Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így egy "bunkó" megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egy "bunkó" megoldás? Mindenképpen szeretnék szép esküvőt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szép esküvőt szeretnék, nem világra szóró lakodalmat, de a családot, és néhány barátot (kb 40 fő) mindenképpen szeretnék meghívni.


Sok helyen olvastam 4 meg 5 fogásos menüt, ilyesmit sajnos mi nem engedhetünk meg magunknak, hogyha valóban ennyi emberben gondolkodunk...


Arra gondoltam, hidegtálak rendelésével jóval olcsóbban ki lehetne jönni! Így azért mégsem éheztetem a vendégeket, lenne sokféle szendvics, saláta, hidegtál, stb, mégis, együtt, sokan örülhetnénk, mert szerintem ez a lényeg :)


Ez egy "gagyi" megoldás? Csinált már valaki hasonlót?


2011. júl. 7. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
Igaza van annak,aki azt írta,hogy ezt nem illik,és annak is aki írta,hogy inkább drágább,mint olcsó.egy ismerősöm 2 éve rendelt 3 (normál)tálca szendvicset 40000-ért,úgyhogy nem egy olcsó mulatság.
2011. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
Minek egy vacsorás hidegtálra téliszalámi meg felvágott? Inkább töltötthús, fasírt, saláták, rántott szelet, esetleg sajt. Ha háznál lesz a lagzi akkor 1. nem kell bajlódniuk a főzéssel, 2. nem kell kidobni a rengeteg kaját amit meghagynak, mert a hidegtálról csak leszedik, azt, és annyit, amennyit akarnak. A főttételnél közel sem lehet annyira ízléshez igazodni mint egy hidegtálnál. Hajrá a hidegtálhoz!!!
2011. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mint már korábban említettem, nem fogunk pénzt kérni ajándékba, nincs szükségünk pénzre, egyszerűen csak ne a zabálásról meg a piálásról szóljon egy esküvő (legalábbis az enyém ne!)! Ne ez legyen az élmény, hanem az, hogy összekötjük az életünket a párommal!


Aki szerint meg nem olcsóbb: miért ne lenne olcsóbb, hogyha házilag készített szendvicsekkel, hidegtálakkal, salátákkal kínálom a vendégeket?


Sokak szerintem nem is azért kifogásolják a hidegtálakat, mert hidegtál, hanem azért, mert ez nem egy hagyományos megoldás.

2011. júl. 13. 19:19
 64/73 anonim ***** válasza:
65%
Ja, hogy ez saját készítésű szendvicsek lesznek? Áhhá. Akkor szívből gratulálok, kb. annyit fognak gondolni a vendégek, hogy jó fösvények vagytok. Ha nincs szükségetek pénzre akkor miért ilyen csapni való kajákat csinálsz?
2011. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
79%
ne haragudj kérdező eddig melletted álltam és a hidegtál mellett, de most hogy leírtad, hogy házi készítésű szenvicsek lesznek így már nem , ez így valóban nagyon nem jó ötlet, ez így nagyon GAGYI megoldás.
2011. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:

Tegnap 19:48-as vagyok a "teraszos".

Utolsó kommentedre én is az írnám,hogy ez így tényleg gagyi.

Én azt gondoltam,hogy legalább a tálakat és szedvicseket rendelitek(ha magát a salátákat nem is),amit nagyon szépen meg tudnak csinálni a hidegkonyhán.

Mi a tálakat tuti rendeljük,ráadásul,akkor nem előző napi,hanem frissen nekünk csinálják hajnalban-regggel.

2011. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
68%
Nekem még nem volt esküvőm,de ha magamból indulok ki, hogy egy hajnalig tartó lagzira lennék hivatalos, azért oda azért csak kell a főtt kaja!Szóval tényleg bunkóság meleg étel nélkül megtartani az esküvőt,szerintem.Az oké,hogy nyár van,de este már nincs olyan nagy hőség.
2011. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
Én is melletted álltam kérdező, mert én is azt hittem, hogy fasírtok, töltött húsok, rántotthús, töltött káposzta, saláták meg ilyenek leszenek szépen feltálalva, nem azt, hogy készítettünk szendvicset, mint az alsósok farsangján..
2011. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Rántott hús töltött káposzta hidegen?
2011. júl. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:

Oké,hogy nem kértek pénzt, de akkor gondolom az ajándékot is vissza fogjátok utasítani!

Hidd el, te hiába nyugtatod magad,hogy nem a kaja a lényeg, meg együtt vagyunk stb., igencsak le fog esni az álluk,ha meg látják a szendvicseket!

2011. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!