Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
100%

Itt nemcsak az orál hiánya fura, hanem az is, hogy csak tök sötétben, paplan alatt lehet.

Az micsoda...??

2023. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem furább, mint a mélytorok. 33 vagyok, nem nyomott el soha senki, de a szopás olyan idegen tőlem, mint a gondolat, hogy egy thai börtönbe kerülhetek.
2023. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amúgy mindig azt fogod hallani, aki panaszkodik, nem azt, aki csendben van. Én pl. nem hiszem el, hogy 26 évet éltél orál nélkül, mert nekem ez lenne az álmom, sötétben sokkal jobban rá tudnék hangolódni a dologra, mintha tesiórát tartanánk, és konkrétan nem hiszem el, hogy létezel.
2023. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
67%
Hú hallod ez aztán komoly feleség. Ez apáca is jobb szexuális teljesítményt nyújtana. Csald meg vagy hagyd ott ezt a nőt.
2023. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam vegig az osszes megjegyzesed, de mar a kerdesedre a valasz a feleseged csoppet sem kivan.

Mintha magamrol olvastam.volna par evvel ezelottrol. Csak tul akartam lenni rajta, aztan hagyjon beken.

Nalam tudom mik voltak az okok, igy ebbol kiindulva irok kerdeseket, hatha neked/nektek meg segithet:

Mennyirw vagy apolt? (cigizel, kavezol, iszol = szanhigiened milyen?, hajad mosod e rendszeresen?, zuhanyzol-e .inden nap? adsz e magadra otthon?

Adsz e a ruhazkodasodra? miben maszkalsz odahaza (lukas zokni, kinyult polo, maxinaci?)

Jarsz-e futni, gyalogolni, edzeni?

Ha hazaersz hogy udvozlod a feleseged, beszelgetsz-e vele, meswlsz-e neki? Megkerdezed neki .ilyen napja volt?

Oadmesz-e hozza es mondod e-fu faradt vagyok de gondoltam rwszt vennek a hazi.unkaba es megcsinalom ezt vagy azt vagy mondd mi mrdt meg mara es en azt elvegzem.

Hetvegen van e valami olyn lrogram, ami nem a rutin, hanem spontan elhivod setalni vagy egy kavera?

.ikor mentetwk jtoljara randira (mozi, szi haz mikozben ha van gyedek arra vigyaz valaki, akit te szervezel le)

Van-e valami gondja a felesegednek (beteg csldbn, munkahwlyi stressz, depresszio?)

Van e felesgednek enideje? (el tud e menni egyedul baratnozni, tavolo rokont latogatni, edzeni, csak beulni egy sutire valhova, vagy eg? kad vizbe zenet hallgatni?


Egy ido utan nor.alis ha nem kivanod a masikat annyira vagy mwgunod, ehhez hazasnak se kell lenni, de ha egy no mar csak ott tart, hogy na huzz gumit, dugjunk az hat azzal vala.i nagyon sulyosat kellett tegyel...vagy nagyon mga alatt van.

Egy nonek mindig kell rahangolodas a szexre, anyakwnt es hazi cseleskent vagy ha meg emelett dolgozik is es meg nyomasztja mas gond is kb lehetetlen. Bar ha ilyenkor a ferj baromi szexi es ferfias es elkezdi a not kiszolgalni pihenesre bizttni es azt biztositani is neki akkor eselyes, hogy a no kedvet kap ujra a szexhez. Vagy ha sikerhl otthonrol elpaterolni a gyerekeket.

Viszont ha mar itt tart a kapcsolat szex resze akkor ne vard hogy peldaul elso alkalommal mikor elviszed szi hazba es hazaertek ejfelre akkor halasan szexeljen veled mert vegrw romantikaztatok, mert akkor lehet csak frusztraltabb lesz es te meg csalodni fogsz.


Sok pasi nem.erti a felesege miert nem lelkes a szex irant...pedig nem tul bonyolult, csak amkt elvarna o azt vatja el a parja is. Ha meg a hazi.unka es a gyerekek 51%-ban vagy nagyobb ranybn a felesegen vannak akkor kb olyan mintha egy egesz napos komuves munka utan akarna a ferfitol is tantraszexwt a felesege😁

2023. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 A kérdező kommentje:

45. Akkor írom:

meg van az összes fogam, naponta borotválkozom a munkám miatt, nem dohányzom, nem kávézom, naponta zuhanyzom. A ruháimról annyit, hogy minden alkalomra van kb. 3 szett, az Alpha Industries-től a Hugo Boss-ig. A testem kb. olyan mint 25 évesen, lapos izmos has, 182cm vagyok. Ha csak tehetem gyalog járok, a lépcsőzés meg sem kottyan. Én 10/8X úgy várom a feleségem, hogy vacsorát teszek elé, tartalmasan beszélgetünk, megérintem, dicsérem, meghallgatom. A témáink full spektrumban dőlnek, nem csak a "ma milyen napod volt" sablon 2 perc.


