Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ekkora tapló (szőrtelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora tapló (szőrtelenítés)?

Figyelt kérdés

Mondjuk alapból tud tapló lenni, elvileg nem annak szánja, de nálam kimeríti a tuskóság fogalmát.

Megyünk strandolni, mondta h megborotválkozik. Én mondtam h én el is viszem a borotvámat, mert több napra megyünk. Erre azt mondta h a bikinivonalat is borotváljam le. Valamit válaszoltam, erre azt monta h ne nézzek ki úgy mint egy öregasszony, de tőle aztán be is fonhatom.

Persze felcsattantam mert nyilván nem fog kikandikálni semmi a bikiniből. Meg be is szóltam neki visszakézből h ő se felejtse el a hájas hasát megedzeni. Aztán persze neki állt feljebb. Annó azt mondta, soha nem gondolta volna hogy egy ilyen csinos barátnője lesz. Hát én sem gondoltam volna, hogy ilyen tapló lesz belőle. Mert nem ilyennek indult.

Legszívesebben el se mennék vele nyaralni, kipakolnám a cuccainkat a kicsiét meg az enyémet és itthon maradnék.

Ezekkel a hülye megnyilvánulásaival elveszi az ember életkedvét is.

Nyilván nem fogom ezeket a végtelenségig eltűrni neki, ezt mondtam is. Úgy fog járni mint az apja, kirakta a szűrét az asszony..

Szerintetek miért ilyen tuskó???



2023. júl. 29. 21:05
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
76%
Vicc az ha nem rajtad nevetnek.
2023. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
10%
Kirakod.És azután?Te fogod eltartani magad?Vagy a lóvé azért jó?
2023. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem túl hisztized.Gondolom nyaraláson kívül is szőrtelenítesz normálisan? Ha nem, akkor ne csodálkozz.
2023. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
13%
Szokásos női hiszti,túlreagálás.
2023. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
27%
Úgyis vele maradsz, hisz nem bántásnak szánta, ő ilyen jópofa srác. :) Lapozzunk
2023. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
87%
Valóban, az ocsmány (külsejű és lelkű) férfiak előszeretettel építik le a szép barátnőjük önbizalmát...ez valami hányinger, én emiatt sem állok szóba olyannal, akiről messziről ki lehet szagolni, hogy ilyen.
2023. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. Egyébként 4, nagyon jó meglátásod volt.

Mindent elkezdtedt kritizálni, vélemény gyanánt. Meg olyan mintha direkt sértegetne. Ez heti többször adódik most már. Tegnap is beszéltem vele, hogy állítsa le magát, mert már egy családtagja is megjegyezte, hogy az apja sorsára jut ha nem becsüli a párját.

9es, hát igen, mindig ezt mondja hogy nem igaz hogy mindent komolyan veszek meg túlreagálok. Persze, hiszen direkt kötöszködik, bunkó bántó stílusban beszél, utána úgy tesz mint ha semmi sem történt volna.. Mondtam neki, hogy én téged soha nem szoktalak megbántani, és nem szoktam kötöszködni sem veled, a gyerek előtt vitatkozni pedig kritikán aluli. Tényleg apja 2.. Dobbantanék, de egyszerűen úgy érzem, mintha nem is érnék annyit, amennyit valójában, főleg így hogy egy kisgyerekem van. De az ő érdekében muszáj lesz ezt befejezni.

Ha őkelme ideges, akkor meg simán tönkretesz valamit itthon..

2023. júl. 29. 22:48
 18/50 A kérdező kommentje:

18!!! Nagyon találó a válaszod!! Később kimutatta hogy sajnos ilyet is tud... Kicsit forog is a gyomrom most.

Az biztos, hogy ezután nagyon nyitott szemmel járok majd, vagy inkább maradok egyedül..

2023. júl. 29. 22:49
 19/50 anonim ***** válasza:
36%
21- ideje bevenni az esti gyógyszeradagod, a reggeli hatása már kiment, úgy látom.
2023. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
84%
Te szólogatsz itt be folyamat, a kommentek majdnem fele a tiéd, jól elbeszélgetsz itt magaddal, de ne zavarjon 🙃
2023. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!