Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 A kérdező kommentje:

9. A fene se akarna szeretőt tartani, a hátam közepére sem kívánom az egész helyzetet. Nekem elég lenne egy alkalom is, a lényeg az, hogy megtudjam működöm-e még rendesen. Gyakorlatilag egy éve nincs orgazmusom. Ha arra célzol hogy félre akarok-e menni, akkor azt mondom hogy nem.


10. Ez így igaz! Nekem vágyam még csak-csak lenne, de estére ez el is múlik, a "szex" meg csak egy gépies, érzéketlen valami. Az érzéketlen értsd úgy hogy semmi fizikális ingert nem érzek, de agyban sem történik semmi. Azzal még el is lennék, de normális az hogy nem érzek semmit? Szóval olyan ez, mintha a csipődet előre-hátra mozgatnád mint egy bemelegítésnél, de az ég világon semmit sem érzel ott lent. Pont ez az a dolog ami aggaszt! Betegség? Vagy mi?

2023. márc. 5. 23:44
 12/104 anonim ***** válasza:
100%
Előbb be kellett volna fejezni, ha ennyire nem illetek össze. Konkrétan elpazaroltad az életed.
2023. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jön ide?
2023. márc. 5. 23:50
 14/104 anonim ***** válasza:
100%
Hogy most még van esélyed valakivel elkezdeni kapcsolatot. Ezt lezárni, és újrakezdeni.
2023. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem elég lenne egy alkalom is, a lényeg az, hogy megtudjam működöm-e még rendesen. Gyakorlatilag egy éve nincs orgazmusom."


Maszturbálással se?

2023. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 A kérdező kommentje:
Nem ez a problémám. Az, hogy kétséges a működésem az ágyban, és ez baromira zavar!
2023. márc. 5. 23:53
 17/104 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként hogy lehet nem elmenni?

Akkor legalább atérzed hogy a nőknek milyen mindig orgazmus nélkül szexelni

2023. márc. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
87%
Tudtad kit vettel el, 26 ev utan meg hat na.. szerintem elsonek lelkileg kellene ujra kozelebb kerulni.. elmenni valahova randizgatni, vagy valami program amit mind ketten elveztek, aztan ha ezek jol alakulnak akkor lehet vissza ter a szexualitas is.
2023. márc. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
29%

Kérdés, szextől eltekintve mennyire jó a házasságotok?

Amennyiben ettől eltekintve rendben van, meg kellene ezt beszélni.

Vagy a másik (nekem bevált) alternatíva, hogy tedd féltékennyé, de úgy, hogy ne csald meg. Törekedni fog, hogy legyen olyan, vagy jobb mint az akivel "megcsalnád".

2023. márc. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
100%

#19 ne haragudj, de ennél rosszabb tanácsot adni...

Az is lehet,hogy ha ezt csinálná a kérdező, a felesége teljesen elzárkózna. Mindenki más, mindenki máshogy reagálna egy ilyen helyzetre.


Kérdésre válasz:

Beszéltetek a feleségeddel a szexről mostanság? Hogy mi lehet a probléma,miért nem kívánja? Biztos nem a hálószobában kell keresni a probléma gyökerét, ez már csak egy tünet.

2023. márc. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!