Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
 51/104 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés bukkant fel bennem, hogy ha nincsen kedved szeretkezni a feleségeddel, akkor mért akarsz szeretkezni vele?:)
2023. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 A kérdező kommentje:

49. Bennem van egy jó nagy adag gátlás és kisebbrendűségi érzés. Gyerekkorom maradványa, állandó célpont voltam, mindig mindenhonnan kitúrtak, semmibe néztek. Fura, de ez a dolog adott egy óriási versenyszellemet, ezért tudtam elérni a céljaimat.

Ma már senki nem lát rajtam semmit, de belül azt érzem mint régen. Ha pl. egy nővel nem volt orál, akkor úgy gondoltam hogy naná, egy ilyen senkivel mint én még jóhogy nincs. Soha nem érvényesítettem az akaratom a nőkkel, ezt a komplexust nem tudom levetkőzni. Azt érzem hogy egy mega nagy nulla vagyok, minden férfi szebb, jobb, erősebb, férfiasabb.


A civil életben ennek az ellenkezője vagyok, kemény, dörzsölt, céltudatos, bárkit elhajtok a fenébe. A szexben viszont úgy gondolom hogy a legalja, a legrondább, értéktelen hulladék vagyok mint férfi. Ezzel nem tudok mit kezdeni.


A slusszpoén az, hogy csak bombázó barátnőim voltak. Mint a munkámban, itt is csak a tökéletes az elfogadható. A gyerekkori megalázásaimat azzal kompenzálom hogy mindent versenynek élek meg, és vagy legyőzöm a másikat, vagy ő aláz meg. Nem jó ez.

2023. márc. 7. 18:25
 53/104 anonim ***** válasza:
85%

49-es vagyok: nocsak , nocsak?! Úgy tűnik igazam volt.

Ha megfogadadod a tanácsom akkor olvasod és értsd jól! Játék az egész szex. Ne kötelességből érj az asszonyhoz. Ne is elvárj egy bizonyos történést, vagy ha igen, adj hangot neki! Beszélj előtte, közben, utána vagy valami. Hisz leírtad nem hülye, tehát érti is.

Nem mással kell próbálkozni, hogy a himbilimbid jó e vagy sem. Bakker! Ez adott. Nyámnyila vagy. Ennyi az egész. Nem mersz, mert befostál valami miatt a vele való szextől. Ez szánalmas nyökögés csak amit írsz ahelyett, hogy otthon adnád anyucinak azt amire szüksége van.

Lehet bunkó paraszt vagyok, de ez a nagy igazság.

2023. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon jó, mindig is az volt. Van nyilván előjátèk, orál, a pózokat is vàltogatjuk. Szoktunk nap közben egymásnak ilyen erotikus jellegű üzeneteket írni:), időnként játszunk kikötözéssel, szex közben elfenekel, ilyesmi:) ,de a kádban is szexelünk simán, ha ránk jön, együtt szoktunk fürdeni, ezek többsége szexxel végződik.

Hát, az óvszertől nekem is elmenne a kedvem.... Mi azt kb egyszer próbáltuk még az után, hogy összejöttünk, a férjem semmit nem érzett benne, és nekem is kényelmetlen, rossz érzés volt. Hamar elengedtük. Egyébként heti 4-5 alkalomról van szó. Meló, koránkelés, háztartás mellett ennyi megy:) 13 éve vagyunk együtt.

2023. márc. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
87%

#53:

Nekem meg nőként az a véleményem, hogy kihoztad a kérdezőt ebből az egészből egy "nyámnyila alaknak", de azt nem vetted figyelembe, hogy leírta a kérdező, hogy a felesége már NEM AKAR szexelni és ezt egy az egyben kijelentette.

Igen a szex egy közös játék amiben MINDKÉT FÉLNEK egyformán részt kell venni, MINDKETTŐNEK akarni kell.

Hány ezer férfi van az országban ahol a nőknek hormonális szempontból már nincs kedve szexelni. Vagy azért mert kis gyerekek vannak, vagy azért mert már közeledik a klimaxhoz. Ezekre a nőkre NEM lehet ráerőltetni a szexet.

Ha ők maguk nem akarják akkor csinálhat bármit az egyébként magára adó, igényes férjük, akkor sem fog történni semmi. Főleg ha a nő már a házasság előtt is beérte volna havi egy szexeléssel, csak azért vett erőt magán hogy elvegyék feleségül és gyereket tudjon szülni. Nagyon sok ilyen eset van.

De hülyeségnek tartom, egy egyébként potens férfit "nyámnyilának" nevezni, még akkor is ha a múltjában nem sikerült neki egy normális, a szexben is együttműködő partnert kifognia. Ő is csak beérte azzal ami jött, csak ne maradjon egyedül (legyenek gyerekei).

Azt sem hinném hogy a kérdező "befosott a szextől"!

