Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/185 A kérdező kommentje:

azt meg se merem említeni, hogy vmi kiváltotta belőlem ezt.


ok-okozati összefüggést pedig senki sem feltételezett...

2016. febr. 18. 09:57
 12/185 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, fogalmam sincs, hogyan ismerkedsz, de itt ebben a kérdésben megállás nélkül panaszkodsz, mint egy hisztis óvodás. Ez pedig negatív tulajdonság. Elvileg ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, vagyis feltételezem, hogy itt felnőtt emberek vannak, de ez nem felnőtt viselkedés.


Voltam én is a padlón, amikor épp minden összejött az életemben minden területen, senkinek nem voltam vonzó abban az iőben. No, nem mint hogyha akartam volna akkoriban párkapcsolatot, mert arra ment el minden energiám, hogy abból kimásszak, csak így utólag megfigyeltem, hogy most mennyivel másképp állnak hozzám az emberek, mint akkor.

2016. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/185 anonim ***** válasza:
89%

De egyébként hogy várhatják el a pasik hogy a nők NE válogassanak, ha már pl egy kérdésnél többen ráírnak a kérdezőre ha az egy panaszkodó lány? Meg ha buliban odamennek folyamatosan mindenkihez, mindegy alapon? (Nekem is volt olyan hogy 2-3x jött oda két pasi, nem is emlékeztek hogy már beszéltünk, mert nekik annyira mindegy volt... na az ilyen nem 'próbálkozás', nyilván fontolóra se veszem, hogy bármi legyen velük.)


Egyébként hidd el, tényleg kevés a normális pasi.

2016. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/185 anonim ***** válasza:
83%

Egy normális pasi az ok-okozati összefüggéseket is képes a helyén kezelni, nem panaszkodik, hanem megvizsgálja, hogy miben tudna változtatni.

Olyan meg nincs, hogy valaki egészséges önértékeléssel bír, aztán egyik pillanatról a másikra átmegy önsajnáltatásba, meg másokat kezd el okolni, ezek alapvető személyiségvonások.

2016. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/185 A kérdező kommentje:

További jó gyalázkodást!


Ez a szint túl alacsonyan van nekem.


Minden jót!

2016. febr. 18. 10:06
 16/185 anonim ***** válasza:
33%

komolyan mondom a borosta(újabban némi szakáll,ha egyenletes!) és egy jó frizura már elég ahhoz, hogy az arcod rendben legyen!


(persze,ha rohadnak a fogaid,akkor esély zéró)

2016. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/185 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, de el vagy szállva magadtól, kérdező. Gondoltál már arra, hogy esetleg magadba nézz? Értő olvasás meg érdemi társalgás helyett jössz a vagdalkozással. Lehet, hogy nyernék, ha fogadnék arra, hogy te sem sok kötelezőt olvastál el anno...


Én pontosan tudom, milyen társ mellett érezném jól magam hosszú távon. Másnak meg másféle jó. Tudod, nem mindenki passzol mindenkihez. A világ pont attól érdekes, hogy sokfélék vagyunk. Nincs tökéletes ember, olyanok vagyunk, mint egy puzzle kirakó egyes darabjai. Azok sem tökéletesek, de ha mind a helyén van, tökéletes egységet alkotnak.

2016. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/185 anonim ***** válasza:
83%
A viselkedésed megválaszolja a kérdést, hogy miért nem kellesz a normális lányoknak. :D Panaszkodsz és megsértődsz a kritikákon, ami építő jellegű lenne. Ha ennyire nem jársz sikerrel, akkor nem gondolod, hogy változtatni kéne? Kezdetben a viselkedéseden. :) Nem bántani akarunk, csak segíteni. Ahelyett, hogy irigykedsz másokra, azt az energiát fordítsd önmagadra. :)
2016. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/185 A kérdező kommentje:

Kérdem én: mi ez ha nem felszínesség?


"Lehet, hogy nyernék, ha fogadnék arra, hogy te sem sok kötelezőt olvastál el anno... "


Mi lehet az iskolai végzettségem? és a szakmám? Az eddigiek alapján? :)

2016. febr. 18. 10:26
 20/185 A kérdező kommentje:

18: ok-okozati összefüggés.


vajon mitől válhattam ilyenné? mert én sem ilyennek születtem. valami történt, ami idáig vezetett.

mi lehetett az szerinted?

2016. febr. 18. 10:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!