Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ekkora tapló (szőrtelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora tapló (szőrtelenítés)?

Figyelt kérdés

Mondjuk alapból tud tapló lenni, elvileg nem annak szánja, de nálam kimeríti a tuskóság fogalmát.

Megyünk strandolni, mondta h megborotválkozik. Én mondtam h én el is viszem a borotvámat, mert több napra megyünk. Erre azt mondta h a bikinivonalat is borotváljam le. Valamit válaszoltam, erre azt monta h ne nézzek ki úgy mint egy öregasszony, de tőle aztán be is fonhatom.

Persze felcsattantam mert nyilván nem fog kikandikálni semmi a bikiniből. Meg be is szóltam neki visszakézből h ő se felejtse el a hájas hasát megedzeni. Aztán persze neki állt feljebb. Annó azt mondta, soha nem gondolta volna hogy egy ilyen csinos barátnője lesz. Hát én sem gondoltam volna, hogy ilyen tapló lesz belőle. Mert nem ilyennek indult.

Legszívesebben el se mennék vele nyaralni, kipakolnám a cuccainkat a kicsiét meg az enyémet és itthon maradnék.

Ezekkel a hülye megnyilvánulásaival elveszi az ember életkedvét is.

Nyilván nem fogom ezeket a végtelenségig eltűrni neki, ezt mondtam is. Úgy fog járni mint az apja, kirakta a szűrét az asszony..

Szerintetek miért ilyen tuskó???



2023. júl. 29. 21:05
1 2 3 4 5
 21/50 FoxtrotLidérc ***** válasza:
75%
Sz*r időben elsütött sz*r "poén" volt. Joggal esett neked rosszul a dolog. De ahogy elnéztem, elég hirtelen eszkalálódott egy csúnya vitává. Javaslom, hogy ezt üljetek le megbeszélni.
2023. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
97%
Mit reagált a hájas hasára?
2023. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
30%
Jaa igen és te szegény kis ártatlan aztán senkit nem provokáltál, nem személyeskedtél és nem fröcsögtél, dehoooogyis. Csak úgy, tökre ártatlanul beléd álltak ezek a csúnya, gonosz kommentelők. Atya ég, nézzél már tükörbe, undorító, hányadék stílusod van.
2023. júl. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerted az apját mielőtt gyereket szültél neki?


Elég nagy esélye van mindenkinek arra, hogy a saját szüleire hasonlítson. Nyilván a tudatosság egy jó eszköz ez ellen, de tudat alatt azt produkáljuk, amit a szüleinktől tanultunk.

2023. júl. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
10%
Ekkora ügyet csinálni ebből, hány évesek vagytok?
2023. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
88%

1. Bántó poént nem mondunk, vagy ha véletlenül mégis rosszul esik a másiknak bocsánatot kérünk, nem pedig nekünk áll feljebb hogy miért vette magára. Ez alap ha szeretsz valakit.


2. Amit mondott elég alpári még poénnak is és a leirasod alapján nem egy egyszeri esetről van szó.

Emlékeztet az egyik exemre. Szintén túlsúlyos volt akihez képest én sokkal jobban néztem ki. A kapcsolatunk 90 százalékában azt hallgattam hogy nekem milyen hibáim vannak, a szőr nálunk is visszatérő aduasz volt pedig mindig szőrtelenítettem és éppenséggel ő volt akinek szinte osszeert a szemöldöke. Meg hallgattam hogy milyen buta vagyok, milyen hülye, de nem baj, ő elnezi (8 altalanosa volt, nekem érettségim és 2 szakmám). Szóval ő is azon dolgozott egész idő alatt hogy egy darab szarnak érezzem magam.


A tanácsom hogy menekülj minél hamarabb. Én ahogy szakítottam, az első egy hétben szomorú voltam.. Aztán meg mintha elengedték volna a torkomat. Úgy éreztem felszabadultam. Soha ilyen még nem volt szakítás után hogy konkrétan boldog legyek, de az voltam, iszonyatosan megkönnyebbültem.


És a jövőben kerüld messzire az ilyeneket. Nem azt mondom hogy minden túlsúlyos vagy csúnya ember ilyen. A szépek és a csúnyák között is vannak jó és rossz emberek is.

A mostani párom alacsony, kopaszodik és klasszikus értelemben véve nem egy kiemelkedően jóképű. De soha egy percig nem próbálta lehuzni az önbizalmam. Támogat mindenben, mellettem áll, dicsér, azt érezteti velem hogy én vagyok a legszebb. Ő a legjobb ember akit ismerek.

Szóval függetlenül attól hogy hogy néz ki, ilyen embert keress. Aki felemel, nem pedig lehuz.

2023. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
79%
Közös a gyerek?
2023. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell eltürnöd. Dobd ki mert csak lerombol lelkileg. Föleg ha tudja, hogy te milyen vagy szívedre veszed ezeket a dolgokat.
2023. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
22%

Nehéz az ilyen kérdésekre úgy válaszolni, hogy nem ismerjük a másik oldal álláspontját.


Lehetne rosszabb is: megcsalhatna, elszórná a pénzt, részegen menne haza és verne téged meg a gyereket stb. Beszólogatás miatt biztos nem hagynám el, pláne hogy ott a gyerek, őt nagyon megviselné.


Hosszútávon ennél nagyobb zökkenők is vannak egy párkapcsolatban, meg kell oldani őket, ki kell tartani egymás mellett.

2023. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
93%

"Nyilván nem fogom ezeket a végtelenségig eltűrni neki, ezt mondtam is. Úgy fog járni mint az apja, kirakta a szűrét az asszony.."

Me mondj olyat, ami komolytalan és hiteltelen, hiszen tűröd. Ez így csak üres fenyegetés.

2023. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!