Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 A kérdező kommentje:

Értem, a kettőnk közötti dolog az egy másik kérdés.

Ami érdekelne az az, hogy más férfinak is szüksége van-e előjátékra, izgatásra ahhoz hogy elmenjen? A másik része meg az, hogy technikailag ezt megkapja-e.

Aztán létezik-e olyan, hogy egy férfi elveszti az orgazmus képességét? Van valaki itt aki ezzel küzd?


Tehát nekem nem szerető kell, hanem egy olyan nő, aki érti a dolgát, és egy alkalommal le is tudnám az egészet. Muszáj megtudnom. Ha létezne vmi robot, az is jó lenne, nálam nem érzelmi a kérdés, hanem egészségügyi. A neten sem találok hasonló problémával foglalkozó oldalt, ott csak a nöi orgazmus a téma.


Egy éve ez van, egészségesnek érzem magam, nem vagyok impotens, van vágyam, csak semmit sem érzek. Olyan mint amikor eszel és nem érzel ízeket és sosem laknál jól. Ez a dolog már mentálisan is kezd megviselni, és ez aggasztó!

2023. márc. 6. 08:39
 22/104 anonim ***** válasza:
100%

De nem érted, hogy mindkettőtök esetében a szexuális probléma nem a hálószobában kezdődik, hanem valószínűleg a házasságotok alapjaival van probléma?


Van egyáltalán őszinte kommunikáció köztetek? Biztos nálad is fejben vannak gátló tényezők, ezért nem megy.


Le kell ülni, komolyan és őszintén beszélgetnetek egymással. Ameddig a hálószobán kívül nem oldódnak fel/meg a dolgaitok, addig szexben sem fog.


Akár párterápia, szexuálpszichológus is segíthet, ha nehezen nyíltok meg egymásnak.

2023. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 A kérdező kommentje:

A kettőnk kapcsolata jó, kommunikálunk, nincs sehol sem ellentét. Teljesen egyformán gondolkodunk mindenben. Naponta 2-3 órát beszélgetünk tartalmasan. Tehát semmi klasszikus problémánk nincs. Van humor, nevetés, érzelem. Azt érzem hogy már neki is ciki a szex, mert kellemetlen amikor abbahagyom, mivel semmit sem érzek, sehova sem jutok. Menet közben már tudom hogy megint gáz van, ez nem természetes.


Inkább az szokott lenni, hogy a férfiak szét élvezik magukat, a nők meg nem. Én meg úgy érzem magam mint egy nyomorék, aki akkora nulla hogy még eldurranni is képtelen. Tehát a világ legalapabb dolgára is képtelen vagyok! Semmit sem érzek fizikálisan, mintha egy műf*sz lenne az igazi helyén. Feláll, érzem a vágyat, de ennyi. Borzasztóan ideges vagyok már, mindenhol a nőket nézem, az összeset megdugnám, de csak azért hogy kiderüljön az igazság! Csak félek hogy velük is ugyanaz lenne a helyzet. Innen a gyk-ról konkrétan lett is volna egy nő aki szeretőt keresett, de lélekben meg nem tudtam félremenni, így nem lett semmi a dologból. Tehát az van, higy a feleségemmel emberileg jól vagyunk, szex közben fizikálisan az ég világon semmit sem érzek, a farkam feláll, van vágy, kellene más nő hogy megtudjam hogy mi a helyzet, de ezt nem tudom megtenni. A neten sehol sem találok sem orvost, sem fórumot ahol ezzel foglalkoznának. Ez nem impotencia, nem vágyhiány. Áll a farkad, de bármit csinálsz, a közelébe sem jutsz az orgazmusnak. Na ez mi?

2023. márc. 6. 09:07
 24/104 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim 28 év után váltak el, szóval az, hogy 26 éve együtt vagytok nem jelent semmit.

Ha nyitott házasságot akarsz, akkor mondd mez neki azt is.

