Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseid házasságába nem látsz bele!

Az egy dolog hogy mit vetítenek kifelé!

A nagy többség tényleg ritkán szexel, és felülírja a szexet a pénzügyi összefonódás. Sokkal több érdekük fűződik ahhoz, hogy ne dobják szét a vagyont ha nincs (vagy kevés) szex, így inkább szenvednek a kapcsolatban. Legalábbis az a fél akinek igénye lenne a szexre. De kifelé a társadalom felé azt vetítik, hogy jól élnek, befelé sokszor szenvednek. És közben lehet, hogy jó is a házasság ha az együttműködést, közös gyereknevelést nézed.

Ha egyiknek sem olyan fontos a szex, mint a közös vagyon, és az hogy két fizetésből könnyebb megélni, akkor tényleg "jónak" nevezhető a házasság. Közben egyre többen vannak akik szeretőt tartanak, vagy alkalmilag szexelnek másokkal. De ezt senki nem veri nagy dobra, kifelé nem látsz ebből semmit. Akiknek fontos a szex, és nem akarnak szeretőt tartani, azok válnak el (persze válni nem csak a szex hiánya miatt lehet).

Egyre nehezebb lesz egyedül élni pénzügyi, lakhatási értelemben. Így egyre többen maradnak érdekből párkapcsolatban/házasságban, még ha az sz@r is, akkor is. Vannak emberek akik bármit el tudnak viselni, csak ne kelljen kimozdulniuk a megszokott komfortzónájukból....

Ezért nem is érdemes mások házasságához hasonlítani a tiédet. Amúgy is színház az egész világ.

2023. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 A kérdező kommentje:
Hát ez az! A válás után meg megint mit keres az ember? A kimaradt szexet, aztán összejön egy olyannal aki ugyancsak azt keresi, majd 3 év múlva rájön hogy ugyanolyan élhetetlen az új partner is. Aztán nmegint válás, de már 50 éves, az anyagi dolgait apró pénzre váltotta... Azért egy válás után igen ritka az, aki aztán megtalálta az igazit. Itt már duplán beleképzelik az újba a tökéletest, mert már az anyagiak is bejátszanak. Csak hát már mindkét félnek gyerekei vannak, ami egy újabb probléma forrás. Nekem is jó lenne heti 3-4 szex, ehelyett van havi 2. Váljak el? Minek? Mire? Dobjam el azt amit elértem? Egy válás egy leégés minden téren. Már nem vagyok 20 éves, nincs már szexuális vonzerőm, az elváltak fele majdhogynem asszexuális. Azért váljak el hogy talál, talán lehetséges lenne valami extrém nagy szerencse folytán hogy lenne heti 3-4 szex? Én azt mondom hogy a szex nem hogy egy válást nem ér, de még egy nagy veszekedést sem. Ha nincs szex akkor nincs. Helyette van minden más, amiről mások csak álmodoznak. Azért az már elég durva dolog lenne, ha egy embernek mindenből a legjobb adatik meg. Még akkor is más lenne, ha 100 emberből 6-8 nem szeretné a szexet. Sajnos ez a szám 50-50%. Nagyjából az van, hogy akivel összejöttél, 50% hogy nem fog rajongani a szexért, és nem azért mert ez rajtad fog múlni. Szimplán nem érdekli olyan mértékben hogy élvezné vagy rajta lenne a dolgon. Pl. a kollégáim mondhatni teljes egésze szinte szexmentes házasságban él. Ők hiába akarják, hiába tesznek meg mindent, a párjukat egyáltalán nem érdekli, nekik teher az egész. Nem azért mert a kollégáim lusták, bunkók, igénytelenek, nem segítenek. Szimplán nem és kész. Nem járnak szeretőhöz, amolyan aggastyán befásult életet élnek, hobbiznak, elvannak. Természetesen mind házas, gyerekeik vannak. Pl. nekik is mi lenne abban a jó ha elválnának? Sokkal több férfi akarna szexet mint nő. Tehát az ő feleségeik is kikerülnének a társkereső piacra, majd egy elvált férj aki szexet keres összefut vle, és ugyanott tart, mint a válása előtt. A házasságok zömében a nő adja be a kulcsot, a nők részéről marad el a szex, ezért is vannak tömve a társkeresők házas férfiakkal akik szeretőt keresnek. 40 felett meg ez a szám bőven 80% felett van. Eyg szexéhes nő napont 100 különböző férfival is lehet, addig egy szexet kereső férfira 0.01 nő jut. Itt meg ugye azok a férfiak érvényesülnek akik vonzó külsejűek. A szex miatt ezért elválni egy férfinek? Ugyan már! Most legalább meg van a családja, a biztonság szex nélkül. Akkor meg minden úszik, meg szex ugyanúgy nincs. Ezért jár annyi férfi a zavarosban. Én meg is értem őket. Ha fordított lenne a felállás, a férfiak zöme már elvált volna!
2023. máj. 20. 14:47
 103/104 anonim ***** válasza:
75%

Ez valami önnyugtatás a részedről? :D

Kevésnek találod a szexet, vagy ha az eredeti kérdésedet nézem akkor sz@rnak, de ezzel nyugtatod magad amit leírtál?

Szerintem senki nem mondta, hogy kötelező elválni. Csak van az a pszichés állapot, amikor valaki már annyira mérgezőnek érzi a házasságát, hogy jobban jár mentális értelemben ha elválik.

Azt mindenki saját maga érzi, hogy neki a vagyon összetartása a fontosabb és lemond a szexről (ha amúgy a másik félnek nincs igénye rá), vagy nem bírja szex nélkül és keres más partnert. Azért azt sem lehet egyértelműen kijelenteni hogy rosszabb lesz a válás után. Mert elég sokan vannak akiknek bejött a második házasságuk (vagy élettársi kapcsolatuk).

2023. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 A kérdező kommentje:

Nem nyugtatom magam, csak leírtam mit látok, hallok, tapasztalok. Én is voltam olyan szinten hogy szeretőt akartam találni, ismerkedtem is, de sosem jutott el a dolog a tettekig. Mindig arra jöttem rá, hogy a szex nem ér annyit, sőt, igazából semennyit sem. Jó lenne ha lenne, de ilyen áron inkább nem. Mivel nem voltam sosem a nők kedvence, így ez a képlet nekem elég volt ahhoz, hogy elfogadjam a helyzetemet. A házasság nagyon nem garancia semmire, a szexre meg majdhogynem inkább arra garancia hogy alább hagy majd eltűnik. Persze vannak nők is akik arra panaszkodnak hogy nincs otthon meg, de ők is inkább csak beszélnek róla, ők sem lépik meg hogy szeretőt keressenek. Nagyjából a gyk ilyen típusú női felhasználóival teljesen jól el lehet beszélgetni 1-2 hónapig is a témáról, össze lehet velük haverkodni, elmondják az összes szexuális vágyaikat, meg hogy mi a baj otthon, meg a legjobb lelki barátjuknak fogadnak, meg fantáziálgatnak hogy mi lenne ha... de gyakorlatba egy sem meri átültetni. Házas feleségekről beszélek, nem 20 éves kislányokról. Szóval 40 felett már inkább a fantázia világban élik ki a vágyaikat.


Az meg hogy itt a gyk-n minden nő heti 5-10X szexel 40 felett a férjével 20 év házasság után is, az meg gyakorlatilag nevetséges. Én is állíthatnék ilyeneket ismeretlenül! :)

2023. máj. 20. 23:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!