Házi munka: inkább azt könnyebb lenne felsorolni mit nem csinálok: a vasalást, ezen kívül az ég világon mindent. Ő nem szereti a spontán dolgokat, vezetni sem szeret, kizárólag egy dologra tud koncentrálni. Az egész élete előre meg van tervezve minden ponton. A közös programok csak a gyerekekkel jók neki, a páros buli nem működik.


Nincs baja, nem beteg, viszont nem tud lazítani, nem iszik alkoholt, nem bulis.


Van énideje, naponta 1-2 óra, tanfolyamot is végez hobbiból. A kád víz is meg van neki.


Aki ismer minket vagy engem, az irigykedik rá. Emellett az egzisztenciális biztonságunk is bőven megvan, nem is kicsit. Semmiben nincs korlátozva, sokszor én mondom neki hogy menjen és vásároljon magának valamit.


Jó, oké minden nap odajön hogy vakarásszam meg, aztán a kezem elkalandozik, de nincs ellenére. Ha elmegyünk egymás mellett én mindig kihasználom az alkalmat hogy hozzá érjek. Ő annyira nem.


165/54 42 évesen, úgyhogy panaszra semmi oka, sőőőőt. Az ügyfelei hetente hívnák el kávézni, próbálkoznak. Szerintem az a baja, hogy túlságosan komoly. Bármit rá lehet bízni, az tökéletes lesz, amennyiben csak azzal foglalkozhat. A szex is ilyen nála: most szexelek. Pont. Most hanyatt fekszem. Pont.

2023. márc. 7. 00:11
 47/104 anonim ***** válasza:

8: " Nálam most ez az orgazmusprobléma odáig fajult, hogy vagy fizetek a szexért, vagy szeretőt keresek hogy megtudjam velem van-e a baj.2

Ezt egy szexológustól is meg tudod tudni.

2023. márc. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
80%
Különben sok nő nem szereti a férjét szexuálisan, csak maga sincsen tisztában ezzel.
2023. márc. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a saját kapcsolatomról olvastam volna. Nagyon dúrva. Bár nálunk nincs éjjel és nem misszonárius póz, de évek óta egy alkalmatlan selejtnek érzem magam mert a férjem nem tud elélvezni ami miatt hozzám sem nyúl inkább vagy csak az oráltól megy neki, de az is furán.

Így olvasva az a válaszom, hogy szerintem ott a férfinél az agyban vannak gátak, bajok. Nagyon is sok. Kimondatlan dolgok amik miatt nem megy neki. A nőbe is gátakakat teremtett ez által. Ezek a problémák vannak nálunk is. Hogy lesz e teljesség újra ez mind a két félen múlik. Egyikünk sem lép. Én nem merek és a férjem nem tartja fontosnak szerintem már.

Ne tégy így! Valamit rosszul csinálsz akkor amikor ott van a pillanat.

A szex egy játék. Bármikor lehet benne incselkedni csak elő kell rukkolni vele. Nem kötelességnek érezni hanem úgy haladni vele, hogy mind a két fél azt kapja amit szeretne. Empátia, intuició együtt.

2023. márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
90%

Van egy ismerősöm ahol ugyanez volt a helyzet. Ott sem akart a nő szexelni, pedig a pasi sem hanyagolta el magát, jó anyagi körülmények között éltek, egyikükön sem volt különösebben nagy teher semmilyen szempontból.

Ők is leültek többször megbeszélni, próbáltak változtatni, de a végén a nő kijelentette, hogy hagyja békén a férje a szexel. Ott akkor a férfi meg úgy döntött hogy keres egy állandó barátnőt (szeretőt) és ezt el is mondta nyíltan a feleségének. Persze a csaj akkor azt mondta hogy nyugodtan, csak őt hagyja békén. De amint elkezdett a pasas ismerkedni, látszott hogy üzeneteket ír, többször elment otthonról, boldog volt és mosolygós, onnantól a felesége féltékeny lett és újra közeledett szexuálisan a férjéhez.

Egy ideig jó volt minden, de a csajnak valószínűleg nagy erőfeszítésébe került ezt megtenni, mert nem bírta sokáig, újra elmaradoztak az együttlétek. Hiába próbálta a nő, egyszerűen képtelen volt ezt huzamosabb ideig fenntartani. A végén békésen elváltak egymástól.

Egyik sem volt hibás, egyszerűen nem illettek össze szexuális téren, ami fontos egy kapcsolatban. Egyik sem akarta a másikra rákényszeríteni az akaratát, pedig próbáltak a másik kedvéért megváltozni, de huzamosabb ideig nem ment.

2023. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!