Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy elvegyen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen? A párom már volt házas es gyerek is van, szóba hoztam neki hogy szeretnék házasságban élni mert nekem nem volt esküvőm ez lesz az első,

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek saját háza van, lesz papír is, és egy önkormányzati 2 tanus esküvőre vagyok, szeretném viselni a nevét, ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki? Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket, Tudom nem garancia de nekem jó lenne megélni

2023. jan. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
87%

Neki is ilyen stílusban szoktál toporzékolni? Érthetetlen, miért nem vettek még feleségül 😂

Amúgy az van, hogy feltehetőleg tudtál a gyerekéről, mikor összejöttél vele. Ez csomagban jön, a gyerekkel foglalkozni fog, ahogy a gyerek anyjával sem fogja megszakítani a kapcsolatot, akárhogy vered magad a földhöz. Szerintem az is teljesen érthető, ha neki egy válás után nincs kedve mégegyszer nekiállni egy házasságnak és ezt korrektül meg is mondja. Azt kezdesz az infóval, amit akarsz, de ez a dackorszakos hisztike nem túl előremutató opció.

2023. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon elfogadó és kedves voltam mindenkivel, és a párom ígért nekem esküvőt és gyereket, hogy nekem is lesz saját családom,sok szerencsét az új nőnek az alkalmazkodásokhoz, saját hitelmentes ingatlanom van, fiatal vagyok, és a saját utamat fogom járni, mai nap folyamán szépen csendben osszepakolom a cuccom és hazamegyek.
2023. jan. 17. 14:59
 43/80 anonim ***** válasza:
89%
42) mindenki így jár a legjobban, ez a frusztráció, amit itt demonstráltál, semmi jóra nem vezet. Sok sikert a továbblépéshez (őszintén).
2023. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
94%

"a párom ígért nekem esküvőt és gyereket, hogy nekem is lesz saját családom"


Most akkor ezt ígérte vagy lerázott, hogy nem a papír tartja össze az embereket?

2023. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
90%

#44 Gondolom amíg a pasi fűzte a Kérdezőt, addig ígért fűt-fát. Most, hogy tényleg csinálni kéne valamit, már nem olyan jó buli.

A felgyűlt frusztrációból én arra következtetek, hogy ez az esküvő dolog csak a jéghegy csúcsa. Valószínűleg sokkal komolyabb problémák is húzódnak a mélyben.

2023. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo megkerdezhetem hogy hany eves vagy? Amugy gratula ha tenyleg elhagyod, csak aztan tartsd is magad ehhez..

A pasasodhoz sokkal inkabb egy hozza hasonlo elethelyzetben levő nő passzol, tehat elvalt, gyerekes. Ők erteni fogjak egymast.

2023. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ahogy a hozzászólásaidat olvasom kezdem érteni miért nem szeretne feleségül venni.
2023. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
84%
47) ugye? Milyen feszkó mehet ott egy átlag szürke kedd reggelen? 😂
2023. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
79%

#47

Állítólag kedves mindenkivel. 🤭Lehet mégsem, csak azt állítja?

2023. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
72%
49) á, én nem tudom elképzelni, hogy nem egy tünemény 0-24.
2023. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!