Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 A kérdező kommentje:
89. Mitől lenne troll kérdés?
2023. márc. 17. 16:34
 92/104 anonim ***** válasza:
63%
Annyira kamu a kérdés, hogy 23 éves kis egyetemista vagy aki unatkozik.
2023. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas 7-8 ev utan , de ha nem vagy hazas akkor is.
2023. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
30%
93-asnak igaza van. Unalmas, mert ha nem akar mind a két fél változtatni, betokosodik minden. Nem mással kell viszont a változtatosság hanem egymásra kell úgy tekinteni mint akit el kell varázsolni, csábítani. Akkor nem lenne tré. Ha sok ideje nem megy akkor meg egyszerűen hagyni mindent a maga útján és előbb-utóbb lesz valami belőle.
2023. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanolyan jó mint házasság előtt:). Persze ehhez olyan társ is kell akivel passzolnak a szexuális igényeitek.

Pl ha ilyen langyos fos jellegű szex van a pasival akkor szakítok, eleve nem is házasodnék vele össze. Ma már nem 1890 van, meg lehet ismerni egymást behatóbban házassagkötés előtt.

2023. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 A kérdező kommentje:
Akkor mivel 2023 van, a lényeg a fullos szex? Erre már lehet házasodni? Mert már mindenhol azt látom hogy a szexen kívül semmi sem számít,ha az van akkor okés minden, ha nem akkor meg értéktelen az ember.
2023. máj. 17. 08:26
 97/104 anonim ***** válasza:
100%

Csak a jó szexre nem lehet alapozni egy kapcsolatot/házasságot.

Fontos a szex, de nem a legfontosabb. Alapból mindenki öregszik, jönnek a hormonális átalakulások 40 körül, ha akarjuk ha nem. Férfiaknál gyakori a kapuzárási pánik, nőknél a klimax. A szex idősebb korban egyre kevesebb lesz, de akkor is tudni kell együtt élni a másikkal.

Akik csak a szexre alapoznak azok előbb utóbb nagyot fognak koppanni.

Sokkal fontosabb hogy két ember személyisége hogy passzol össze, és ha már összepasszol akkor ezt hogy tudják kamatoztatni a szexuális életükben.

Vagyis hiába van nekem egy jó barátom akivel közös a hobbink és jól megértjük egymást, ha szexuálisan nem vonzódunk egymáshoz akkor abból csak barátság lesz. A hasonló személyiségek + a szexuális vonzalom együtt kell hogy érvényesüljön.

2023. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 A kérdező kommentje:
Oké, de a szex akkor is felülír mindent, még akkor is ha borítékolható lesz a koppanás vagy a válás. Olyanról még nem hallottam, hogy azért lenne valaki mással, mert nagyon jó ember, céltudatos, lehet rá számítani stb. Olyanról viszont igen, hogy világi szélhámos, tróger, de van minden nap szex, így ez sokkal fontosabb mint az emberi tulajdonságok. Gyakorlatilag a házasságok zöme azért fut zátonyra, mert a nők szexcentrikus hozzáállása ekkor omlik össze, mert a szélhámos vagy bunkó férjük viselkedése már többet árt mint amennyit a szex ad. Viszont szerintem így is a 95% a szexre házasodik, nem az emberi partneri viszonyra, ez nagyon jól mutatja a válási statisztika!
2023. máj. 18. 20:38
 99/104 anonim ***** válasza:
100%

Igen a szex alatt felszabaduló boldogsághormonok és a kötődésért felelős oxitocin jelenléte miatt sokan azt hiszik hogy ez egy stabil kapcsolat lesz, mert a hormonok becsapósak (rózsaszín köd).

Ha valaki tartós hosszú házasságot akar akkor nem csak a szexre alapoz.

De az sem jó ha gyakorlatilag a legjobb barátod a társad, viszont nincs szexuális vonzalom csak az egyik félben. Akkor is hiába vagytok összhangban a napi feladatok ellátásában, ha az egyik fél nem akar szexelni a másik igen, akkor annak is válás lesz a vége.

Azok vannak együtt szex nélkül, akik vagy alapból aszexuálisak, vagy mindkét félnek alacsony volt a libidója és idővel egyszerre szűnt meg a vágy mindkét félben. Ők nagyszerűen tudnak akkor is együtt élni ha csak arra alapoznak hogy a másik "jó ember". Gond csak akkor van, ha a két fél igénye nagyban eltér egymástól.

2023. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 A kérdező kommentje:
Ebben vitatkoznék! Ha valaki csak dugni tud attól még teljesen életképtelen ember lehet. Egy életképtelennel meg házasságban élni hosszú távon kizárt. A szex meg az a dolog, amit az emberek nagyrésze a kispolcra rak, fontosabb annál a család menedzselése, a pénzügyek, a gyerek nevelése, a munkahely stb. Ha szétnézek magam körül, mármint a házasok között, szinte nincs olyan aki elégedett lenne a szexuális életével, lehet ez férfi vagy nő. Mégis 10-20-30 éve együtt vannak, vállalkozás, normális élet, normális család. Persze vannak akik simán elválnak a szex miatt, de a következő kapcsolatát is arra alapozza, aztán ott a csapda megint. Én meg merném kockáztatni hogy 10-ből 8 embernél nincs szinkronban a szex, az egyik fél elvileseli hogy vagy alig van szex, vagy szinte kényszerből kell csinálni. A jó szex elengedhetetlen lenne? Kétlem! A jó szex az jó dolog lenne, de hát az van ami. Főleg hogy az emberek változnak, megunják egymást, esik a szex minősége, mennyisége. Pont ezért van ma már az, hogy egy nőre 100 férfi jut, természetesen ebből 98 gyors és potya szexet akar(na). Ha otthon annyira jó lenne, akkor nem lenne ekkora kereslet a szexre. Szinte már mindent csak ez mozgat, pont erről szól a kérdésem is.
2023. máj. 20. 14:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!