Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így egy "bunkó" megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egy "bunkó" megoldás? Mindenképpen szeretnék szép esküvőt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szép esküvőt szeretnék, nem világra szóró lakodalmat, de a családot, és néhány barátot (kb 40 fő) mindenképpen szeretnék meghívni.


Sok helyen olvastam 4 meg 5 fogásos menüt, ilyesmit sajnos mi nem engedhetünk meg magunknak, hogyha valóban ennyi emberben gondolkodunk...


Arra gondoltam, hidegtálak rendelésével jóval olcsóbban ki lehetne jönni! Így azért mégsem éheztetem a vendégeket, lenne sokféle szendvics, saláta, hidegtál, stb, mégis, együtt, sokan örülhetnénk, mert szerintem ez a lényeg :)


Ez egy "gagyi" megoldás? Csinált már valaki hasonlót?


2011. júl. 7. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
85%
Én szívesebben mászkálok a hidegtálak között, mint leültessenek, hogy tessék itt a tyúkhúsleves-pörkölt-rántotthús-töltöttkáposzta-torta-mostmár-felkelhetsz-az-evésnek-vége-tessék-táncolni. :)
2011. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
17%

Nekem teljesen más a véleményem, mint az előttem válaszolóknak...

Egy esküvő alapja az alkohol és a jó meleg finom étel. Nem arról beszélek hogy 7 fogásos legyen, de legalább egy svédasztal vagy valami, mert ez a hidegtál megoldás elég röhejes.

De ízlések és pofonok...

2011. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 A kérdező kommentje:

Ugyan miért lenne röhejes?


Sajnos nem mindenhol csurran-cseppen néhány millió forint esküvői célzatra, szerintem ezzel nem vagyunk egyedül.


A mi családunkban nem mérvadó az alkohol mennyisége, sem a "nagy kajálások" tényleg annyi lenne a lényeg, hogy együtt lehessünk azon a bizonyos napon!

2011. júl. 8. 00:23
 14/73 anonim ***** válasza:
90%
szerintem teljesen rendben van. ha finom és bőséges a hidegtál akkor van annyira jó mint a szokásos magyar esküvői menü. ezen kívül azt írtad saláták, sütemény ital, minden ami kell. amúgy is az a lényeg, hogy mindenki jól érezze magát, főleg hogy csak a barátok és a szűk család lesz jelen. a 23 évemmel azt mondom hogy nincs ezzel semmi baj.
2011. júl. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
90%
Húgom esküvőjén is ez volt egy kis kastély kertjében volt az esküvő, és egy hidegtálas állófogadás barátoknak + később a nagyon szűk családnak vacsora - mindenki jól érezte magát :)
2011. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
25%

Én sem tenném. De ez én vagyok. Az oké,hogy együtt lehessetek, de ennyi erővel,akkor chipset is kirakhatsz kólával!

Én legalább azért egy tyúkhúslevest felszolgálnék!

Hiába nem kértek pénzt, nyilván valami ajándékot fog mindenki hozni. És én is úgy gondolom,ha már hoznak, akkor legyen normális pia, ne csak mondjuk sör, és kaja sem sima szendvics legyen!

2011. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:
azért a chips kólával egy kicsit más kategória, ezt remélem te is érzed, kedves utolsó válaszoló...
2011. júl. 8. 21:21
 18/73 anonim ***** válasza:

Amúgy tudja egyáltalán néhány válaszoló, hogy mi az a hidegtál?


[link]


Van ott közte töltött káposztás tál is meg minden. Nekem azért nem chips és kóla szintűnek tűnik. Ha meg nyáron van, akkor főleg semmi baj nincs vele. 40 fokban nem hiszem, hogy panaszkodni fognak, ha nem tudnak bezabálni forró levesből, pörköltből.

2011. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:

én is ilyesmire gondoltam!


szépen megterített asztalokon gusztusos hidegtálak, szépen díszített szendvicsek, bor, sör, üdítők...


mi ebben a gagyi?

2011. júl. 8. 21:40
 20/73 anonim válasza:
3%
Hát sztem ez elég béna már bocs..:/ Én voltam anyám kolléganőjének az esküvőjén és ott 5-6 fogásos kaja volt és az összes sült meg főtt kaja volt és ők nem 40 embert hívtak meg hanem 100-200-at..jaah és annyit lehetett inni üdítőből/alkoholból amennyi akartál..nah de ez csak az én véleményem..
2011. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!