Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj hogy te úgy gondolod, hogy előveszel egy IDEGEN nőt és vele elsőre lesz orgazmusod. Szerintem nem lenne!

És pont azért, mert a rossz szexuális életed már pszichés gondokat okoz neked. Eleve lelkileg nem akarod megcsalni a feleségedet, tehát egy idegen nővel sem tudnál orgazmust produkálni, mert lelkileg is hűséges akarsz maradni...

26 év házasság után a nejed valószínűleg közelít a klimaxhoz, legalábbis a perimenopauzális állapotban lehet ahol a libidója már nulla. Nem ártana neki egy hormonális kivizsgálás, bár írtad hogy ő nem is akar változtatni, és kényszeríteni semmire sem lehet!

A másik bajod meg az lehet, hogy a feleséged már csak barátként funkcionál melletted és ha nagy ritkán szexeltek az olyan mintha egy barátoddal szexelnél. Magyarul az agyad nem tud különbséget tenni a feleség és a barát között. Ilyenkor mentálisan "erőszakolod" meg magad.

Jól írtad, ez kiöli belőled a vágyakozást egy nő iránt, ugyanis a feleséged nem mint nő van jelen melletted, hanem csak mint anya, vagy egy barát.

És ki akar egy baráttal szexelni?

A többség nem, pont azért barát a barát, mert nem érzünk szexuális vágyat iránta.

Te meg azt erőlteted hogy az évtizedek alatt barát pozícióba került feleségeddel legyen minőségi a szex. Eleve nem lesz minőségi, mert alapból sosem volt az, legalábbis azok alapján amiket eddig írtál.

Neked kb 3 lehetőséged van a jövőre nézve:

- elválsz, de írtad hogy fontosabb a vagyoni összefonódások megtartása, tehát ez kilőve.

- feleséged menjen el kivizsgálásra (hormonokat tekintve) és próbáljatok meg megtenni mindent (párterápia), hogy jobb legyen együtt. Írtad hogy a nejed sz*rik rád, úgyhogy szerintem ha ez 26 év alatt nem ment, ezután sem fog.

- elkezdesz ismerkedni egy nővel, de nem csak szex miatt hanem tartós szeretőt keresel ahol lelkileg is megvan az összhang. Ha lelkileg is rá tud hangolódni a nőre, nem lesz lelkiismeret-furdalásod hogy megcsalod a nejed, akkor lehet normális szexuális életed. Ellenkező esetben életed végéig úgy fogsz élni ahogy a nejednek megfelel, te meg járhatsz pszichológushoz.

Nem szoktam senkinek szeretőt tanácsolni, de egyre többen vannak akik anyagilag nem tudnak megszabadulni a másiktól, vagy lakhatási nehézségek miatt. Az viszont nem fenntartható hosszú távon, hogy az egyik fél miatt a másik fél pszichésen tönkre legyen téve. Senki nem kényszerítheti a másikra az akaratát, de ha válni nem akarnak akkor nyitottá kell tenni a házasságot. Én nem vagyok ennek híve, de még mindig jobb mint bekerülni a pszichiátriára (ha már válni nem lehet).

2023. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
100%

"Régebben sem volt egy szex tündér"


Ilyenkor felesleges a kivizsgálás. Neki egyszerűen ennyi kell. A házassággal meg csökken, mert akkor már be van biztosítva a kapcsolat.

2023. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
78%

#32:

26 éves házasság után kb 40 év körüli lehet a feleség. Lehet hormonális alapon libidócsökkenése ahogy halad a menopauza felé.

Lehet hogy alapból sosem volt egy lepedőakrobata, de ez csak egyre rosszabb lesz ahogy öregszik (jön a klimax).

Kivizsgálásnak csak akkor lenne értelme ha a feleséget is érdekelné hogy jobb legyen a szexuális életük, a férjének nem akarna rosszat, nem nézné tétlenül hogy a párja pszichésen is tönkremegy. De a nejét ez nem érdekli, mivel valószínűleg anyagilag már tényleg be van úgy biztosítva, hogy ha semmit sem tesz akkor is ül a tutiban (tudja hogy nem fognak tőle elválni).

2023. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
100%

De a férj sem akarná, hogy a nő menjen tönkre, nem? Én ezért mondom, hogy simán nem illettek szexuálisan soha össze.


