszeret az elfogad veleegyutt. en18 voltam amikor eloszor ferjhez mentem egy nagyon durva kapcsolatban eltem 3 evet. 6 honapos volt a fiam (en 21) amikor eletem szerelmevel egymasra talaltunk. O 21 volt en 22 amikor megeskudtunk es nemreg unnepeltuk a 48. hazassagi evfordulonkat. Kozos gyerek nincs az enyemet 6 honapos koratol nevelte, orokbe fogadta es sajatjakent szerette mindig. a gyerek vagy a kor nem akadaly ha szeretik egymast a felek. de ennek a kapcsolatnak szerintem nincs jovoje. lepj le idoben sok szerencset hidd el egyedul is jobb mint igy.
ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!