Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így egy "bunkó" megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egy "bunkó" megoldás? Mindenképpen szeretnék szép esküvőt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szép esküvőt szeretnék, nem világra szóró lakodalmat, de a családot, és néhány barátot (kb 40 fő) mindenképpen szeretnék meghívni.


Sok helyen olvastam 4 meg 5 fogásos menüt, ilyesmit sajnos mi nem engedhetünk meg magunknak, hogyha valóban ennyi emberben gondolkodunk...


Arra gondoltam, hidegtálak rendelésével jóval olcsóbban ki lehetne jönni! Így azért mégsem éheztetem a vendégeket, lenne sokféle szendvics, saláta, hidegtál, stb, mégis, együtt, sokan örülhetnénk, mert szerintem ez a lényeg :)


Ez egy "gagyi" megoldás? Csinált már valaki hasonlót?


2011. júl. 7. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
100%

semmi rossz nincs benne, hogy hidegtálat akarsz, sőt, rendelni se kell, ha van pár barátnő ill anyós/anyu és megcsináljátok előző nap...


és annál pláne sokkal jobb, minthogy rosszul érezd magad a saját esküvődön, mert az jár a fejedben, hogy még évekig fizethetitek

2011. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
17%

jaj ne mondjátok már hogy ennyi etikett sem szorult belétek!


HIDEGTÁL NEM való esküvőre! Sajnálom de az írtó ciki egy esküvőn! A hidegtálat általában a szállodákban reggeli gyanánt szokták kikészíteni, vagy éppen egy céges összeröffenésnél, vagy ha váratlan vendégek érkeznek, de nem egy esküvőn!


Erősen javasolnám, hogy inkább nyírbáljátok meg a listát vagy inkább gyümölcsös / zöldséges ételeket szolgáljatok fel (ha már húsra nem telik) de azok is meg legyenek sütve/ főzve / párolva... szóval nem kiszórva a nyers répa tonnaszámra az asztalra, mert nem nyulakat vártok...


Ja és igenis a kajáról IS szól az összeröffenés, bár ha titeket nem zavar az ha kibeszélnek még évek múltán a vendégek a hátatok mögött akkor meg minek kérdezed...

2011. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
95%
Kedves Utolsó! Adja az ég, hogy Neked teljen majd főtt ételes lagzira. Egyáltalán nem ciki a hidegtál. A menyasszony és a költségvetés szabja meg, hogy mit és mennyit főznek. Egy lagzi nem a kajáról szól, főleg ha előre szólnak! A modorod is hagy kívánnivalót maga után, mielőtt válaszolsz egy kérdésre, olvasd végig a válaszokat! OFF!
2011. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a legfontosabb hogy jól érezzétek magatokat, legfőképp te és a párod. Svédasztal
2011. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
90%

Nem bunkóság ilyen lagzit csinálni.

Az lenne a bunkóság ami manapság elég divat, hogy a ceremóniára meghívják a sok rokont barátot ismerőst ismeretlent és még kikövetelik, hogy pénzt adjanak, de a lagzira már nem szól a meghívásuk és még egy nyomorult szelet sütit sem kapnak.

2011. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
71%

A nagy házasságpártiak mindig azt hangoztatják, hogy nem kell pénz csak minimális az esküvőhöz. Erre ha valaki valami olcsóbb megoldással áll elő az már béna :D Oké.


Kérdező! Semmi baj nincs a megoldásoddal, sok boldogságot kívánok és jó étvágyat a szendvicsekhez. Ha valaki ezen is húzza az orrát a lagzin csak mosolyogd meg...többet nem ér.

2011. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
93%

én egy orvos házaspár esküvőjén voltam, ők csináltak hidegtálas fogadást.

sztem egyáltalán nem gagyi, szépen volt tálalva, elegáns volt, és nem hívtak sok vendéget.

lehet, hogy én is így csinálnám.

2011. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
Svédasztal
2011. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
91%

Szia.Mi is nagyon gondolkodunk ezen a fajta megoldáson.Eddig akinek mondtam a barátaink közül,senki nem mondta,hogy az milyen ciki stb(régi barátok,megmondták volna).Inkább az lenne "sértő" számukra,ha csak ceremónia lenne és utánna elmennénk nászútra.Ráadásul,ahol tartanánk az egy tetőterasz(konkrétan egy épület teljes teteje,ahová lépcső visz fel) egy gyönyörű helyen,körben fák és a Duna is látszik mindkét oldalt.Nagyon szépen fel lehetne díszíteni:-)

Amúgy rövid ital nálunk sem lesz egíáltalán,csak sör+bor.Nem nagy ivós senki,mi meg egyáltalán nem iszunk alkoholt.

Több mint 6 éve vagyunk együtt,sosem terveztünk nagy esküvőt,kb.20-an lennénk a "vacsorán" ...

Azért,a meghívóra ne azt írjátok,hogy vacsora,haem ,hogy fogadás és akkor (nagyrészt)tisztában lesznek vele,hogy az mit jelent.

2011. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
34%

Akárhogy is raguzzuk,a kérdező azt fikázta le, azt pontozta le, aki szerint gagyi.

A kérdés így szólt: Ez egy "gagyi" megoldás? Csinált már valaki hasonlót?

Erre van, aki írta,hogy igen, van,aki szerint nem. Aki azt írta,hogy nem,az piros kezet kapott.

Világ életemben nem értettem az ilyen unintelligens hozzáállást! Miért teszi fel a kérdést, ha az övével nem egyező választ lepontozza!

És igen! Volt már esküvőm, én álltam és attól függetlenül úgy gondolom,hogy én nem így csinálnám, nem így csináltam. De nyilván ez sem számít, mert nem azt írtam, amit hallani akart!

2011. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!