Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy elvegyen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen? A párom már volt házas es gyerek is van, szóba hoztam neki hogy szeretnék házasságban élni mert nekem nem volt esküvőm ez lesz az első,

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek saját háza van, lesz papír is, és egy önkormányzati 2 tanus esküvőre vagyok, szeretném viselni a nevét, ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki? Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket, Tudom nem garancia de nekem jó lenne megélni

2023. jan. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
78%

"csak egy darab papír", de ha alá kéne írni akkor már hirtelen nem csak egy darab papír :D


Ahhoz mész hozzá, akit szeretsz és biztos vagy benne, hogy vele éled le az életed. Ő ezt ugye megtette és csalódott. Ezért többet nem akar senkivel sem örökké tervezni. Ez elég rossz, de tényleg úgy van vele, hogy veled is vége lesz egyszer és akkor könnyebb csak összepakolni és lelépni, mint elválni.


Dehogy vágysz te két tanús esküvőre :D Csak lejjebb adod az igényeidet, hogy valahogy belemenjen.


Szerintem inkább keress olyat, aki nem vált el, gyermektelen, normális esküvőre vágyik. Vele bármit csinálhatsz, nem fog elvenni. Ez csak a férfin múlik. Ha olyat találsz, aki házasságban szeretne élni és nagyon szeret, akkor elvesz 3 éven belül.

2023. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
62%

Elmondtad neki hogy szeretnél a felesége lenni.

Hagyj neki időt és ezen kívül amit tehetsz az az, hogy mutatod mennyivel jobb társ vagy mint az exe volt.

A régi férj/feleség veszi el a kedvet az új elköteleződéstől. Az új bűnhődik a régi bűnei miatt, de szerintem ezt kitartás és szeretet felül tudja írni.

2023. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:
Kisemmizve sem lenne mert vagyoni papír lesz, akkor nem értem a problémát, a két tanus esküvő sem lenne drága, de én elfogadom a gyerekét is, mindent megadok neki.
2023. jan. 17. 12:55
 14/80 anonim ***** válasza:
45%

a két tanus esküvő sem lenne drága, de én elfogadom a gyerekét is, mindent megadok neki.

Lemész lábtörlőnek, hátha méltóztat. Te tudod.

Ő cserébe...?

2023. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
31%
Túl misztifikálod szerintem. Az esküvő 10 perc. Nem fog semmi más lenni a hétköznapokban. Sok mindent ezen nem lehet megélni valójában. A név hülyeség, ( mondjuk én soha nem vettem volna fel senki nevét, nem is vettem, pedig 40-en felül vagyok), amúgy is tudsz házasság nélkül is nevet változtatni.
2023. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 A kérdező kommentje:
De en szeretnék egy ilyen pici szertartást, nagy esküvőt nem kértem, miért olyan nehéz másodjára esküdni?
2023. jan. 17. 13:04
 17/80 anonim ***** válasza:
77%
Kérhetnél pedig nagy esküvőt is. Te miért ne ünnepelhetnél úgy, ahogy más nők? Amúgy nem kérni kell. Olyan férfival összeállni, aki figyelembe veszi a véleményedet, a kéréseidet és boldoggá akar tenni. Megbeszélitek, hogy összeházasodtok, aztán jöhet a vendéglista és a vendéglő kiválasztása. Ez ilyen egyszerű.
2023. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
100%

"miért olyan nehéz másodjára esküdni?"

Mert nem akar hàzasodni.

Keress olyat, aki szeretne. Ő nem.Én sem mennék újra férjhez.

2023. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 A kérdező kommentje:
Miért? Ha közös vagyon sem lesz? Csak gyűrű és a név amit felvesznek, és még a gyerekét is elfogadom és szeretem aki az ex feleségtől van, de jobb ha elhagyom, remélem olyan nőt talál aki utalni fogja a gyerekét féltékeny lesz rá és az exfeleségre is, és majd az biztos szép élet lesz neki,
2023. jan. 17. 13:17
 20/80 anonim ***** válasza:
90%
Lehet az előző házasságot sem akarta igazán, csak bele ment, mert egy gyáva balfsz volt, hogy felvállalja a valódi akaratát. Meg is lett az eredménye. Ráadásul mostmár azt is tudja, hogy nem olyan egyszerű a válás sem. Hülye lenne újra kockáztatni. Ez van. Fogadd el vagy lépj le. Nem egy a célotok, és ez nem vezet sehova. Próbáld ki mással, aztán lehet te is rájössz, hogy az egész csak sok hűhó a semmiért.
2023. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!