Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy elvegyen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen? A párom már volt házas es gyerek is van, szóba hoztam neki hogy szeretnék házasságban élni mert nekem nem volt esküvőm ez lesz az első,

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek saját háza van, lesz papír is, és egy önkormányzati 2 tanus esküvőre vagyok, szeretném viselni a nevét, ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki? Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket, Tudom nem garancia de nekem jó lenne megélni

2023. jan. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy?

A pasi lehet hazudott neki, (vagy a kérdező tüntette fel magát szebb színben, mert nem kapott olyan választ, amire várt), ez a nő pedig esküvő reményében még a szaros hatsojat is kinyalta.

Egymást használják kölcsönösen a céljuk elérése érdekében. 😂

Ebből, hogy lehet jó házasság? Katasztrófa annál inkább.

2023. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
78%
Az kommentjeidből nekem egyre jobban az jön le hogy azzal jár a legjobban ha elhagyod.
2023. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
78%

#61

Mi van? Ez a nő családot akart, és úgy állt hozzá, elmondta, hogy mit akar, és az előbb idézett válasz alapján csőbe lett húzva. A felháborodása teljesen jogos, patkány dolog így átverni a másikat, nehogy már még a nő legyen hibás, mert a pasi elrontotta az életét. Ez nem jogosítja fel arra, hogy valaki mást hitegessen.

2023. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
85%
Én is már a pasit sajnálom.
2023. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
74%

#63:


Nem hitegetes, ha a párja annak idején úgy gondolta, majd később miután átgondolta a helyzetét amiben volt az exfeleséggel, vagy a kérdezővel rajott, hogy nem működne újabb házasság részéről.

Miről a csudát hordasz össze vissza? Te még nem gondoltad meg magadat soha, nem érezted az elején, hogy ő az igazi, de később rajottel, hogy nem az? Nem hiszem el!


A kérdező olyan mint egy tapasztalatlan tini, nem jött rá, hogy elvalt gyerekes pasasnal sosem lesz az első.

Valójában versenyzik az exxel, házasság után gyereket is szeretne és azt, hogy csak velük foglalkozna a partnere ez 99,99% a magatartását illetően.

Nem esett még az sem le neki, hogy esküvő és gyerek mellett a férfi nem fogja hanyagolni a másik gyermekét.

Azért is "fogadja el" őt, hogy mutassa, hogy ő milyen jó anya és feleség lenne, önös célok vezérlik, amik nem sikeresek és ezért van feldulva.

Azt írta, hogy meg fogja csalni... Szerinted az ilyen nő szerelmes a parjaba??? 👀

Ez csakis róla szól, az ő tervéről és kész.

2023. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
35%

Igen, ez csak a kérdezőről szól.Azt hiszi attól több,értékesebb,ha elveszik.Álomvilágban él, hogy attól valami más lenne a hétköznapokban.Nem,nem lenne.

Ha nem erőszakoskodna ezen, és tényleg szerelmes lenne, már lehet rég elvették volna.Normális pasinak hisztérika nem kell.

2023. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
77%

Az ő szempontját nézve tökéletesen igaza van.

Egyszer már volt házas, el is vált, végigcsinálva a procedúrát, szóval minek nyúljon ismét a tűzbe?


Az meg, hogy szeretnéd megélni, egyéni szoc. problem, keress olyat, aki elvesz.

2023. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon helyesen teszi, ha megcsalja, ki tudja, hány évet pazarolt el erre a kanra. Másik dolog: mindenkinek vannak elvárásai egy kapcsolatban, ez nem jótékonyság. Ha a pasi meggondolta magát (dehogy, az első perctől hazudott), akkor akkor kellett volna szakítania, nem most mellébeszélni, hogy csak papír. És Végül még annyi, hogy én nem vagyok ugyan elvált, de az én családomban mindenki ugyanolyan fontos. Nincs első, második ember. A gyerekes emberek nem tesznek szívességet a gyerekteleneknek azzal, hogy szóba állnak velük, fordítva ülnek a lovon. Itt az új társ az, akinek nyelni kell mások elszart élete miatt. Az a minimum, hogy megbecsülik ezeket az embereket, de ha már nem képesek rá, legalább ne hazudozzanak nekik, mert ez sokkal gusztustalanabb, mint az, hogy a kérdező családot akart.
2023. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
84%
Ha a pasi tényleg hitegette, az tényleg szemét dolog volt. 68-assal értek egyet, kivéve a megcsalást, szerintem itt a szakítás a megoldás.
2023. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
83%

Anno a férjem saját elmondása szerint kényszerházasodott becsúszott gyerek miatt, illetve fiatal is volt.

Néhány együtt töltött év után felvetettem, hogy értem, hogy neki már pipa a gyerek, de én is szeretnék és ezt középutas kompromisszummal nehezen tudjuk megoldani, mert vagy vállalunk gyereket vagy nem. Akkor kértem, hogy gondolja át, mert ráerőltetni se szeretném, de nem is olyan téma, mint egy "hova menjünk nyaralni?", ahol az ő kedvéért elengedem a saját elképzelést.

Egy hét morfondírozás után mondta, hogy oké, jogos, legyen. Ennek sok-sok éve, lett is, évekkel később rákérdeztem, hogy ő hogy élte meg, nem bánta-e meg és határozottan mondta, hogy nem, mert a rendelkezésre álló információk alapján ő hozott egy döntést és tartja is magát hozzá.


A házasság része - személy szerint tényleg nem vágytam nagy esküvőre, lehet, hogy lélekben pasi vagyok, de taszított a pepecselős szervezés és a költsége. Én javasoltam, hogy ha már ennyi pénzt elszórnánk, szórjuk el egy nászútra. Úgyhogy 2 tanús (plusz közvetlen család) 10 perces esküvő volt, utána beültünk egy étterembe, ennyi. Ma sem csinálnám máshogy, a nászútra jobban megérte költeni.

2023. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!