2023. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 A kérdező kommentje:
🥴🥴🥴 Nem akarom újból leírni! Nem a házasságommal van a bajom! Egy férfi ha egérlyukba is tolja a farkát, eldurran.
2023. márc. 6. 09:32
 26/104 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszoltál, hogy maszturbálással sem tudsz elélvezni? Nem kell nő, elég a kezed, hogy kiderítsd.
2023. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
100%

Az a te bajod szerintem, hogy a 26 év alatt meguntad őt mindenhogyan. Nem találod őt szexuálisan vonzónak, ezért nem is mozgatja meg a férfiúi fantáziádat. Végül is 26 éve sötétben dugtok, se orál, se szexjátékok se semmi. Ez nekem nőként is igen silány. Fiatalabb vagyok, mint ti (31 éves vagyok), a férjemmel se vagyok még együtt 26 éve, és olyan világban nőttem fel, ahol tízenévesen ömlött rám a szexualitás. Megtaláltam azt a partnert, aki hasonlóan izgalmasan akarja megélni, ahogyan én. Nálunk minden alkalommal van bevetve 1-1 játék. Nem a férjemet pótolja, hanem az én orgazmusaimat teszi intenzívebbé. Legyen ez egy vibrátor, anál dugó vagy bármi. Az idősebb korosztályhoz tartoztok. A ti időtökben a nőknek prűdeknek, konzervatívaknak kellett lenniük. A feleséged ezt a prűdséget sajnos nem tudja levetkőzni, ezért nem hajlandó arra, hogy csak egy vibrátor is része legyen az együttléteknek. Ezt a lámpás dolgot sose értettem, mert nekem egyszerűen muszáj látnom a másikat aktus közben. Tükrünk is van az ágynál pont e célból. Ennek is sokszor ahhoz van köze, hogy a nő nincs megelégedve a testével, szégyelli azt.


Valóban sokrétű a probléma, én is arra gyanakszom, hogy valahol a házasság alapjaiban lehet gond, így nem fizikálisan, hanem lélekben nem funkcionálsz. Kereshetsz valakit a rosszlányokról, aki lesz.p, elélvezel, de az asszonnyal ugyanúgy nem fog menni. Az orgazmus agyban dől el. Én, ha az elején ennyire nem passzoltam valakivel szexuálisan, nem maradtam vele. És hidd el, volt több pasi, akit hidegen hagyott a bőnyálas sz.pás vagy egy aktív izgalmas szex, és az a fajta reszelgetés jött be neki, amit a feleséged preferál. Kukáztam is ezeket a pasikat, mert nekem fontos az, hogy kielégült, változatos szexuális életem legyen. Na akkor találtam meg a férjemet, aki nem csak partner az újításokban, de nagyon sok élvezetes dolgot megmutatott nekem. Viszont te elpazaroltál 26 évet az életedből, ahelyett, hogy kerestél volna magad mellé egy olyan nőt, aki hasonló igényekkel rendelkezik, mint te magad. Én a helyedben nem maradnék vele.

2023. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
100%
#27 👍👍
2023. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 anonim ***** válasza:
93%

Aki simán csak nem akarja, az sztem nem prűd, csak nem akarja. Bár nem tudom a fogalmakat. Pirulás nélkül beszélek a szexről, semmi bajom mások szexualitásával, nem nézek le semmit a szexben, amibe kettő vagy több fél beleegyezik, de szopni nem szeretek.


Az a baj, hogy pont a mindenhonnan ömlő szex miatt minden tudományos háttér nélkül felállítottunk magunknak egy "normális" szexmércét, és aki eltér, az biztos megcsal, trauma érte, mindent belemagyarázunk, csak azt nem, hogy nincsenek általános vágyak.


Ennek a kapcsolatnak az elején kampec volt, ha az egészet nézzük, és ahhoz hozzátartozik a szexben (mennyiségben, minőségben) való egyezés.

2023. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem szex, ez nagyon gáz.

Nőként én azt gondolom, a feleséged egyáltalán azért megy bele bármilyen aktusba, mert valahol testileg neki is szüksége van nagy néha kielégülésre, de ennyi. Egy élő maszturbátor vagy neki.

Jól értem, hogy sötétben fekve kézzel kielégíted - ahogy írtad, hogy fél órát dolgozol rajta, majd húzz gumit, kezdd el dugni...? IZgalmasan hangzik. Ja nem. Ez nem szex


Amúgy miért kell ráadásul mindennek este fél 11 zajlania? Miért nem lehet napközben? Reggel? Vagy legalább kora este?


Feleséged elégedett a nemi életetekkel?

2023. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!