Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így egy "bunkó" megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egy "bunkó" megoldás? Mindenképpen szeretnék szép esküvőt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szép esküvőt szeretnék, nem világra szóró lakodalmat, de a családot, és néhány barátot (kb 40 fő) mindenképpen szeretnék meghívni.


Sok helyen olvastam 4 meg 5 fogásos menüt, ilyesmit sajnos mi nem engedhetünk meg magunknak, hogyha valóban ennyi emberben gondolkodunk...


Arra gondoltam, hidegtálak rendelésével jóval olcsóbban ki lehetne jönni! Így azért mégsem éheztetem a vendégeket, lenne sokféle szendvics, saláta, hidegtál, stb, mégis, együtt, sokan örülhetnénk, mert szerintem ez a lényeg :)


Ez egy "gagyi" megoldás? Csinált már valaki hasonlót?


2011. júl. 7. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
54%

ha már megtisztelnek azzal a vendégek, hogy elmennek titeket ünnepeli, felveszik a legszebb ruhájukat sokan még külön vesznek erre az alkalomra visznek ajándékot és ott pedig csak nyomorult szendvicsek várnak rájuk, hát elég gáz dolog.

Meg lenne a véleményem egy ilyen esküvőről.


Te is majd menyasszonyi ruhában majszolod a szalámis szendvicset, szép látvány.

2011. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
68%
Na ne mondja nekem senki, hogy nem lehet házilag ízléses, esztétikus hidegtálat csinálni. Fogadni mernék, ha meglátnátok egyet, amit édesanyám itthon legyárt, azt mondanátok, hogy konyhai. Nem kell hozzá sok tehetség, csak egy kis fantázia és pár ügyes kezű rokon/barátnő. Amúgy is a Kérdező már eldöntötte, hogy így akarja csinálni. Én csak szurkolok nekik hozzá! :)
2011. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

A ti esküvôtök, olyan legyen, amilyet akartok. Egy hidegtál is lehet elegáns. De akkor a meghívóra ne "vacsorát", inkább "fogadást" írjatok. (Hogy ezt a rokonság, hogy fogadja - ti tudjátok. Függ attól, pl. milyen messzire utaznak miattatok, inkább fiatalok vagy öregek lesznek, meddig tart a buli és elôtte mennyit "éheztetitek" ôket... stb.)


A hidegtál - pláne egy elegáns, azaz minôségi alapanyagokból készült - egyáltalán nem biztos, hogy olcsóbb. Csináljatok költségvetést, kérdezzetek körbe több éttermet, szállodát, kajarendelô céget, alkudjatok. És ha ezek bedôltek, a boltban is számoljatok utána, hogy pl. felvágottból vagy rendes húsból jöttök-e ki mégis jobban.


Ötlet: Egy hajnalig tartó lagziban elég nagy mennyiség elfogy... fôleg italból, ami sokkal drágább, mint a kaja. Lehet, úgy többet spórolhattok, ha csak 10-11-ig tart a buli. Plusz lesz nászéjszakátok is :)

2011. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!