Nekem mindkettő természetellenes: az is, ha a kérdező van kényszerítve kevesebb szexre, és az is, ha a felesége többre.

2023. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
90%

34:

Így igaz, ahogy írtam egyik fél sem erőltetheti rá az akaratát a másikra!

Csak így meg létjogosultságát veszti az egész házasság (mármint szexuális és pszichés téren). Ezért kellene valamit csinálni vagy elválni. Nagyon más út nincs.

2023. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 A kérdező kommentje:

30. Mert nappal van fény, és ő nappal dolgozik, mindennapos életet él, ilyenkor nála a szex kizárt. Fél 11 azért van, mert akkor már a gyerekek is alszanak.


Nőként szerintem sokkal egyszerűbb szexcentrikus férfit találni mint fordítva. Pl. nekem volt négy barátnőm a feleségem előtt, és egyiknél sem játszott az orál. Tehát nem az hogy ők nem csinálták nekem, de én se csinálhattam nekik. Itt még azt sem lehet mondani hogy én voltam a béna, mert az elején bármit lehet elvileg, a nők később jönnek rá hogy nem jó a férfi. Nálam nem ez volt, hanem az, hogy az elején már ki volt jelentve hogy nincs orál. Miért nem kerestem mást nőt? Mert akkor egy kisvárosban korlátozottak voltak a lehetőségek, akkor még nem volt sem net, sem mobil.

Most meg már nem látom értelmét hogy porba döntsük azt, amit elértünk.

Magam körül akik elváltak azok mind lecsúsztak, sosem találtak már rá sem a biztos kapcsolatra, sem a békére. Mellékesen meg elúszott a vagyon, 45-55 körül meg már a kutyának sem kellenek 1-2-3 gyerekkel, gyerektartással, albérlettel. Azért a szex annyit nem ér, hogy az ember eldobja azt, amiért 30 évig küzdött.


Értem és látom hogy ma már minden de minden a szex körül forog. Minden. Ma attól értékes egy nő vagy egy férfi hogy milyen az ágyban, miket vállal be. Oké! Azt is látom, hogy egy nőre 10-20 férfi pörögne rá. Én, mint egy 50-es férfi már régen nem képviselek semmiféle férfias sármot, a szexpiac 16-40 éves korig tarol. A tapasztalataim is nagyon rosszak, szóval egy egységnyi rosszból nem akarok tíz egységnyi rosszat csinálni.


Hidd el annak idején én is szerettem volna egy jlassz, bevállalós nőt találni, de ez nem jött össze. Azok a nők a helyi nagyágyúkkal futottak, az átlag lányoknak meg nem az análon meg a bőnyálas mélytorkon járt az esze.


Olvasva a kommenteket úgy döntöttem elengedem a témát, lezártam az egész szexuális életemet 54 évesen. Elválni nem fogok, félremenni nem fogok, az a szex meg ami néha van abból meg nem kérek.


Ami egy kicsit felháborít(?) az az, hogy gyakorlatilag a korosztályom szexmentes házas életet él, de itt a fórumon minden nő naponta 3X szexel. Most az itt lévők képviselnek egy szűk réteget, vagy a 90%-a hazudik.

A másik ami megmosolyogtat, a nők arra panaszkodnak hogy nincs otthon szex, én meg szinta az összes férfi ismerősömtől azt hallom, hogy a feleségek behúzták a kéziféket, van ahol már több éve nincs szex. Igazából bárhova megyek, mindenhol ez a baj, ez is hozzájárult ahhoz, hogy felejtős lenne a válás a szex miatt. Elválik egy nő aki nem szexel, majd én meg jöjjek vele össze, persze az is valami isteni csoda folytán. Azért maradjunk annyiban, hogy az a nő aki szereti a szexet, 2 percig sincs egyedül, szinte végtelen számú férfiból választhat. Hol jönnék én képbe egy ilyennél???

2023. márc. 6. 14:13
 37/104 anonim ***** válasza:
100%

46 éves nő vagyok. Elképzelni se tudom, milyen lehet a szex orál nélkül. Vica és versa is.

Ezt nem tartom egyenértékűnek a mélytorokkal. Nekem fura, hogy ilyen prűd nőid voltak. De ha te mondod, nyilván így volt.


