Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett,de mégsem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett,de mégsem akar esküvőt?

Figyelt kérdés
Párom eljegyzett karácsonykor, boldog voltam. Aztán utána elkezdtem felhozni neki az esküvőt..mikor legyen, kiket hívjunk meg...viszont meglepően kihátrált...felhoztam másodjára akkor pedig már hevesen reagált..azt mondta ne siettem és,hogy visszakéri a gyűrűt( inkább viccnek szánta) Azért próbáltam szervezni,mert gondoltam nyarra le kellene fixálni az időpontot, mert elég sok dolog van ilyenkor..azóta nem hoztam fel,nem is akarom.csalódott vagyok.. Mindketten 30asok vagyunk, 3 éve együtt

jan. 15. 13:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült már épkézláb választ kapnod a vőlegénytől?
jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm a sok hozzászólást. Amikor kitettem a kérdést valóban úgy hittem,csak komolytalan volt az eljegyzés...amikor mondta,hogy majd lesz esküvő...2 hétig kb. Fel sem hoztam...és akkor megkerdeztem,még utoljára...akkor már benne volt,mondta hogy szervezzük meg. 3hónap múlva lesz a polgári.. így utólag átgondolva vagy megijedt vagy rájött,hogy elveszíthet.
jan. 30. 10:11
 43/47 anonim ***** válasza:
47%

Férfiként az eszem eldobom az alábbi logikai gondolatlánctól:

1) eljegyez, ezzel kimutatja, hogy közös jövőt képzel el

2) 2 hétre a jegyes megkérdezi, mimor legyen az esküvő, mire a válasz az, hogy korai

3) leszűrt következtetés (kedves hozzászólókkal közösen kidolgozva): nem gondolta komolyan, a korai azt jelenti "soha"


Örülök, hogy kérdezőnek sikerült tisztáznia, de hadd kérjek már meg minden frissen eljegyzett nőt, hogy dőljön már hátra és élvezze az eljegyzés tényét egy picit ahelyett, hogy instant akciótervet várna.

jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem túl sokat gondolsz/látsz bele mindenbe


De, sok boldogságot.

jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
69%
Szuper, örülök, jó szervezést, sok boldogságot Nektek!
jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet csak rájött a para és azért mondta utólag hogy legyen esküvő. Ismerősöm is ezt csinálta, meg a templomi esküvő után is képes volt ott hagyni a feleségét.

Sokat kérdezted előtte?

A mai férfiak nagyon gyenge eresztések sajnos.

febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Nah! Osszeadtak titeket? Mi lett vegul ??
máj. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!