Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy elvegyen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen? A párom már volt házas es gyerek is van, szóba hoztam neki hogy szeretnék házasságban élni mert nekem nem volt esküvőm ez lesz az első,

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek saját háza van, lesz papír is, és egy önkormányzati 2 tanus esküvőre vagyok, szeretném viselni a nevét, ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki? Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket, Tudom nem garancia de nekem jó lenne megélni

2023. jan. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:
A gyerek miatt nem volt egyszerű a válas érzelmileg, közös vagyon nekik nem volt! Ennyi erővel akkor senki se vállaljon gyereket mert a gyerek örökre összeköt a házasság felbontható. Akkor NEM értem!!
2023. jan. 17. 13:33
 22/80 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de én semmilyen kötődést nem érzek a volt férjem felé csak azért, mert lett egy gyerekünk. Viszont a házasságtól és még egy gyerektől 20 életre is elment a kedvem. Soha többé! Brr! Te is túlmisztifikálod az egész esküvősdit, mintha anélkül nem lehetne élni. Oké. Házasodj, de értsd meg, hogy neki ez már nem kell még egyszer az életben. Ültesd le és közöld vele, hogy ez életed fő célja, és döntse el, de gyorsan, hogy résztvevő akar lenni benne vagy sem. Tehát, neki sírj, ne a gyakorinak. Itt nem leszel előrébb a vágyaid megvalósításában.
2023. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
83%

Hiába próbálod magadat igazolni, ez akkor is az ő döntése. Egyszer nagyot koppant, nem akar mégegyszer. Külön papir ide vagy oda, gondolom szeretnétek majd közös gyereket is, es ha azután mentek szét, akkor kezdődik előlről az egész herce-hurca.


Mindkettőtöket megértelek, téged is hogy szeretnél, de őt is hogy nem. Én is válófélben vagyok, es ha nincs megegyezés, akkor nagyon hosszadalmas, pénz-és idegörlő tud lenni.

Az új párommal mi is beszéltünk esküvőről, de őszintén szólva kezdek elbizonytalanodni, hogy tényleg megkockáztatnám e ezt mégegyszer.


Hagyj neki időt, de ha mindketten ragaszkodtok a sajat álláspontotokhoz, akkor sajnos nem biztos hogy ez tartós lesz. De ha valamelyikőtök csak beadja a derekát, az se jobb.

2023. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod ravenni , ha ő nem akarja, maximum ultimátumot adhatsz és lehet akkor belemegy, de úgyse fogtok kitartani, mert ráerőltetted.

Amúgy tényleg csak egy papír, semmi más.

És attól, hogy elfogadod a gyereket nem köteles feleségül venni téged.

2023. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
Elfogom hagyni a párom, kíváncsi leszek az újnő mennyire fogja ezt a hozzáállást tolerálni+ exanyucit és a gyereket, sok szerencsét.
2023. jan. 17. 13:56
 26/80 anonim ***** válasza:
100%
Okay, lehet hogy jobban amúgy, különösen ha elvalt lesz, mint ő. :)
2023. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
100%

De te ezt most mint jutalmat úgy érzed, megérdemled?

"az újnő mennyire fogja ezt a hozzáállást tolerálni+ exanyucit és a gyereket"


Ha te elfogadod a gyerekét meg hogy van egy exe, akkor annyit igazán megtehet, hogy feleségül vesz?

2023. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:
Értem akkor csak szexkapcsolatot vállaljon aki elvált, és ne az új párt büntesse azért mert koppant 50%-ban az ő felelőssege hogy elvált, nevelje akkor egyedül a kölykét, és ne várja el hogy az új párja alkalmazkodjon az exanyucihoz meg a gyerekhez. Éljenek csak egyedül
2023. jan. 17. 14:01
 29/80 anonim ***** válasza:
100%
Olyan totál mintha benyaltál volna azért hogy elvegyen és ha erre rajott tényleg tokelutott hülye lenne feleségül venni.
2023. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy arról a párod nem tehet, hogy te mellette döntöttél lenni, nem tett pisztolyt a fejedhez.

Ezzel számolnod kellett volna az elejétől fogva.

Te vagy a naív nő, gyerekes-elvalt pasival nem éri meg kikezdeni, jó reggelt!

2023. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!