Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy elvegyen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen? A párom már volt házas es gyerek is van, szóba hoztam neki hogy szeretnék házasságban élni mert nekem nem volt esküvőm ez lesz az első,

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek saját háza van, lesz papír is, és egy önkormányzati 2 tanus esküvőre vagyok, szeretném viselni a nevét, ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki? Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket, Tudom nem garancia de nekem jó lenne megélni

2023. jan. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fontos neked a házasság minek jössz össze egy gyerekes, egy házasságot már elcseszett palival? Nyilván nem akar még egyszer házasodni ha már korábban se jött neki össze.

3 választásod van.

- beletörődsz hogy a csaja maradsz, soha nem leszel a felesége, de ez esetben ez a tüske mindig ott lesz benned, nagyon meg fogsz keseredni, íriggyé fogsz válni a házasodni készülő ismerőseidre, barátaidra

- megpróbálod kierőszakolni a dolgot, de ez egyenes út a kapcsolat megromlásához, szakításhoz

- keresel egy igazi társat magad számára akivel jobban passzoltok, ilyen igények terén is.


Komolyan nem értem az ilyen nőket. A sógornőm is siránkozik, hogy a pasija 8év után se akarja elvenni, hiába fontos neki a dolog. Hisztizik, hetente sír stb. Nem érti meg, hogy feleslegesen vár, mert aki egyszer már elvált, ritkán adja a fejét újra hàzasságra mert fél az újabb kudarctól. Most az a legújabb dilije, hogy abbahagyta titokban a gyógyszert, hogy teherbe essen, és ezzel vegye rá a házasságra. Hiába mondtam neki, hogy ezzel nem fogja rávenni. A barátnőmet pont ezért hagyta el a pasija 7 év után, mert így akarta kizsarolni a nő az esküvőt. Nettó bukta. Helyette egyedül maradt a gyerekkel, mert a pali megunta és dobta.

Ha nem tetszik a pasim csajom állapot, keress olyan párt akivel jobban passzoltok, mert ez a pasi soha nem fog elvenni.

2023. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
27%

70.

Ha a férjed nem 200 éves, nem házasodhatott kényszerből, rég elmúltak már azok az idők. A saját döntése volt, senki sem tartott pisztolyt a fejéhez az anyakönyvvezető előtt.

Ez a duma jó nagy kamu.😂te meg bekajáltad? Nagyon naiv vagy.

2023. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
64%
Jajj a sok hülyeség. Én no létemre nem szeretem a felhajtást, és én erőszakolt, hogy csak akkor ha két tanús. Vajon a hülye exe is a férjemnek ezt gondolja?? 🤣 Hogy azért volt két tanús esküvőnk, mert a férjem csak így tudtam ravenni? 😀 Te jó ég....
2023. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező ha neked fontos, akkor hagyd el. Rosszul gondolod azt, hogy az ex fontosabb volt, és kierdemelte.Fiatalon az ember sok mindebe beleugrik, aztán óvatosabb lesz, mivel megegette magát. Nyilván nem fer veled szemben, hogy nem vesz el, de lehet később amikor azt látja, hogy stabil ez a kapcsolat, akkor meg igen.
2023. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
76%
Lemadart, hogy nem tudni mióta vagytok együtt.. Szerintem ez is jogos, ha 1 éve, akkor bőven van idő még.
2023. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy egy ilyen hisztis pi...t, mint te vagy úgy döbnálak ki, mint a sicc ;)
2023. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
88%
75. Mert? Ha 1 éve vannak együtt akkor még pazarolhat a fiatalságából 3-5-6 évet feleslegesen olyanra akivel nincs azonos jövőképük? Minek?
2023. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
62%
Azért érdekes, hogy amikor a nő akarja az esküvőt, a férfi nem, akkor is a "kidobnálak" a válaszok fele, de amikor a férfi akarja és a nő nem, akkor is ez van...
2023. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mit mondjak. Nálunk is hasonló a helyzet, de ő evett, és nem volt ebből semmi probléma. Lehet tényleg nem fontos az a papír, hiszen van külön tulajdon, ha külön mentek, mindenki megy a sajátjaba, nem kell még a válási maceraval foglalkozni.
2023. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
83%
#79 Te nem láttál még élettársi vagyonmegosztási pert. Jogász barátaim szerint egy ilyenből fog kirobbanni a harmadik világháború.
2023. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!