Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett,de mégsem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett,de mégsem akar esküvőt?

Figyelt kérdés
Párom eljegyzett karácsonykor, boldog voltam. Aztán utána elkezdtem felhozni neki az esküvőt..mikor legyen, kiket hívjunk meg...viszont meglepően kihátrált...felhoztam másodjára akkor pedig már hevesen reagált..azt mondta ne siettem és,hogy visszakéri a gyűrűt( inkább viccnek szánta) Azért próbáltam szervezni,mert gondoltam nyarra le kellene fixálni az időpontot, mert elég sok dolog van ilyenkor..azóta nem hoztam fel,nem is akarom.csalódott vagyok.. Mindketten 30asok vagyunk, 3 éve együtt

jan. 15. 13:42
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
68%
Az első lépést megteszi - semmiféle jogi következménye nincs egy gyűrűnek.
jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
94%
És elválni is el lehet. Mindent is lehet csinálni a mai világban.
jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
92%
12, és ilyesmiről ki is beszélt?
jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
25%
A 11-es beszélt ilyenről.
jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
97%
13- azt nyilván te is tudod, hogy elválni kicsit macerásabb, mint egy eljegyzést felbontani. Ezért is kényelmes az eljegyzés. Már kifejeződésre jutott az elköteleződési szándék, de mégsem kötelez semmire.
jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
78%

15, nem, nem beszéltem semmiféle jogi következményről. De ha szerinted igen, hát idézd. Vagy szerinted lépéseket tenni valami felé az mindenképpen jogi dolog?


Amúgy meg Kérdező, kérdezd már meg, hogy ha nem akarja, hogy a felesége legyél, miér tkérdezte meg, hogy "leszel a feleségem?":D


Nemtom ti hogy vagytok vele, de ha én mondom valkainek, hogy "nem iszunk meg egy kávét?" akkor általában utána úgy viselkedem, mint aki kávét akar inni. hasonlóképpen ha azt kérdezme, hogy "eljössz velem Alestorm koncertre?" akkor ha abba a megkérdezett beleegyezik, jellemzően Alestorm koncertre megyek.

Szóval ennek tükrében az, hogy megkérdezi, hogy "hozzám jössz feleségül?" és utána azt mondja, hogy nem akar esküvőt... hááááááát:D

jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
64%

Atyaég.

Az volt a 11-es hozzászólás, hogy minek teszi meg az első lépést.

Azért, mert annak még nincs jogi következménye. Annak, ha elveszi, már van.


Nem, nem buta az a férfi, aki megteszi ezt az első lépést. Mert ez a lépés csak formális és ezt ő is tudja.

jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálta, hogy nyugodj le, de nem akar feleségül venni egyáltalán mint már írták előttem.
jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
82%
Macerásabb persze, de ettől még azt is meg lehet tenni.
jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
97%

Visszakéri a gyűrűt?

baz.meg.... szánalmas ez tőle.

Szerintem túlságos elkapkodta a döntést...

Nincs rá felkészülve, hogy felelősséget vállaljon, és hogy házasok legyetek...

jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!