Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
 71/104 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 63-as!

A 61-es választ az engem megelőző, 60-as hozzászólásra írtam, aki azt feszegette, hogy a nőt biztos nem izgatja fel, azért nem akar vele szexelni. Amúgy magam is nő vagyok.

2023. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim ***** válasza:
0%

71-esnek írnám 60-as hozzászólóként.

Azt akarod írni, mondani, gondolni, hogy ha kézzel izgat egy pasas akkor az smafu. Igaz? Gratulálok! Nagyon okosnak tetszik lenni. 🤭 Azért rötyögök ezen mert ugye ez nem így van mert ha jól csinálják akár azt ha már más nem megy akkor jó tud lenni. ;) Biztos egy debil vagyok ezért a gondolatért. Köszönöm a fikázásod amúgy ,de úgy gondolom nem nekem kellene pötyögnöd. Nem sértődök meg érte, de full hülyeségnek tartom a gondolatmeneted ezért. A pasasnak segíts ha bírsz! ;)

2023. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
79%

61-es és 71-es vagyok. Kérlek olvasd újra amiket írtam. Azt is, hgoy az előttem szóló 60-asra reagáltam, aki szerint a nő ha kézzel van fél órát izgatva a paplan alatt, az nem minősül izgatásnak.

Hátha harmadjára olvasva érted, amit írok. Nem mintha lenne jelentősége.


A hapsi helyében én már kva rég elváltam volna.

2023. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 A kérdező kommentje:

Igen, én is nagyon bölcs tudok lenni más dolgában. Elhiszem hogy egy válás, új kapcsolat, szakítás, szexkapcsolat stb., egyesek él smafu, ma vele, holnap mással. Aztán vannak emberek akiknél ez nem így működik.


Vannak akik szentül meg vannak győződve önmaguk isten szerepéről, úgy gondolják hogy szuperül néznek ki, szuperek az ágyban, szuper a viselkedésük, mindenki álljon vigyázba előttük.


Erre én azt mondom, minél többet tudsz a világról, annál sebezhetőbbnek, annál esendőbbnek, butábbnak, csúnyábbnak, értéktelenebbnek érzed magad.


Honnan tudjam hogy a sötét szobára miért van szükség? Lehet hogy engem nem akar látni? Ez is sanszos. Pl. én sosem választanám önmagam, mármint ha egy nő lennék.


A világon már a csapból is a tökéletes test, a tökéletes arc, a tökéletes élet, a tökéletes nő, a férfi folyik. Hát én ezekhez képest a fasorban sem vagyok! Mert ha az egyik megvan, miért nincs meg a többi? Férfias áll, férfias mellkas, váll, karok, fenék, combok, vádli, igéző szexi nézés. Majd az ehhez tartozó férfias viselkedés, a méretes, címlapra való hibátlan farok. A kifogyhatatlan anyagi háttér. Na és mindezt 50 éven keresztül.

Maradjon meg a férfias dominancia, a szex Isten szerep, a brutális oltalmazó, a fizikai fölény mindenki felett, a verbális, mentális, szellemi uralkodás a környezet felett.


A hibázás lehetősége kizárva, minden másodpercben hozni kell a tökéletes formát!

Ezek után minek váljak el? A tökéletességen kívül más nem létezik, én meg ezt a szintet semmiben sem hozom. Se testileg, se belsőleg.


Újabb pofonért álljak be a sorba?

Elég energiám megy el az életben a folyamatos küzdelmekre másokkal, én inkább a magánéletit elengedem.

2023. márc. 9. 18:23
 75/104 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pl. egy nővel nem volt orál, akkor úgy gondoltam hogy naná, egy ilyen senkivel mint én még jóhogy nincs."

Itt több dolgot helyre kell tenni:

1. A szex és szerelem NEM teljesítményterület.

2. A szex és szerelem nem FIZETSÉG valamiért.

Ha nem elég fejben és olvasmányok által, akkor segítséget kell kérni ehhez.

