Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy elvegyen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen? A párom már volt házas es gyerek is van, szóba hoztam neki hogy szeretnék házasságban élni mert nekem nem volt esküvőm ez lesz az első,

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek saját háza van, lesz papír is, és egy önkormányzati 2 tanus esküvőre vagyok, szeretném viselni a nevét, ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki? Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket, Tudom nem garancia de nekem jó lenne megélni

2023. jan. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
61%

#25

Van még rajtad kívül pár nő, aki hajlandó lenne elviselni. 😉Ettől nem vagy különb senkitől sem. És lehet talál is majd olyat, akinek nem ez az egyetlen célja az életben, hogy házas legyen meg né. Nos, ez a nő nem te vagy. Lehet kezd erre is rájönni.

2023. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem tudnak emberek felemelt fejjel veszíteni?
2023. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:
Nem baj majd megcsalom ha így is ugye vége. Majd találok olyat akinek számít majd hogy én mit szeretnék, nem csak a gyereke és az exanyuci rángatja
2023. jan. 17. 14:14
 34/80 anonim ***** válasza:
100%

Mint egy dacos 2 éves. 🤦‍♀️

Nézd, az hogy rángatni tudtak, az egyedül a te hibád. Minek hagytad? Van szád, amivel közölhetted volna, hogy hagyjanak békén. Tényleg olyannak tűnik, mint egy jó kis mártírkodás, hogy azért vegyen el, mert te hajlandó voltál magad feláldozni azért, hogy egyszer elvegyen hálája jeléül. Tehát nem vagy te olyan szent, mint amilyennek le akarod magad festeni. Minden lépésed kizárólag csak a saját érdeked miatt történt.

2023. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 A kérdező kommentje:
Szerinted a párom nem önző? Volt anyuci minden héten telefonalgat, a gyerek itt van, és csak egy szaros két fős kis valamit akartam, nem nagy esküvőt, bezzeg exanyucinak minden járt, akkor nem tudom minek hagyta ott? És önző mert az életem/életünket az exanyucihoz és a programjaihoz meg a közös gyerekükhoz kellett igazítani, mert a gyerek miatt, és az én kis kérésem leszarta. Akkor fetrengjen az önsajnalatban hogy szegény ő már egyszer elvált.
2023. jan. 17. 14:31
 36/80 anonim ***** válasza:
100%
Nézd cica, te választottad anno, nem kényszerítettek rá, max. a hormonjaid. Okulj belőle. Legközelebb gondolkozz is, ne csak szexelj.
2023. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre te fetrengsz az önsajnálatban.

Szerintem tudtad, hogy gyereke van, annak meg anyja. Tudod, ez mivel jár. Akkor, mi nem volt világos? Mindent a gyerekhez kell igazítani. Nyilván. Kell keresni független hapsit és levan a gond. Hátha még nősülni is akar.

2023. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
100%
Imádom amikor emberek hisztiznek amiatt, hogy nem tudnak kiállni magukért időben. Szànalom vagy anyukám. Ne itt legyen nagy a szàd, hanem az illetővel szemben.
2023. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
65%

Uh...remélem csak nekünk ventillálsz itt, és a barátodnak nem adtad elő ezt a hisztit.

Értelek, hogy nagyon szeretnél esküvőt. De ha a párod nem akarja, akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Lehozhatod a csillagokat is az égről, ha egyszer nem te vagy neki A Nő.

Az meg, hogy foglalkozik a gyerekével nagyon helyes. Ha már a társát elhagyta, a gyereket igazán nem kellene. Az a gyerek semmiről nem tehet, nem kérte az életet. Viszont a párod vastagon benne volt, hogy létrejöjjön az a gyerek. Minimum 18 évre elkötelezte magát. Egy normális szülőnek a gyereke az első. Utána jöhet az új szerelem. Nyilván ezt új barátnőként nem könnyű lenyelni, mert hatalmas gombóc. Akármit csinálsz, maximum a második lehetsz a fontossági sorrendben. Ha te ezt nem tudod türelemmel viselni, akkor nincs helyed a párod mellett.

2023. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%

#39

Csak itt hisztizik. A pasasnak meg szemtől-szemben a seggét fogja továbbra is nyalni, hátha egyszer mégis ráhúzza a fémet.

2023. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!