Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett,de mégsem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett,de mégsem akar esküvőt?

Figyelt kérdés
Párom eljegyzett karácsonykor, boldog voltam. Aztán utána elkezdtem felhozni neki az esküvőt..mikor legyen, kiket hívjunk meg...viszont meglepően kihátrált...felhoztam másodjára akkor pedig már hevesen reagált..azt mondta ne siettem és,hogy visszakéri a gyűrűt( inkább viccnek szánta) Azért próbáltam szervezni,mert gondoltam nyarra le kellene fixálni az időpontot, mert elég sok dolog van ilyenkor..azóta nem hoztam fel,nem is akarom.csalódott vagyok.. Mindketten 30asok vagyunk, 3 éve együtt

jan. 15. 13:42
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

volt valami vita eljegyzés előtt, vagy nagyon vártál családalapítást, esküvőt?

lehet ezzel nyugtatta, hogy ne hisztizzz.

de szerintem nem jót jósolok ....

jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kapja vissza a gyűrűt.

De amúgy ha most nyáron nem lesz meg az esküvő, az még egyáltalán nem gáz, viszont ha jövő nyáron sem, akkor ennyi volt.

jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
92%
Az így kapott eljegyzési gyűrűt a barátaimmal kusskarikának hívjuk. Többször is előfordult szűkebb-tágabb ismerettségi körben, hogy a csaj kivirnyákolta a gyűrűt, aztán az egész esküvősdiből nem lett semmi. Mindnek azért lett megkérve a keze, hogy fogja be a száját egy időre. Egyik kapcsolat sem maradt meg, mind szakítottak. Páran a következő párjukat pedig pár hónap után magától eljegyezték, házat vettek, gyereket várnak.
jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
18%
Én is eljegyeztem az exem, majd nem vettem el soha. Egy idő után beletörődött.
jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta ne siettem és,hogy visszakéri a gyűrűt"


Én visszaadtam volna.


Ha egy férfi 30 felett, 3 év után annyit mondana a "mikor" kérdésre, hogy majd, nem tudnám komolyan venni a szándékát.

jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
81%

Kommunikáljatok. Ha csak magadba fordulsz az nem old meg semmit, de ő is legyen őszinte és beszéljen

Mi nem ismerjük. Még te sem tudhatod mi a baj, nemhogy mi. Bármi lehet

jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%
#21, azt vágod hogy viccből mondta? Nálad nem létezik a humor? :D
jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
97%

#28

Szétröhögöm magam, annyira vicces. (Ja, nem...)

jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy ti mindent vérkomolyan vesztek? Az én csajom nem sértődne meg ennyin
jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Te vered is a csajodat, vagy csak simán megszokta, hogy paraszt vagy vele?
jan. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!