Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett,de mégsem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett,de mégsem akar esküvőt?

Figyelt kérdés
Párom eljegyzett karácsonykor, boldog voltam. Aztán utána elkezdtem felhozni neki az esküvőt..mikor legyen, kiket hívjunk meg...viszont meglepően kihátrált...felhoztam másodjára akkor pedig már hevesen reagált..azt mondta ne siettem és,hogy visszakéri a gyűrűt( inkább viccnek szánta) Azért próbáltam szervezni,mert gondoltam nyarra le kellene fixálni az időpontot, mert elég sok dolog van ilyenkor..azóta nem hoztam fel,nem is akarom.csalódott vagyok.. Mindketten 30asok vagyunk, 3 éve együtt

jan. 15. 13:42
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
31, hagyjad, MarokMarcsa persze, hogy nem sértődik meg:D
jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora f.asz... minek jegyzett el, ha nem akar esküvőt? Annak mi értelme? Itt is volt egy kérdés, hogy mennyi idő után lehet elkezdeni a szervezést vagy valami ilyesmi és egy idióta incel lecseszte szegény kérdezőt hogy fogja be és bízza rá a pasira hogy majd elveszi amikor akarja... miután megkérte a kezét!!!


Szerintem ez ilyen "lefoglallak ne pasizz be de soha nem leszel a feleségem, majd megtalálom az igazit amíg te háziasszonykodsz nekem" gyűrű volt, sajnálom, jön majd jobb :)

jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy ez a karácsonyi lánykérés is olyan benyomást kelt nálam, hogy nem vesz rendes ajándékot, le vagy tudva egy gyűrűvel, konkrétan az az ajándékod, hogy veled van.
jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért kérte meg a kezed,hogy hallgass.
jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Visszakerte a gyurut? Akkor hozzavagnam, hogy dugja fel maganak. Normaliseknal nem az a valasz, hogy MAJD.

Baratnomet oktoberben jegyeztek el, egy honapon belul mar megvolt az idopont. Nem tudom, ha eljegyzek valakit, azt jelenti felesegul akarom venni. Legalabbis nalam. De sokaknal tenyleg ez a “fogdbe” gyuru.

jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Az exem szava járása a "majd egyszer" volt. Ez azt jelentette, hogy soha, de nem akarok most vitázni róla. Esetedben ugyanezt gondolom. Felesleges várnod, hogy később beszéljetek róla. Egy szerű kérdéssel tedd tisztába, tényleg akar-e esküvőt vagy az elvárt lépést tette meg, de valójában téged eszében sincs elvenni. Ha a macera miatt nem akar, akkor egy hónap múlva, farmerban a városházán. Ha így sem, akkor nagyon remélem tudod, mit kell tenned.
jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
21%
Na, még most sem sikerült kommunikálni a férjeddel?
jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
37. Vele biztos nem mert csak vőlegénye van.
jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá vágtam volna a gyűrűt és szakítottam volna vele a helyedben, dugja fel magának, ha így áll hozzá. Ez marhára nem vicc. Úgy tűnik nem tudja, hogy a lànykérést normál esetben esküvőszervezés és házasságkötés követi, nem arra való, hogy befogja a párja száját, vagy megnyugtassa stb, ami ezt a témát illeti.
jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért jegyzett el, hogy "befogd" a szádat néhány évre.

Nem fog elvenni, ehhez jobb, ha szoktatod magad.

jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!