2023. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 anonim ***** válasza:
100%
58: Kinek jut eszébe kollegákkal megbeszélni ezt? Jesszus!
2023. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, írtad, hogy lámpa sem lehet. Nem tudom, hogy milyen a készlet ott nálatok, de egész pici éjjeli lámpa sem világíthatna kezdetnek? Kreatívabb kézi, stb. munka ami másfajta izgalmiállapotot teremt? Valahogy elő kéne rukkolni olyan fantáziával amitől megőrül a feleség. Légy bátrabb! Ő a fontos neked hisz mindenki mástól félnél. Akkor légy kérlek egy kicsit ötletesebb mindenben amit enged az asszony! Légy boldog mert az akarsz lenni! Nem mástól leszel az hanem magad teremted meg.
2023. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 anonim ***** válasza:
100%

#74:

Nem igazán értem hogy mit szeretnél?

Leírták többen is hogy el lehet válni, úgy lenne a tisztességes.

A feleséged se lenne szexre "kényszerítve" (még havonta egyszer sem kellene megerőltetnie magát), és te is tuti hogy találnál magadhoz illő nőt, csak lusta vagy tenni érte, inkább "leértékeled" magad, mert ez jól jön kifogásnak, hogy ne kelljen kimozdulnod a megszokott komfortzónádból.

Inkább a kényelmes megszokott meleg f*st választod, nem akarsz válni, akkor nem maradt más csak azt tudták válaszolni neked hogy tedd nyitottá a házasságodat, keress egy állandó szeretőt (nem prostit).

Nagyon más választás nem marad csak ezek.

Mit lehetne még tanácsolni???

Maximum ülsz továbbra is ebben a vágy- és lélekölő helyzetben, a végén már nem fogsz fizikailag sem férfiként funkcionálni, és járhatsz pszichológushoz.

Ha neked ez így jó, akkor nincs értelme kérdést kiírni a helyzetedről, ugyanis a nejed több mint 40 éve ilyen, nem fog a büdös életben megváltozni, neki ilyen a személyisége. Ráerőltetni dolgokat meg nem lehet. Ha 50 éves lesz, klimaxol, még rosszabb lesz a helyzet szex szempontjából.

Ezek után mit lehetne még mondani?

Nyilván a nagy többség nem ért egyet a megcsalással, vagy a nyílt házassággal sem (ahol tud róla a feleség), de ha nem akarsz válni akkor nincs más verzió.

Gondolom a nejed nem akar szexuálpszichológushoz menni veled?

Talán még ez segíthetne nektek.

2023. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 A kérdező kommentje:

Tegnap volt szex. Na de!!! Elkezdődött a szokásos módon. Dög unalom, sötét szoba, én vagyok az aktív. Már-már azon gondolkoztam hogy hagyom a fenébe az egészet, amikor a feleségem fordított egyet a dolgon. Sólámpa fel és kiment a szobából hogy mindjárt jön. Majd beállított egy kis selyem köntösben. Hmmmm mondom, na gyere csak! Aktív volt, volt FÉNY, volt hangulat, ééés vééégre megmásztam a csúcsot! :D


Nem értem hogy miért nem lehetne így csinálni mindig?!

2023. márc. 10. 11:09
 80/104 anonim ***** válasza:
100%

79:

És akkor most mi változott meg benne?

Féltékeny lett valakire?

Vagy leültél vele beszélgetni?

Jó lenne ha ez tartós lenne nála, örülök hogy jobban vagy "ilyen téren".

Akkor most megvolt a márciusi adag?

Legközelebb áprilisban lesz megint?

Kíváncsi leszek hogy ez meddig fog tartani nála. Nem rosszból csak érdekel ennek a pszichológiája..... meddig képes változtatni és meddig képes odafigyelni a te igényeidre is.

Mert ezek szerint képes rá csak eddig nem akarta.

2023. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!