Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így egy "bunkó" megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egy "bunkó" megoldás? Mindenképpen szeretnék szép esküvőt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szép esküvőt szeretnék, nem világra szóró lakodalmat, de a családot, és néhány barátot (kb 40 fő) mindenképpen szeretnék meghívni.


Sok helyen olvastam 4 meg 5 fogásos menüt, ilyesmit sajnos mi nem engedhetünk meg magunknak, hogyha valóban ennyi emberben gondolkodunk...


Arra gondoltam, hidegtálak rendelésével jóval olcsóbban ki lehetne jönni! Így azért mégsem éheztetem a vendégeket, lenne sokféle szendvics, saláta, hidegtál, stb, mégis, együtt, sokan örülhetnénk, mert szerintem ez a lényeg :)


Ez egy "gagyi" megoldás? Csinált már valaki hasonlót?


2011. júl. 7. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!Nem tudom nem észrevenni-és minden bántás nélkül mondom-, hogy azokra akik azt írták, hogy nem értenek vele egyet, mélyen megsértődtél és ennek hangot adtál.Valójában ezt azért nem értem, mert véleményeket vársz(többek közt én is azt gondolom, hogy akkor inkább nem házasodom, minthogy a saját apámnak ki kelljen fizetnie a töményet, ha már egyszer inni akar arra, hogy a lánya /fia férjhez megy), de valójában te már ezt eldöntötted, amivel nincs baj, csak ne frusztráljon, ha valaki ezt gáznak tartja.Akkor inkább azt kérdezd, hogy milyen hidegtál/svédasztal szintje üti meg az etikett általi minimumot.gondolom én is, hogy ezek már nem csak franciasaláta/fasírt/kenyér.Meg az is érthető hogy minden forint a babára kell(egyébként szívből gratulálok), de aki nem tetszően válaszolt, az csak azért tette, mert a kérdés természete megengedte az ilyen fajta választ is.


Amúgy a bulit úgyis a ti hangulatotok adja majd, úgyhogy biztos jó lesz.Nagyon sok boldogságot.

2011. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim válasza:
93%
Az én esküvőmön is hidegtálas vendéglátás volt.
2011. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
19%

Én sem értem,hogy az ilyen minek tesz fel kérdést!

Na mindegy! ÉN AKKOR SEM TOLNÉK SZENDVICSET AZ ELÉ, AKI ELJÖN AZ ESKÜVŐMRE!

2011. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
Szerintem ötletes és praktikus megoldás. Lehet, hogy én is ilyen esküvőt akarok, most jó ötletet adtál :) A,úgy nagyon utálom egy esküvőn v ballagáson, hogy rengeteg a fogás: l. leves, 2. hús, 3. rántott húsok+krumpli+rizs, 4. süti...és a pogácsa is ki van téve. Úristen! Nem is szoktam enni, csak levest, hiszen ezek a kosztok, még ha mindenből csak a fele adagomat enném meg, kitenné egy egész napi kalóriaszükségletem! Ez szörnyű! hízlalni akarnak! És ha hidegtálak vannak, akoro mindenki abból és annyit eszik, amennyit akar!
2011. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
94%

"Én voltam anyám kolléganőjének az esküvőjén és ott"


Na megszólalt valaki, akinek fingja sincs arról, hogy mi mennyibe kerül és annyi pénzért mennyit kell dolgozni.

2011. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon el vagy tévedve kisasszony.
2011. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
91%
egyáltalán nem gagyi!! A nővérem esküvőjén sem volt tömény, mert nem szerette volna ha részegen tántorog a násznép. Semmi probléma nem volt ebből, mindenki kulturáltan szórakozott. Amúgy is sok helyen úgy van, h van egy ebéd a szűk családi körnek(azt még főzheti az édesanyád is) és utána a lagziban hidegtál. A családi ebédre/vacsira nem feltétlen kell mindenkit meghívni. Szerintem ez így teljesen korrekt
2011. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!


Fikázásra, bunkó megjegyzésekre, okoskodásra viszont nincs igényem, és szerintem a többi kedves válaszolónak sem, ezeket mellőzzük...


Úgy gondoltam, nyilvánvaló, hogy olyan emberek fognak válaszolni, akinek van fogalma róla, mibe kerül egy esküvő, és mennyi idő összespórolni egy sok fogásos lagzit, bár azt már korábban is leírtam, miért nem szánnék rá több pénzt.

2011. júl. 12. 11:28
 29/73 anonim ***** válasza:
95%
Elkényeztetett cukorkisasszony, majd a saját pénzéből szervezzen ilyen esküvőt, ne anyukáéból, meglátjuk, mekkora szája lesz.
2011. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
100%
A Kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy annyira gagyi-e a hidegtálas esküvő, hogy inkább sokfogásos lagzit csapjon 200 fővel, hanem leírta a keretet, ebből, ilyen körülmények közt megfelelő-e a hidegtálas vendéglátás. Tehát nem az ellenzőket "hurrogta" le, hanem azokat (bár eddig nagyjából csak ilyen ellenző volt), aki megpróbálta meggyőzni, hogy de mindenképp 3 fogás kell minimum, különben szégyen az esküvő. És ebben teljesen igaza volt, nem ez volt a kérdés.
2011. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!