Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy elvegyen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen? A párom már volt házas es gyerek is van, szóba hoztam neki hogy szeretnék házasságban élni mert nekem nem volt esküvőm ez lesz az első,

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek saját háza van, lesz papír is, és egy önkormányzati 2 tanus esküvőre vagyok, szeretném viselni a nevét, ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki? Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket, Tudom nem garancia de nekem jó lenne megélni

2023. jan. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
82%

#50

Hát....a cél érdekében mindent bevetett. 😀Lehet a pasas időközben rájött a valóságra és ezért fújt visszavonulót. Ki tudja? 🤷‍♀️

2023. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
78%
Szinte biztos, hogy a pasas átlát rajta és ürítésre és potanyakent tekint rá.
2023. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
0%
Elmegyek?
2023. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
84%
Elvegyelek?
2023. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
81%

"Volt anyuci minden héten telefonalgat, a gyerek itt van, és csak egy szaros két fős kis valamit akartam, nem nagy esküvőt, bezzeg exanyucinak minden járt"

Te biztos, hogy felnőtt ember vagy? A megfogalmazásból szinte látom magam előtt a toporzékoló kétévest, aki bömböl, hogy a másik nagyobb nyalókát kapott a vásárban 😳

Amúgy valóban HATALMAS sokk és meglepetés, hogy egy elvált apa heti szinten foglalkozik a gyerekével és emiatt tartja a kapcsolatot a gyerek anyjával...

2023. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy mi az, hogy "bezzeg exanyucinak minden járt?" Más életszakaszban voltak és összeházasodtak, ahogy a fiatal emberek szoktak, aztán pofára estek és ez részéről elég volt. Mi ez az óvodás felfogás, hogy ha őt elvette, akkor neked is JÁR a házasság alanyi jogon, különben hisztike van?
2023. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
77%
Megértelek, mást kaptál, mint amit megbeszéltetek. Itt tényleg az van, hogy beletörődsz, hogy átcseszett, vagy keresel mást. Ha családot szeretnél, akkor válaszd a másodikat, keress valakit, aki értékel, a pasid meg kínlódjon egyedül.
2023. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
80%
Nezd, ha valoban igert fut fat most pedig a kepedbe vagja, hogy megsem kellesz igazan, en megertem ha elhagyod. O szemet volt amiert hazudott neked, igy tartott maga mellett. Toled nem varhatja el, hogy maradj vele igy is, te pedig nem eroszakolhatod ra az eskuvot. De mondom meg egyszer, szemet huzas volt tole.
2023. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 Mathus ***** válasza:
31%

#58:"igert fut fat"

"most pedig a kepedbe vagja, hogy megsem kellesz"

"szemet volt amiert hazudott neked"

ezeket senki sem írta seholse. a kérdező sem, a válaszaiban sem volt ez benne. a saját képzelgeseidből vonsz le következtetést. ezt hívják úgy, hogy hazugság. a többit rádbízom.

2023. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
90%

Mathus, nem kepzelgek hanem tudok olvasni. A kerdezo azt irta az elejen, hogy a parja szerint nem a papir tartja ossze az embert, aztan a 42. valaszaban ezt :

“Eddig nagyon elfogadó és kedves voltam mindenkivel, és a párom ígért nekem esküvőt és gyereket, hogy nekem is lesz saját családom”

En ebbol azt vonom le, a pasi megigerte hogy elveszi es lesz kozos gyerekuk.

Elsiklottal felette.

2023. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!