Én még csak 1 éve élek házasságban, 4 éve ismerkedtünk meg a férjemmel, ő most 44. Mi nem voltunk restek új életet kezdeni (elválnunk nem kellett, mert mindkettőnknek csak élettársi kapcsolat volt korábban, amiből a gyerekeink születtek). Én 42 voltam, ő 40. ahogy írtad, egy férfinak 40-ig van "szexpiaci értéke". Nem hiszem, hogy ez az éveken múlik. Ahogy azon sem, hogy a férjem is albérletben élt egyedül, amikor megismerkedteünk - neten amúgy - én saját lakásban a fiammal. Most albérletben lakunk a 3-ból 2 gyerekünkkel a férjem szülővárosában, ideköltöztem a gyerekkel.


Mindegy, a lényeg az, hogy ha fontos a szex és akarsz még az élettől pár jó évet, akkor megoldod. Ha annyira nem fontos és eddig is elvoltál ezzel az alig-szex-szel sötétben a paplan alatt, akkor úgy fogsz tenni.


Milyen korú gyerekeitek vannak amúgy 26 év házasság után, akiktől csak éjjel lehet szexelni...?

Nekünk két tini él velünk. Hétközben 9-kor elköszönünk és becsukjuk az ajtót. Ők tv-znek, alszanak. Meg mi is. Vagy nem. Biztos nem világítok fél éjszaka, mikor dőlnek ki a gyerekek, hogy végre szexelhessünk. Ilyen alapon kb soha nem lennénk együtt.

2023. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
100%

#36:

"úgy döntöttem elengedem a témát, lezártam az egész szexuális életemet 54 évesen."


Kár hogy az emberi hormonrendszer nem úgy működik hogy "úgy döntöttem..."

Beszéld meg a hormonjaiddal is hogy te úgy döntöttél! :)

Jó is lenne ha hipp-hopp nem hajtana a tesztoszteron, mert te úgy döntöttél.

Ne olyan egyszerű ez kérdező. Ha ez így menne a pasik és nők is "úgy döntenének" hogy "lezárják a szexuális életüket" és akkor senki nem csalná meg a párját hanem beletörődnének abba ami van.

2023. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
100%

37 vagyok

Azt elfelejtettem írni, hogy egyikünknem sem (csak) a szex miatt ment tönkre a kapcsolata. Mindemellett örülök, hogy így alakult és nem maradtam a gyerekem apjával. Ez az egy életem van.

2023. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
83%

27-es vagyok.


Igen, ezért írtam, hogy a te korosztályodban a nők nem élhették meg ennyire nyíltan a szexualitásukat. Én 31 évesen is egy kezemen meg tudom számolni hány férfival feküdtem le. Abban igazad van, hogy a nőknek mindig akad partner. Én is csak akkor voltam egyedül amikor egyedül akartam lenni. Mindig akadt valaki, ha éppen nem gondolkodtam komolyba. A férjemmel is így kezdtük, csak aztán alakultak bennünk érzelmek is az első pár együttlét után. Nekünk most egy 8 hónapos babánk van, építkezés miatt egy szobában vagyunk, de heti 1-2 alkalommal ígyis együtt tudunk lenni. És egy kisbaba nem olyan,mint egy nagyobb gyerek, hogy beküldöd a szobába tvzni arra a fél órára. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Lehet az is, hogy a feleséged rohadtul nem kívánja, csak belemegy, hogy ne panaszkodj. Számomra is fura, hogy a szexben az orál az felejtős. Én szeretek a partneremmek örömet okozni, mert az valahol engem is boldoggá tesz, na meg izgat is szexuális értelemben. De én adni és kapni is szeretem. Sose volt probléma nekem, viszont találkoztam olyan pasival is, aki nyalni utált, viszont elvárta a szpást minden alkalommal. Ettől viszont nagyon ki tudok ábrándulni, pedig én az orált adni kifejezetten szeretem. Simán találhatnál bevállalós nőt a korosztályodban, de hát ugye a tiszta alsógatya, a megfőzött vacsora meg a tiszta lakás az csak fontosabb ezek szerint. Annyira azért nem is szr a szex így már, ugye? Majd, ha elég szr, akkor kilépsz belőle és kezdesz magaddal valamit. Nyugodtan sajnáld magadat, de így jobb nem lesz. Szeretőt/prostizást nem fogom neked javasolni alternatívaként, mert full gerinctelen dolog a nővel szemben, akármennyire is rossz vele a szex,nem érdemli meg, hogy megcsaljad.

2023. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!