Ha a nő évek óta elutasító akkor ő csinálhat bármit, lehet ő a környék Casanovája, akkor sem lesz jó a szexuális életük. Főleg hogy a nő csak sötétben paplan alatt, este 11-kor hajlandó kizárólag egy valamire.

Ezek után én nem tolnám a felelősséget csak és kizárólag a kérdezőre, mert a kedves felesége is vastagon benne van a történetben (ül az anyagi kényelemben).

Itt két barátról van szó akiknek semmi közük nincs szexuális értelemben egymáshoz!

Egyik befejezte a szexuális életét (feleség) ezt tiszteletben kellene tartani, a másiknál minden adott lenne egy jó szexuális életre de a MEGFELELŐ partnerrel aki akar is szexelni vele.

Ők meg erőltetik ezt a "barátok vagyunk, de szexeljünk havonta egyszer" rémséget. Pedig csak tudomásul kellene venni hogy nem illenek össze, még ha jól tudtak sok pénzt összelapátolni közösen, akkor sem.

Úgyhogy annyiban "nyámnyila" a kérdező, hogy még a házasság elején felismerhette volna hogy ezt nem kellene erőltetni, és kereshetett volna magának megfelelő nőt. De gondolom félt a magánytól meg hogy nem lesz családja úgyhogy nem szólt semmit. Mára meg már ez a helyzet pszichés problémákat okoz neki ami kihat a orgazmuskészségére is.

2023. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, míg sok mindenben egyet értek amiket itt leírtak, úgy látom egy valamit kihagytak a dologból. Mégpedig, hogy a férfi alapjáraton vizuális típus. Ez alatt azt értem, hogy LÁTNIUK kell a melleket, a szájat, a nő vagináját, akármit, ami az adott férfit felizgatja. És a feleséged pont ettől (is) von meg.


Ami még feltűnt nekem, hogy mindenki írja, hogy a feleségnek már "nem kell a szex, befejezte azon pályafutását", de akkor a drága feleség miért úgy áll a dologhoz, hogy "csináld meg kézzel nekem az orgazmust, aztán ahhoz kezdel amihez akarsz". Vagy az a pár orgazmus jól jön, aztán meg leszarom hogy mi kell a férjemnek/páromnak, akit elvileg szeretek és azt akarom, hogy jó legyen neki?


Nem a legjobb dolog, de ha akármilyen beszélgetéssel sem jutottatok előrébb, akkor ideje azokat az alkalmakat is felszámolni, amikor a feleség akar szexelni.


És kérdező, ami "bajod" van, szinte biztos, hogy fejben van, azt hogy pontosan mi gátol esetleg egy szexuálpszichológus segítségével érdemes felfedezni. Esetleg a feleségeddel együtt, hogy miért vannak nála is ezek a beidegződések. Bár az eddig leírtakból ő erre nem lenne hajlandó, de legalább neked "nyugtod" lehet, ha megtudod mitől állsz így a dologhoz.

2023. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
0%

53-as válaszolóként jelen.

Kedves 55-ös. Nincs igazad abban, hogy engem minősítesz. Egy. Kettő; nincs szó klimaxról hanem mint ahogy nem értetted úgy tűnik csak az 56-os hozzászoló, hogy van szexnek mondott valami, csak az nem elég annyira, hogy állna a bré'.

Effektíve, férfi hiba az ok. Nem képes a nőt írányítani amitől jó lenne. Igaz?

2023. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 A kérdező kommentje:

57. Mit irányítsak egy olyan nőn, aki leszögezi hogy a határok az ő hozzáállása? Tehát az lehet amit ő akar, semmi több. Sötét szoba, este, takaró alatt. Kifejtette már hogy ő nem lesz aktív, ő nem fogja mutogatni magát, és nem bízik a tablettákban. Ergo csak az óvszer marad, ami meg tudjuk milyen. Az oráltól elhányja magát, a kutya póz a női nemet alázza porrá, ha felül van megláthatom, a kád kicsi is világos van, a természet lágy ölén világos van és megláthatnak. Napközben munka van meg anya szerep, ebből nem tud kiesni. Egyébként meg menstruál vagy fáj a torka, vagy a feje, fáradt, nem esik jól neki. Minden egyéb extra vagy ötlet kizárt.


Ez nem egyedi dolog, a kollégáim zöme ugyanebben a cipőben jár.

2023. márc. 8. 16:58
 59/104 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele?
2023. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
24%
57 jelen. Nos most is csak a blabla. Magyarázol magyarázol, de inkább az a kellemetlen, hogy felizgati sem tudod. Mert ha menne nem lenne akadálya semmi normális dolognak. Ha felizgul rendesen valaki, nem csupán reszelni kell. Nemde? Na most vagy ferditesz vagy túlzol. Nem tudom, melyik fedi a valóságot, de száraz sunát nem tudnál kezelgetni. Márpedig eddig azt írtad, hogy max azt hagyja. Nem irod a valóságos dolgokat. Kérdem én,minek kérsz tanácsot ha másként írsz le valamit?
2023. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!